Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Samonivelacni sterka den braven

Nalezeno:    15 produktů

Podobné fráze:

Samonivelační hmota ALFA S700

Samonivelační potěrová směs na bázi ALFA sádry, plniv a speciálních zušlechťujících přísad, vytvrzující odpařením vody, vytváří trvale pevný s betonem srovnatelný povrch.

Samonivelační hmota MULTI FLOOR S600

Samonivelační potěrová směs cementu, plniv a speciálních zušlechťujících přísad, s PP vlákny do interiéru, vytvrzující hydratací, vytváří trvale jednotný a soudržný podklad.

Samonivelační hmota MULTI FLOOR S600

Samonivelační potěrová směs cementu, plniv a speciálních zušlechťujících přísad, s PP vlákny do interiéru, vytvrzující hydratací, vytváří trvale jednotný a soudržný podklad.

Den Braven Samonivelační hmota na podlahy THERMO S300 25 kg

Den Braven Samonivelační hmota na podlahy THERMO S300 25 kg Vyrovnávací potěrový materiál na bázi cementu, plniv a speciálních zušlechťujících přísad jako vyrovnávací vrstva na vytápěné podlahy v občanské a bytové výstavbě, které nejsou namáhané na obrus. Vlastnosti - Vhodná na podlahové vytápění; - Rychlá zpracovatelnost; - Samonivelující; - Není vhodná na dřevěné, kovové a plastové podklady; - Není mrazuvzdorná ani otěruvzdorná; - Hmota není určena jako konečná nášlapná vrstva; Použití - Vyrovnávací hmota pro zhotovování vnitřních pochůzných potěrů s následnou povrchovou úpravou na pevné podklady jako např. beton nebo mazanina; - Vyhlazování hrubých nerovností především betonových p...

Den Braven Samonivelační hmota na podlahy PREMIUM S200 25 kg (57108Q)

Samonivelační hmota Samonivelační hmota na podlahy PREMIUM S200 25 kg Samonivelační hmota Den Braven PREMIUM S200 představuje vyrovnávací potěrovou směs na bázi cementu, plniv a speciálních zušlechťujících přísad. Slouží jako vyrovnávací vrstva na zhotovení vnitřních pochůzných povrchů s následnou finální úpravou, a to na pevné podklady, jako jsou beton či mazanina s výškovými rozdíly od 2 do 30 mm. Po jejím použití se následně pokládají podlahové krytiny typu plovoucích podlah, dlažeb, parket, koberců nebo linolea. Hmota je samonivelizující a jednoduše se s ní pracuje. Samonivelační hmota Den Braven PREMIUM S200 vyhovuje normě EN 13813. Klíčové vlastnosti samo...

Den Braven Samonivelační hmota na podlahy THERMO S300 25 kg (57110QP)

Samonivelační hmota Samonivelační hmota na podlahy THERMO S300 25 kg Samonivelační hmota Den Braven THERMO S300 představuje vyrovnávací pěnový materiál na bázi cementu, plniv a speciálních zušlechťujících přísad. Slouží jako vyrovnávací vrstva na vytápěné podlahy. Využít ji můžete pro zhotovení vnitřních pochůzných potěrů s následnou povrchovou úpravou na pevné podklady, jako je beton či mazanina, k vyhlazování hrubých nerovností, k vyrovnání spádových vrstev i výškových rozdílů. Po jejím použití se následně pokládají finální vrstvy podlahových krytin. Hmota je samonivelizující a jednoduše se s ní pracuje. Samonivelační hmota Den Braven THERMO S300 vyhovuje normě EN 13813. ...

Den Braven Samonivelační hmota na podlahy ALFA S700 25 kg (571091Q)

Samonivelační hmota Samonivelační hmota na podlahy ALFA S700 25 kg

Den Braven Samonivelační stěrková hmota na podlahy MULTI FLOOR S600 - 25 kg

Samonivelační hmota na podlahy v interiérech, kterou vyrábí oblébená česká značka Den Braven. Jedná se o nejvyšší řadu stěrkovacích hmot, která už obsahuje přimíchaná polypropylenová vlákna, která hmotu zpevňují. Hmota po nanesení vytváří pevnou a rovnou strukturu, ideální podklad pod každou podlahovou krytinu. Máte-li tedy nerovný povrch v místnosti, na který chcete položit koberec, PVC, parkety, vinyl nebo jakoukoli jinou podlahu, touto hmotou podklad perfektně vyrovnáte. Vhodná i na vytápěné podlahy. Po vystěrkované podlaze lze chodit zhruba po 4 hodinách. Jednou vrstvou vyrovnáte nerovnosti o výšce 2-30 mm.

Tmelařská spárovací stěrka – Distyk

Pro odstranění přebytečné vrstvy naneseného tmelu. Vytvoří dokonale hladký povrch a vzhled tmelených spár. Dle požadovaného profilu spáry vhodnou stranou lze vyprofilovat tmelovou vrstvu do požadovaného dokonalého vzhledu. Technický list:

Den Braven Samonivelační hmota ALFA S800, balení 20kg

Je samonivelační potěrová směs, vytváří trvale pevný s betonem srovnatelný povrch. Tato samonivelační směs vyniká revoluční bez pískovou recepturou, která má za následek vyrovnání výškových rozdílů od 0 – 30 mm. Není vhodná jako konečná povrchová úprava.

Den Braven Výplňová opravná stěrka na beton 25 kg (57551Q)

Stěrka Výplňová sanační maltová směs na bázi cementu, jemných plniv a modifikujících přísad. Je dodávána jako předem namíchaná suchá směs, která se míchá s vodou přímo na stavbě.

Den Braven Adhezní můstek - nátěr - 5 kg

Adhezní můstek je hustokrutopřísný nátěr, který se používá jako penetrace a zpevňující nátěr savých i nesavých stavebních materiálů. Na těch potom lépe drží stěrka, omítka, akrylátové barvy a podobně. Nátěr je vodoodpudivý, určený pro použití v interiéru i exteriéru a používá se na opravdu širokém spektru materiálů (sádrokarton, OSB desky, obklady, dlažby, beton, omítky, prostě skoro všude, kde si vzpomenete). Pokud vás zajímá více informací, mrkněte do technického listu, který je níže ke stažení. Nátěr se neředí, lze rovnou aplikovat.

Den Braven Adhezní můstek - koncentrát - 5 kg

Adhezní můstek je hustokrutopřísný nátěr, který se používá jako penetrace a zpevňující nátěr savých i nesavých stavebních materiálů. Na těch potom lépe drží stěrka, omítka, akrylátové barvy a podobně. Nátěr je vodoodpudivý, určený pro použití v interiéru i exteriéru a používá se na opravdu širokém spektru materiálů (sádrokarton, OSB desky, obklady, dlažby, beton, omítky, prostě skoro všude, kde si vzpomenete). Pokud vás zajímá více informací, mrkněte do technického listu, který je níže ke stažení. Koncentrát se ředí 1:1 s vodou, získáte tak celkem 10 litrů nátěru.