Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Samolepky na zed tucnaci

Nalezeno:    2077 produktů

Samolepka na zeď SABLIO - Tučňáci

Samolepky na stěnu jsou velice oblíbenou dekorací. Nabízí zajímavý designový prvek ať již v domácnostech nebo komerčních prostorech.Nebojte se změny, vypadají opravdu úžasně!!!celkem: 3 kusy o výšce cca 40 cmvýběr ze 30 barevsamolepka je vyrobena z fólie určené lepení přímo na zeď, jedná se o kvalitní fólie, které po letech drží svoji barevnost i lepivostjednoduché lepení, které zvládne opravdu každý, viz náš návodlepit lze na zeď, dřevo, sklo, plasty, kachličky…

Samolepka na zeď tučňáci 58x16cm

Samolepka na zeď, skříňku nebo ledničku s roztomilými tučňáky je krásným zpestřením Vašeho domova.

Samolepky na zeď

SKLADEM Velikost obrázku před nalepením 33x60cm. Hit sezóny! Dekorační nalepovací obrázky z papíru můžeme nalepit na stěnu v kanceláři, předsíni, obývacím pokoji, v dětském pokoji a pod. Aplikaci lze sloupnout a použít někde jinde, pokud se nám přestane líbit nebo ladit s vybavením, ale pozor, z některých povrchů sloupnout nejde nebo může poškodit malbu (sloupne se i s omítkou). Takže doporučujeme vyzkoušet na malém kousku povrchu, jestli nepoškodí povrch malby nebo jde sloupnout..

SAMOLEPKY na zeď Dinosauři

Samolepky pro kluky na zeď s Dinosaury Skvělá fototapeta s motivy pravěkých Dinosaurů. Na každém listu jsou 4 velcí dinosauři a několik malých nálepek s rostlinami Samolepky jsou ideální pro každou párty s Dinosaury a především narozeniny kluků, se kterými si mohou vyzdobit zeď. V balení naleznete 1 arch samolepek (pokud požadujete konkrétní arch, nutno napsat do poznámky u objednávky)

Samolepky na zeď - kaktusy

Samolepky na zeď s motivem kaktusů a sukulentů na policích. Tento motiv je vhodný téměř do každé místnosti.

Samolepky na zeď - divočina

Samolepky na zeď s veselým motivem zvířátek z divočiny. Tento motiv se hodí zejména do dětského pokoje. Výsledný rozměr je cca 77x85 cm.

Samolepky na zeď - Zvířátka

Přemýšlíte o bytové dekoraci pro Vaše nejmenší? Rozveselte jim pokojíček barevnými samolepkami v perfektním designu, zvířátkový motiv zaujme každého. Aplikace není nijak složitá, stačí zapojit fantazii a můžete začít tvořit. Při nalepování postupujte opatrně, aby se pod samolepkou neobjevovaly vzduchové bubliny. Doporučujeme nejprve nalepit kmen, poté větve, které následně ozdobíte lístky a celý obrázek oživíte veselými zvířátky. V případě, že samolepka již nebude pro Vaše dítě atraktivní, jednoduše, bez poškození stěn, ji sejmete ze zdi a nezanechá stopy po lepidle. ...

Samolepky na zeď-zvířátka

Hit sezóny! Dětské samolepky ozdobí každý pokojíček malého dítěte. Aplikaci lze opakovaně sloupnout, a znovu použít, takže rozvíjí i dětskou fantazii, kdy si může motivy rozmisťovat dle sebe. Samolepky jsou umístěné na archu 50x70cm

Samolepky na zed Víly

Krásné samolepky k vybarvení, dvě stránky

Samolepky na zed Víly

samolepky k vybarvení pouze jeden list

Samolepky na zeď Krtek

Rozměry: 30 x 30 cm. Snadné použití! Vhodné na stěny, okna, zrcadla, kachličky a jiné hladké plochy! NÁVOD: Opatrně sejměte samolepku z podkladového papíru a umístěte ji na zvolenou suchou a čistou plochu. Vyhlaďte od středu ke krajům.

Samolepky na zeď moře

Velikost 37x30cm . Snadné použití! Vhodné na stěny, okna, zrcadla, kachličky a jiné hladké plochy! NÁVOD: Opatrně sejměte samolepku z podkladového papíru a umístěte ji na zvolenou suchou a čistou plochu. Vyhlaďte od středu ke krajům. Cena za 1 kus.

Samolepky na zeď ZOO

Velikost 33x29 cm . Snadné použití! Vhodné na stěny, okna, zrcadla, kachličky a jiné hladké plochy! NÁVOD: Opatrně sejměte samolepku z podkladového papíru a umístěte ji na zvolenou suchou a čistou plochu. Vyhlaďte od středu ke krajům. Cena za 1 kus.

Samolepky na zeď stroje

Velikost 33x29 cm . Snadné použití! Vhodné na stěny, okna, zrcadla, kachličky a jiné hladké plochy! NÁVOD: Opatrně sejměte samolepku z podkladového papíru a umístěte ji na zvolenou suchou a čistou plochu. Vyhlaďte od středu ke krajům. Cena za 1 kus.

Samolepky na zeď Playstation

Balení samolepek Playstation obsahuje 4 listy, celkově 22 samolepek různých rozměrů.