Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Shocart cyklomapa okoli prahy slapy 125

Nalezeno:    3 produkty

Shocart Okolí Prahy, Slapy (cyklomapa č. 125)

Podrobná cykloturistická mapa v měřítku 1:60 000 obsahuje značené i doporučené cyklotrasy v oblasti. Na zadní straně mapy je textový popis turistických zajímavostí, profily tras a detailnější popis vybraných cyklostezek. Mapa má praktický kapesní formát a je dodávána s plastovým pouzdrem. Pokryta je celá ČR.

Okolí Prahy Slapy 125

<p> Podrobné cykloturistické mapy v měřítku 1 : 60 000 ukazují sjízdnost většiny cest a stezek ve znázorněné oblasti. Mapy jsou na druhé straně doplněny popisem atraktivit, profily a popisy doporučených cyklotras. Každý titul poskládaný do rozměru vhodného do kapsy je vložen do plastového obalu.</p> <p> Díky přelomovému zpracování byla tato edice vyhodnocena jako nejlepší kartografické dílo v mezinárodní kartografické soutěži TourMap 2007. Mapami je pokryto území celé České republiky.</p>

Shocart vydavatelství cyklomapa Okolí Prahy, Slapy 1:60 t.

Jednostranná cykloturistická mapa v měřítku 1:60 000, nové vydání mapy číslo 125. Turistické a cykloturistické značení, číslování cyklostezek, kilometráž, značení povrchů a symbolické znaky pro cykloturisticky významné objekty (servisy, půjčovny kol, zdůrazněné turisticky zajímavé lokality). Kilometrová síť UTM WGS84, zeměpisné souřadnice. Na rubu mapy doporučené cyklostezky s výškovým profilem a popisem zajímavostí v okolí trasy. Záběr území: JV-Votice, JZ-Kamýk nad Vltavou, SZ-Rudná, SV-Škvorec. Vydání 2019.