Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sansung galaxy s5 mini

Nalezeno:    174 produktů

Samsung Galaxy S5 mini

Tisk provádíme moderní metodou UV tisku, proto je velice odolný vůči poškození. Můžete si vytvořit kryt dle vlastních představ pomoci vlastních fotografií a textů. Silikonový obal je skvělou ochranou pro Váš mobilní telefon. Je vyroben přesně na míru z hladkého a ošetřeného silikonu, který odolává nečistotám. Povrchová vrstva je jemná na dotek, zlepšuje úchop a snižuje nebezpečí vyklouznutí z ruky. Všechny ovládací prvky, konektory i fotoaparát jsou i přes pouzdro bez problému přístupné.

baterie pro Samsung Galaxy S5 Mini

baterie pro Samsung Galaxy S5 Mini 2100mAh/8Wh 3,8V Li-Ion

Pouzdro na mobil Samsung Galaxy S5 mini

Pouzdro na mobil Samsung Galaxy S5 mini,5823996-03

Zadní kamera pro Samsung Galaxy S5 Mini

Zadní kamera pro mobilní telefon Samsung Galaxy S5 Mini

Ochranná fólie Forever Samsung Galaxy S5 mini

Vysoko kvalitná fólia z polykarbonátu je ideálna pre ochranu displeja Samsung Galaxy S5 mini.

Ochranná folie pro Samsung Galaxy S5 mini

Ochraňte displej vašeho telefonu před poškozením s ochrannou folií.

Sklíčko zadní kamery pro Samsung Galaxy S5 Mini

Sklíčko zadní kamery pro mobilní telefon Samsung Galaxy S5 Mini.

baterie pro Samsung Galaxy S5 Mini 3800mAh bílá

baterie pro Samsung Galaxy S5 Mini 3800mAh bílá 3800mAh/14,4Wh 3,8V Li-Ion

baterie pro Samsung Galaxy S5 Mini 3800mAh modrá

baterie pro Samsung Galaxy S5 Mini 3800mAh modrá 3800mAh/14,4Wh 3,8V Li-Ion

Matný zelený plastový kryt Samsung Galaxy S5 Mini

Novinka Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Samsung Galaxy S5 Mini. Design : Matte Barva: Zelená Popis: 100% nový a kvalitní plastový kryt . Vysoce módní matný design krytu. Kryt je pohodlný na dotek. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Samsung S5 Mini. Materiál: Plast . V případě koupi více kusů je pouze jedno poštovné :-) Skvělá cena 150 Kč-Ks.

Matný černý plastový kryt Samsung Galaxy S5 Mini

Novinka Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Samsung Galaxy S5 Mini. Design : Matte Barva: Černá Popis: 100% nový a kvalitní plastový kryt . Vysoce módní matný design krytu. Kryt je pohodlný na dotek. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Samsung S5 Mini. Materiál: Plast. V případě koupi více kusů je pouze jedno poštovné :-) Skvělá cena 150 Kč-Ks.

Matný bílý plastový kryt Samsung Galaxy S5 Mini

Novinka Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Samsung Galaxy S5 Mini. Design : Matte Barva: Bílá Popis: 100% nový a kvalitní plastový kryt . Vysoce módní matný design krytu. Kryt je pohodlný na dotek. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Samsung S5 Mini. Materiál: Plast . V případě koupi více kusů je pouze jedno poštovné :-) Skvělá cena 150 Kč-Ks.

-->