Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Shimano brzdovy trmen zadni br tx805

Nalezeno:    9 produktů

Trek Roscoe 20 - trek black uni

Dětský horský stroj Trek Roscoe 20 disponuje širokými plášti, které dodávají sebedůvěru v prvních krůčcích na lesním trailu. Odolný hliníkový rám Alpha Gold se svažující se horní trubkou pro větší prostor a pohon 1x8 Shimano. Pro jezdce vysoké 114 až 132 cm. Pro koho je vhodné: Váš malý cyklista zvládl jízdu v okolí domu a je připraven vyzkoušet si traily. Proto chcete opravdové horské kolo, na němž bude mít pocit jistoty a zdokonalí si své dovednosti. Hodláte-li naučit svého potomka, jak zdolávat traily, Roscoe je tím ideálním modelem. Získáte vybavení: Odolný hliníkový rám Alpha Gold se svažující se horní trubkou pro větší p...

Trek Roscoe 20 - trek black

Dětský horský stroj Trek Roscoe 20 disponuje širokými plášti, které dodávají sebedůvěru v prvních krůčcích na lesním trailu. Odolný hliníkový rám Alpha Gold se svažující se horní trubkou pro větší prostor a pohon 1x8 Shimano. Pro jezdce vysoké 114 až 132 cm. Pro koho je vhodné: Váš malý cyklista zvládl jízdu v okolí domu a je připraven vyzkoušet si traily. Proto chcete opravdové horské kolo, na němž bude mít pocit jistoty a zdokonalí si své dovednosti. Hodláte-li naučit svého potomka, jak zdolávat traily, Roscoe je tím ideálním modelem. Získáte vybavení: Odolný hliníkový rám Alpha Gold se svažující se horní trubkou pro větší pro...

Horské kolo Trek X-Caliber 9 Factory Orange 27,5" 2022 Velikost: S

X-Caliber 9 je náš nejšpičkovější model v řadě kol X-Caliber. Je to XC horské kolo vybavené díly na závodění. Vidlice RockShox Recon, pohon 1x12 Shimano XT/SLX a kazeta se širokým rozsahem jsou ideální pro rychlé jezdce singletracků, kteří chtějí skvělé kolo připravené okamžitě závodit.Proč si ho zamilujete ??Je to skvělé kolo pro ty, kdo se začínají věnovat vážnému závodění. Získáte v něm špičkové XC díly a parádní rám. Zbude vám ale i dost peněz na zaplacení startovného.

Dětské kolo Trek Roscoe 20 Rage Red to Dnister Black Fade 20" 2022

Dětský horský stroj Roscoe 20 má středně silné pláště a jeho cílem je budovat sebedůvěru na trailech. Inspiraci nachází v kole Roscoe pro dospělé. Je však od píky zhotoveno právě pro děti. 2,8palcové středně široké pláště, pohon 1x a kazeta se širokým rozsahem činí z kola Roscoe ideální stroj pro malé cyklisty, kteří se chtějí naučit řadu dovedností a užít si velkou porci zábavy, když se snaží držet krok s maminkou, tátou nebo starším sourozencem. Pro jezdce vysoké 114 až 132 cm.     Proč si ho zamilujete ??

Horské celoodpružené elektrokolo Trek Rail 7 Mercury/Dnister Black 29" 2022 Velikost: M

Rail 7 je horské elektrokolo s vyšším zdvihem na náročné sjezdy. Vybavili jsme ho stejnými díly jako naše špičková trailová kola bez podpory šlapání, například lepší vidlicí, řazením a baterií, a navíc i novým výkonným pohonem Bosch, díky němuž máte v podstatě takové taxi, co vás vyveze na kopec.Proč si ho zamilujete ??Motor Bosch poskytuje dost výkonu k hladkému zvládání prudkých stoupání pro zábavu po celý den.