Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Septofort 2mg 24 pastilek

Nalezeno:    12 produktů

Septofort orální pastilky 2mg 24 pastilek

Septofort orm.pas.24x2mg-bli Přípravek je určen k prevenci a lokální léčbě infekcí dutiny ústní a horních cest dýchacích (afty, záněty dásní, jazyka, nosohltanu, stavy po operacích v dutině ústní nebo krku, po extrakcích zubů, eroze ústní sliznice různého původu apod.).

Septofort 2mg 36 pastilek

Septofort 2mg orm.pas. 36x2mg Přípravek je určen k prevenci a lokální léčbě infekcí dutiny ústní a horních cest dýchacích (afty, záněty dásní, jazyka, nosohltanu, stavy po operacích v dutině ústní nebo krku, po extrakcích zubů, eroze ústní sliznice různého původu apod.).

SEPTOFORT 2MG pastilka 24

Pastilky s příchutí máty na desinfekci dutiny ústní a krku. Přípravek neobsahuje cukr, je vhodný i pro diabetiky.

Strepsils Med a Citron 0.6mg/1.2mg 24 pastilek

Strepsils Med a Citron 0.6mg/1.2mg pas.24 Pastilky obsahují léčivé látky, které mají antiseptické účinky a ničí bakterie způsobující bolesti v krku a záněty v ústní dutině.

Strepsils citron bez cukru 0.6mg/1.2mg 24 pastilek

Strepsils citron bez cukru 0.6mg/1.2mg pas.24 Pastilky Strepsils Citron bez cukru obsahují léčivé látky amylmetakresol a dichlorbenzylalkohol, které mají antiseptické účinky tzn., že ničí bakterie, viry a kvasinky způsobující bolest v krku a záněty v dutině ústní a hltanu. Vhodné pro osoby od 6 let.

Strepsils Mentol a eukalyptus 0.6mg/1.2mg 24 pastilek

Strepsils Mentol a eukalyptus 0.6mg/1.2mg pas.24 Pastilky Strepsils Mentol a Eukalyptus obsahují léčivé látky amylmetakresol a dichlorbenzylalkohol, které mají antiseptické účinky tzn., že ničí bakterie, viry a kvasinky způsobující bolest v krku a záněty v dutině ústní a hltanu. Pro osoby od 12 let.

Strepsils Jahoda bez cukru 0.6mg/1.2mg 24 pastilek

Strepsils Jahoda bez cukru 0.6mg/1.2mg pas.24 Pastilky Strepsils Jahoda bez cukru obsahují léčivé látky dichlorbenzylalkohol a amylmetakresol, které mají antiseptické účinky a ničí bakterie, viry a kvasinky způsobující bolest a záněty v dutině ústní a hltanu. Pastilky Strepsils Jahoda bez cukru se používají k léčbě příznaků zánětlivých a infekčních onemocnění dutiny ústní a hltanu a k úlevě od bolesti v krku.

Strepsils Med a Citron 0.6mg/1.2mg 24 pastilek

Strepsils Med a Citron past 24 SD Pastilky obsahují léčivé látky, které mají antiseptické účinky a ničí bakterie způsobující bolesti v krku a záněty v ústní dutině.

STREPSILS MED A CITRON 0,6MG/1,2MG pastilka 24

Pastilky Strepsils Med a Citron obsahují léčivé látky amylmetakresol a dichlorbenzylalkohol, které mají antiseptické účinky tzn., že ničí bakterie, viry a kvasinky způsobující bolest v krku a záněty v dutině ústní a hltanu. Pastilky Strepsils Med a Citron se používají k léčbě příznaků zánětlivých a infekčních onemocnění dutiny ústní a hltanu a k úlevě od bolesti v krku. Přípravek je určen pro dospělé, dospívající a děti od 6 let. Balení obsahuje 24 pastilek.

Strepsils Jahoda bez cukru 0,6MG/1,2MG pastilka 24

Pastilky Strepsils Jahoda bez cukru obsahují léčivé látky amylmetakresol a dichlorbenzylalkohol, které mají antiseptické účinky a ničí bakterie, viry a kvasinky způsobující bolest a záněty v dutině ústní a hltanu. Strepsils Jahoda bez cukru je určen ke krátkodobé léčbě, po dobu nejdéle 5 dní Pastilky Strepsils Jahoda bez cukru se používají k léčbě příznaků zánětlivých a infekčních onemocnění dutiny ústní a hltanu a k úlevě od bolesti v krku. Přípravek obsahuje přibližně 1,8 g isomaltu a 0,46 g roztoku maltitolu v jedné pastilce.  Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Přípravek je určen pro dospělé, dospívající, děti od 6 let Balen...

NEO-ANGIN TŘEŠEŇ 1,2MG/0,6MG/5,9MG pastilka 24

Neo-angin třešeň má antiseptické účinky a mírně působí proti bolesti. Dospělí, dospívající a děti od 6 let mohou přípravek Neo-angin třešeň používat k podpůrné léčbě zánětlivých onemocnění dutiny ústní a hltanu, doprovázených typickými příznaky, jako jsou bolest v krku, zarudnutí v krku či mírné potíže při polykání. Balení obsahuje 24 pastilek s třešňovou příchutí.

NEO-ANGIN BEZ CUKRU 1,2MG/0,6MG/5,72MG pastilka 24

Neo-angin bez cukru má antiseptický účinek a mírně působí proti bolesti. Dospělí, dospívající a děti od 6 let mohou přípravek Neo-angin bez cukru používat k podpůrné léčbě při zánětu sliznice hltanu doprovázeném typickými projevy jako jsou bolest v krku, zarudnutí v krku a mírné obtíže při polykání. Balení obsahuje 24 pastilek.