Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Samozavlazovaci plastovy kvetinac 35x35

Nalezeno:    68 produktů

Plastia Květináč samozavlažovací Bergamot - terakota 35x35 cm

Popis:Venkovní i vnitřní květináč v elegantním provedení s dlouhou životností. Profesionální zavlažovací systém. Materiál:plast Barva:teracotová Rozměry:rozměr: 35 x 35 cmvýška: 28 cm

Plastia Květináč samozavlažovací Bergamot - čokoládový 35x35 cm

Popis:Venkovní i vnitřní květináč v elegantním provedení s dlouhou životností. Profesionální zavlažovací systém. Materiál:plast Barva:čokoládová Rozměry:rozměr: 35 x 35 cmvýška: 28 cm

Plastia Květináč samozavlažovací Bergamot - antracit 35x35 cm

Popis:Venkovní i vnitřní květináč v elegantním provedení s dlouhou životností. Profesionální zavlažovací systém. Materiál:plast Barva:antracitová (šedá) Rozměry:rozměr: 35 x 35 cmvýška: 28 cm

Plastia květináč samozavlažovací Bergamot - 35x35 cm teracota, 35 x 35 cm

Tento praktický květináč je vhodný pro všechny druhy letniček, ale i pro pokojové květiny. Přistup vzduchu ke kořenům je zajištěn ''okénkem'', které zároveň slouží k zalévání květin.

velký plastový květináč

Samozavlažovací květináč Marco 39x39x39cm antracit Samozavlažovací polyetylénové nádoby Marco s originálním systém přívodu vody, který zajišťuje správný přísun vlhkosti ke kořenům rostliny. Květináče Marco jsou jedinečné díky velkému zásobníku na vodu, který vystačí rostlinu zavlažovat několik dní. Frekvence doplňování je zavislá na teplotě a umístění květináče. Pomocí měrky budete vědět, kolik vody je nutno doplnit do spodního rezervoáru . Při používání květináče venku, je nutné uvolnit zátku, tak aby mohla přebytečná voda odtékat. V tomto případě doporučujeme dát kolem ot...

Samozavlažovací květináč Plastia BERGAMOT 35, čokoládový

Kvalitní plastový květináč Bergamot 35 v čokoládové barvě. Květiny v něm budou přímo k nakousnutí. Samozavlažovací systém.

Samozavlažovací květináč Plastia BERGAMOT 30, čokoládový

Kvalitní plastový květináč Bergamot 30 v čokoládové barvě. Květiny v něm budou přímo k nakousnutí. Samozavlažovací systém.

Samozavlažovací květináč Plastia BERGAMOT 25, antracitový

Samozavlažovací květináč Bergamot 25 usnadní péči o vaše květiny. Čtvercové hladké provedení v antracitové barvě. Plastový materiál.

Samozavlažovací květináč Plastia BERGAMOT 30, antracitový

Samozavlažovací květináč Bergamot 30 usnadní péči o vaše květiny. Čtvercové hladké provedení v antracitové barvě. Plastový materiál.

Samozavlažovací květináč Plastia BERGAMOT 35, antracitový

Samozavlažovací květináč Bergamot 35 usnadní péči o vaše květiny. Čtvercové hladké provedení v antracitové barvě. Plastový materiál.

Samozavlažovací květináč Plastia BERGAMOT 40, čokoládový

Kvalitní plastový květináč Bergamot 40 v čokoládové barvě. Květiny v něm budou přímo k nakousnutí. Samozavlažovací systém.

Samozavlažovací květináč Plastia BERGAMOT 40, antracitový

Samozavlažovací květináč Bergamot 40 usnadní péči o vaše květiny. Čtvercové hladké provedení v antracitové barvě. Plastový materiál.

Samozavlažovací květináč Plastia BERGAMOT 50, čokoládový

Kvalitní plastový květináč Bergamot 50 v čokoládové barvě. Květiny v něm budou přímo k nakousnutí. Samozavlažovací systém.

Samozavlažovací květináč Plastia BERGAMOT 25, čokoládový

Kvalitní plastový květináč Bergamot 25 v čokoládové barvě. Květiny v něm budou přímo k nakousnutí. Samozavlažovací systém.

Samozavlažovací květináč Plastia BERGAMOT 25, terakotový

Terakotový plastový květináč Bergamot 25. Samozavlažovací systém, hladký design a čtvercový tvar si zamilujete vy i vaše rostliny.