Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Samozavlazovaci truhlik bily

Nalezeno:    49 produktů

Samozavlažovací truhlík Lechuza DELTA 10, komplet set, bílý

Premium samozavlažovací truhlík Lechuza usnadní péči o květiny. Je předurčen pro dlouhé a úzké plochy. Ideální pro 2 až 3 rostliny.

Bílý samozavlažovací truhlík Plastia Mareta, délka 60 cm

Vzhůru do zahradničení! Pro malé i velké zahradníky tu je tento sympatický fešák od české značky Plastia. Ať už váš balkón či parapety zdobí letničky dle aktuální sezóny, nebo si nedovedete rok představit bez oblíbených bylinek či zeleniny, pak není nad truhlík. Proč zrovna samozavlažovací truhlík? Takový kousek je ideální pro všechny, co na své zelené přátele občas zapomenou. Rostlinky si samy vezmou jen tolik vody, kolik zrovna potřebují dle aktuální sezóny a na vás je jen ji občas doplnit, aby nikdy neměly nouzi. Truhlík Mareta je vybaven hladinoměrem pro měření hladiny vody, nalévací otvor, zásobník na vodu, knoty a sponu. Disponuje objemem 11 l pro substrát a 2,6 l pro vodu...

Bílý samozavlažovací truhlík Plastia Mareta, délka 80 cm

Vzhůru do zahradničení! Pro malé i velké zahradníky tu je tento sympatický fešák od české značky Plastia. Ať už váš balkón či parapety zdobí letničky dle aktuální sezóny, nebo si nedovedete rok představit bez oblíbených bylinek či zeleniny, pak není nad truhlík. Proč zrovna samozavlažovací truhlík? Takový kousek je ideální pro všechny, co na své zelené přátele občas zapomenou. Rostlinky si samy vezmou jen tolik vody, kolik zrovna potřebují dle aktuální sezóny a na vás je jen ji občas doplnit, aby nikdy neměly nouzi. Truhlík Mareta je vybaven hladinoměrem pro měření hladiny vody, nalévací otvor, zásobník na vodu, knoty a sponu. Disponuje objemem 15 l pro substrát a 3,8 l pro vod...

Bílý samozavlažovací truhlík Plastia SIesta, délka 80 cm

Praktický samozavlažovací truhlík značky Plastia vám usnadní pěstování rostlin a zajistí, že budou vždy dostatečně zavlažené. Obsahuje otvor, skrz který nalijete do spodní části dostatek vody. Tu si pak rostlina dle potřeby svými kořeny odebírá. Nikdy se tak nemusíte obávat přelití, ani si lámat hlavu s množstvím a frekvencí zálivky. Objem: 13 l substrátu a 4,5 l vody. Poznámka: K produktu lze dokoupit náhradní knoty, držák, hák 1, hák 2 nebo sponu.

Samozavlažovací truhlík Plastia BERBERIS 80 - komplet set, modro-bílý

Krásný elegantní truhlík v modro-bílé barvě ozdobí každou domácnost. Praktický samozavlažovací systém si zamilujete.

Samozavlažovací truhlík Plastia BERBERIS DUO 80 - komplet set, bílý

Velkoobjemový samozavlažovací truhlík ve sněhově bílé barvě. Rozdělen na dvě části. Celkem se do truhlíku vejde 8 rostlinek.

Samozavlažovací truhlík Lechuza BALCONERA Cottage 50 - komplet set, bílý

Samozavlažovací truhlík Lechuza v bílé barvě usnadní péči o vaše květiny. Vejdou se do něj 3 sazeničky. Vhodný i pro pěstování bylinek.

Samozavlažovací truhlík Plastia BERBERIS TRIO 117 - komplet set, bílý

Velkoobjemový truhlík bílé barvy se samozavlažovacím systémem. Bezstarostné zalévání. Každá ze 3 nádob pojme 18 l substrátu.

Samozavlažovací truhlík Plastia BERBERIS 60 - komplet set, modro-bílý

Krásný šedo-modrý truhlík se samozavlažovacím systém se hodí do každého moderního interiéru. Vypěstujte si 4 voňavé bylinky.

Samozavlažovací truhlík Lechuza BALCONERA TRIO 130 - komplet set, bílý

Enormní truhlík Lechuza se samozavlažovacím systémem v bílé barvě. Lze do něj umístit až 8 sazeniček. Komfort a krásný design.

Samozavlažovací truhlík Plastia BERBERIS 60 - komplet set, zeleno-bílý

Vaše kuchyň a balkon budou zářit. Pořiďte si neonově zelený truhlík se samozavlažovacím systémem. Délka 60 cm pro 4 bylinky.

Samozavlažovací truhlík Lechuza BALCONERA TRIO 100 - komplet set, bílý

Enormní trojitý truhlík Lechuza se samozavlažovacím systémem v bílé barvě. Lze do něj umístit až 6 sazeniček. Komfort a krásný design.

Samozavlažovací truhlík Plastia BERBERIS 80 - komplet set, zeleno-bílý

Vaše kuchyň a balkon budou zářit. Pořiďte si neonově zelený truhlík se samozavlažovacím systémem. Délka 80 cm pro vašich 5 bylinek.

Bílý samozavlažovací truhlík Flower Lover Supreme, délka 50 cm

Kolekce Supreme, ta je jednoznačně super ♥ Samozavlažovací truhlík od značky Flower Lover má šikovnouvyjímatelnou vnitřní nádobu s praktickou rukojetí, která zajistí pohodlnou výsadbu různých rostlin. Součástí každého truhlíku je i horizontální systém, který měří hlavu vody. S ním budete zvládat pohodlně nalévat vodu bez případného rozlití všude možně. Zajisté oceníte i kvalitní materiál. Ten je vyroben z pevného plastu, který je odolný proti mrazu a UV záření. Radost vám tyto kousky budou dělat nejen doma, ale i na zahrádce či terase. V případě venkovního využití zajisté oceníte přítomnost speciálního odtoku dešťové vody.

Bílý samozavlažovací truhlík Flower Lover Supreme, délka 75 cm

Kolekce Supreme, ta je jednoznačně super ♥ Samozavlažovací truhlík od značky Flower Lover má šikovnou vyjímatelnou vnitřní nádobu s praktickou rukojetí, která zajistí pohodlnou výsadbu různých rostlin. Součástí každého truhlíku je i horizontální systém, který měří hlavu vody. S ním budete zvládat pohodlně nalévat vodu bez případného rozlití všude možně. Zajisté oceníte i kvalitní materiál. Ten je vyroben z pevného plastu, který je odolný proti mrazu a UV záření. Radost vám tyto kousky budou dělat nejen doma, ale i na zahrádce či terase. V případě venkovního využití zajisté oceníte přítomnost speciálního odtoku dešťové vody.