Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sedmicka milos zapletal e kniha

Nalezeno:    11 produktů

Sedmička - Miloš Zapletal e-kniha

V dobrodružném románu z prostředí vodáckého prázdninového tábora seznamuje s průběhem událostí třináctiletý chlapec, prázdninový nováček, který teprve mezi vodáky nachází místo a zapomíná s nimi na svou tělesnou vadu.

Cvoci - Zapletal Miloš [E-kniha]

Kniha: Cvoci; Autor: Zapletal Miloš; Dobrodružný příběh Jonáše, Jespáka, Čápa, Bobra, Ledňáka, Komára a Rejnoka, starších skautů z vodního oddílu Sedmičky je volným pokračováním předcházejících autorových knih - Sedmička a Ostrov přátelství. Chlapci se pod výzvou sázky, zda ...

Severka - Zapletal Miloš [E-kniha]

Kniha: Severka; Autor: Zapletal Miloš; Děj knihy Severka se odehrává po listopadové revoluci roku 1989, kdy se opět svobodně mohl obnovit Junák a v jednom zapadlém pohraničním městečku se místní učitel rozhodne založit skautský oddíl. Sledujeme jeho vznik, získávání místních ...

Cvoci - Miloš Zapletal e-kniha

Skupinka vodních skautů se vydává na zimní lyžařskou pouť z Čech až na Slovensko. Cestou prožívají vážné i veselé příhody a také skutečná dobrodružství, jaká mohou člověka potkat jen v zasněžených zimních horách, za mrazivých dní a na odlehlých místech.

Severka - Miloš Zapletal e-kniha

Děj knihy Severka se odehrává po listopadové revoluci roku 1989, kdy se opět svobodně mohl obnovit Junák a v jednom zapadlém pohraničním městečku se místní učitel rozhodne založit skautský oddíl.

Ostrov přátelství - Miloš Zapletal e-kniha

V dobrodružném románu z prostředí vodáckého prázdninového tábora seznamuje s průběhem událostí třináctiletý chlapec, prázdninový nováček, který teprve mezi vodáky nachází místo a zapomíná s nimi na svou tělesnou vadu.

Rádce skautské družiny - Zapletal Miloš [E-kniha]

Kniha: Rádce skautské družiny; Autor: Zapletal Miloš; Metodická příručka pro vedoucí skautského oddílu představuje zkušenosti, hry, bodovací závody, podněty k zajímavým akcím, program úspěšných družinovek, vycházek i výprav. ...

Rádce skautské družiny - Miloš Zapletal e-kniha

Kniha je určena nejen skautským rádcům a rádkyním, ale i všem skautům a skautkám, kteří mají zájem o svou družinu a chtěli by přispět k její úspěšné činnosti.

Báchorky blanického rytíře - Miloš Zapletal e-kniha

Báchorky blanického rytíře z pera Miloše Zapletala jedinečným způsobem aktualizují známé motivy o blanických rytířích.

Nesmrtelní. Slavní mladí staříci - Miloš Zapletal e-kniha

Kniha Nesmrtelní Miloše Zapletala přibližuje čtenářům aktivity mnoha známých osobností navzdory jejich pokročilému věku. Vybral si 43 slavných „mladých staříků“, jak je nazývá, jejichž průměrný věk je 86 let.

Sedmička (978-80-750-1082-7)

Elektronická kniha - autor Miloš Zapletal Nejhorší co se může stát čipernému klukovi je úraz, který ho vyřadí z kolektivu. Tato zlá věc se stala 13 letému Jirkovi. Je náhle sám a připadá si zbytečný. Zbývá mu pouze snít a vymýšlet si dobrodružství, v nichž hraje hlavní roli. Až nastane v jeho životě zásadní obrat. Náhoda ho zavede do party vodáků a on zjistí, že jeho tělesná vada mu nebrání plavat ani pádlovat. Díky pomoci nových kamarádů se zbaví pocitu méněcennosti a konečně zažívá spoustu dobrodružství.Jirka s vodní Sedmičkou prožívá nezapomenutelné chvíle a získává spolehlivé přátelství na celý život. Sedmička vyšla poprvé v nakladatelství Olympia roku 1976. V té době inspirovala mnoho...