Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sedacka na vanu

Nalezeno:    18 produktů

DMA Sedačka na vanu 528

528, Sedačka na vanu Sedačka je vhodná pro pohodlný přesun a bezpečné sprchování ve vaně. Nastavitelná dle šířky vany, tvarovaná sedací plocha.

Dma Sedačka na vanu zesílená 558

558, Sedačka na vanu zesílená Sedačka je vhodná pro pohodlný přesun a bezpečné sprchování ve vaně. Do vany se upevňuje pomocí dvou rozpěrných nastavitelných nožiček.

DMA Sedačka na vanu s madlem 4628H

4628 H, Sedačka na vanu s madlem Sedačka je vhodná pro pohodlný přesun a bezpečné sprchování ve vaně.

DMA Sedačka na vanu s madlem 555

555, Sedačka na vanu s madlem Sedačka je vhodná pro pohodlný přesun a bezpečné sprchování ve vaně. Podpůrné madlo, nastavitelná dle šířky vany.

DMA Sedačka na vanu s madlem 4100

4100, Sedačka na vanu s madlem Vhodná pro pohodlný přesun a bezpečné sprchování ve vaně. Do vany se upevňuje pomocí čtyř rozpěrných nastavitelných nožiček. Podpůrné madlo. Nastavitelná dle šířky vany.

Etac RUFUS Plus - Sedačka na vanu, délka 68cm

Etac RUFUS Plus - Sedačka na vanu, délka 68 cm Univerzální plastová sedačka na vanu.

Etac RUFUS Plus - Sedačka na vanu, délka 73 cm

Etac RUFUS Plus - Sedačka na vanu, délka 73 cm Univerzální plastová sedačka na vanu.

Etac FRESH - Sedačka na vanu s madlem, délka 69 cm

Etac FRESH - Sedačka na vanu s madlem, délka 69 cm Univerzální plastová sedačka na vanu s podpůrným madlem.

Etac FRESH - Sedačka na vanu s madlem, délka 74 cm

Etac FRESH - Sedačka na vanu s madlem, délka 74 cm Univerzální plastová sedačka na vanu s podpůrným madlem.

DMA Sedačka do vany s opěrkou 535

535, Sedačka do vany s opěrkou Sedačka je vhodná pro pohodlné koupání a vstávání z vany. Na vanu se upevňuje pomocí postranních ramen. Plastové sedátko s opěrkou zad.

DMA Sedačka do vany s výřezem 554

554, Sedačka do vany s výřezem Sedačka je vhodná pro pohodlné koupání a vstávání z vany. Na vanu se upevňuje pomocí nastavitelných postranních ramen. Nastavitelný duralový rám, plastové sedátko s opěrkou zad, výřez pro intimní hygienu.

DMA Sedačka do vany s výřezem 530 W

530 W, Sedačka do vany s výřezem Sedačka je vhodná pro pohodlné koupání a vstávání z vany. Na vanu se upevňuje pomocí nastavitelných postranních ramen. Nastavitelný duralový rám, plastové sedátko, výřez pro intimní hygienu.

Gumové autokoberce Novline Citroen Berlingo 2018- (kulaté fixace, sklopná sedačka spolujezdce)

Gumové autokoberce Novline pro vůz Citroen Berlingo mají zvýšený okraj (3cm) po celém obvodu a spolehlivě zabraňují pronikání nečistot do interiéru automobilu. Zvýšený okraj ocení řidiči především v deštivém podzimním počasí. V zimě gumové autokoberce zadržují z bot odtávající sníh a na jaře během oblevy chrání původní podlahu vozu před blátem.Speciálně navržený protiskluzový povrch zaručuje pohodlí a komfort při řízení vozu. Autokoberce Novline mají moderní design a nejpřesnější střih ze všech značek autokoberců v našem sortimentu. Dokonale pasují do konkrétního modelu auta. Navíc součástí každé sady autokoberců jsou originální fixace, kterými jednotlivý výrobci automobilů zpravidla osazu...

Gumové autokoberce Novline Opel Combo 2018- (kulaté fixace, sklopná sedačka spolujezdce)

Gumové autokoberce Novline pro vůz Opel Combo E mají zvýšený okraj (3cm) po celém obvodu a spolehlivě zabraňují pronikání nečistot do interiéru automobilu. Zvýšený okraj ocení řidiči především v deštivém podzimním počasí. V zimě gumové autokoberce zadržují z bot odtávající sníh a na jaře během oblevy chrání původní podlahu vozu před blátem.Speciálně navržený protiskluzový povrch zaručuje pohodlí a komfort při řízení vozu. Autokoberce Novline mají moderní design a nejpřesnější střih ze všech značek autokoberců v našem sortimentu. Dokonale pasují do konkrétního modelu auta. Navíc součástí každé sady autokoberců jsou originální fixace, kterými jednotlivý výrobci automobilů zpravidla osazují p...

Gumové autokoberce Novline Peugeot Rifter 2018- (kulaté fixace, sklopná sedačka spolujezdce)

Gumové autokoberce Novline pro vůz Peugeot Rifter mají zvýšený okraj (3cm) po celém obvodu a spolehlivě zabraňují pronikání nečistot do interiéru automobilu. Zvýšený okraj ocení řidiči především v deštivém podzimním počasí. V zimě gumové autokoberce zadržují z bot odtávající sníh a na jaře během oblevy chrání původní podlahu vozu před blátem.Speciálně navržený protiskluzový povrch zaručuje pohodlí a komfort při řízení vozu. Autokoberce Novline mají moderní design a nejpřesnější střih ze všech značek autokoberců v našem sortimentu. Dokonale pasují do konkrétního modelu auta. Navíc součástí každé sady autokoberců jsou originální fixace, kterými jednotlivý výrobci automobilů zpravidla osazují...

-->