Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sangre de drago recenze

Nalezeno:    31 produktů

Sangre de Drago 30 ml

Croton lechleri Sangre se Drago je pryskyřice známá pod českým názvem dračí krev. Získává se ze stromu croton lechleri, který roste v Andách nebo tropických lesích horního toku Amazonky. Rovněž ji tam můžeme najít i v nížinách malých lesích. Po naříznutí kůry této rostliny uvidíme vytékat tmavočervenou pryskyřici. V lékařství se používají kůry, listy, větvičky i pryskyřice této rostliny. Sangre de Drago je velmi oblíbená rostlina v Peru a již od začátku minulého století probíhají výzkumy lékařských účinků této rostliny. Nejdůležitější látkou, kterou Sangre de Drago obsahuje, je taspin. To je alkaloid s hojivými účinky. Další složky působí protivriově (dýchací cesty, opary, zánět jater ty...

Oro Verde Sangre de Drago 50ml

Oro Verde Sangre de Drago je doplněk stravy ve formě tinktury obsahující 100% primární pryskyřice/latexu ze stromu Croton lechleri Muell. Arg. Sangre de Drago je hustá míza vytékající po naříznutí kůry stromu Croton lechleri, barvou připomínající krev. Díky ní a semenům ve tvaru draka je také známa jako "Dračí krev". Používá se vnitřně i zevně. Sangre de Drago je výborným pomocníkem doma i na cestách. Balení obsahuje 50 ml.

Oro Verde - Sangre de Drago 50 ml

Sangre de drago dračí krev je hustá míza vytékající po naříznutí kůry stromu Croton lechleri, barvou připomínající krev. 

Oro Verde Dračí krev (Sangre de Drago) 50ml

Oro Verde - Sangre de Drago 50ml Primární pryskyřice / latex amazonského stromu Croton lechleri Muell velmi širokého etnomedicinálního použití.

Oro Verde Sangre de Drago (Dračí krev) - tinktura 50 ml

SANGRE DE DRAGO (Croton lechleri Muell. Arg. Resina) doplněk stravy Až 20 metrů výšky dorůstající štíhlý strom, jehož kůra je šedobílá, bohatě skvrnitá a jehož koruny jsou elegantně tvořeny srdčitými listy. U stezek v deštném lese lze stromy bezpečně rozpoznat díky množství drobných zářezů v kůře, které zde procházející zanechali. Je - li kůra stromu naříznuta nebo sedřena, vytéká totiž tmavě červená šťávovitá, pěnivá míza, jako by strom krvácel - odtud pochází název „dračí krev“. Tato míza má dlouholetou tradici v tradičním léčitelství nativních kmenů jihoamerické Amazonie. První...

Míša Kovaříková Sangre de Drago s mandlovým olejem a bambuckým máslem - hojivý přírodní balzám - 50 ml

Tento hojivý přírodní balzám je kombinací bamuckého másla, včelího vosku, mandlového oleje a 100% přírodní pryskyřice ze stromu  Sangre de Drago.Je vhodný pro výživu suché pokožky a podporuje její přirozenou regenaci.Působí též příznivě na pokožku v místech po bodnutí hmyzem, na odřeniny a jiná poškození kůže. Užití: používejte 2 x denně Balení: plastová dóza 50 ml balzámu Složení: Butyrospermum Parkii Butter (Bambucké máslo)Croton Lechleri Resin Extract (Sangre de Drago)Prunus Amygdalus Dulcis Oil (Mandlový olej)

Allnature Dračí krev 30 ml 30 ml

Doplněk stravy ze 100% čisté pryskyřice stromu Croton lechleri (Sangre de Drago).

ADVANCE Dračí krev 30 ml

ADVANCE Dračí krev je doplněk stravy s obsahem 100% čisté pryskyřice stromu Croton lechleri (Sangre de Drago). Pryskyřice pro výrobu Dračí krve je dovážena z Peru, kde je sbírána domorodými indiánskými sběrači v deštných pralesech. Sangre de drago obsahuje vysokou koncentraci přírodních aktivních látek jako jsou alkaloidy, proanthocyanindiny, flavonoly, diterpeny a mnoho dalších. Jedná se o čistě přírodní produkt. Neobsahuje žádné konzervační ani přídavné látky. Balení obsahuje 30 ml.

Salvia Paradise Dračí krev kapky 50 ml

Dračí krev (Sangre de Drago) je 100% čistý latex z peruánského stromu Croton lechleri, těšící se velké popuparitě i u nás.

Salvia Paradise Dračí krev kapky 25 ml

Dračí krev (Sangre de Drago) je 100% čistý latex z peruánského stromu Croton lechleri, těšící se velké popuparitě i u nás.

ADVANCE Dračí krev 30ml

ADVANCE Dračí krev 30 ml Doplněk stravy s obsahem 100% čisté pryskyřice stromu Croton lechleri (Sangre de Drago). Dračí krev je čistě přírodní produkt. Neobsahuje žádné konzervační ani přídatné látky.

Advence Dračí krev 30 ml

Dračí krev ADVANCE je doplněk stavy s obsahem 100% čisté pryskyřice stromu Croton lechleri (Sangre de Drago).

Salvia Paradise Dračí krev kapky 50ml

Dračí krev kapky 50ml Sangre de Drago (Dračí krev) je čistý kapalný latex z peruánského stromu Croton lechleri, který domorodci v Peru a jiných částech Jižní Ameriky používají jako řešení například kožních problémů.

Salvia Paradise Dračí krev ústní sprej 20ml

Dračí krev ústní sprej 20 ml Sangre de Drago (Dračí krev) je čistý kapalný latex z peruánského stromu Croton lechleri, který domorodci v Peru a jiných částech Jižní Ameriky používají jako řešení například kožních problémů.

SALVIA PARADISE Dračí krev ústní sprej 20 ml

Sangre de Drago (Dračí krev) je čistý kapalný latex z peruánského stromu Croton lechleri, na který domorodci v Peru nedají dopustit.