Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sigma svetlo headled ii

Nalezeno:    31 produktů

Sigma světlo Headled II.

Čelovka disponuje voděodolností IPX4 a indikátorem stavu baterie. Součástí je odnímatelná a pratelná čelenka. Sigma světlo Headled II. se nabíjí pomocí microUSB, které je součástí balení.

Sigma světlo Headled II. - rozbaleno

Čelovka disponuje voděodolností IPX4 a indikátorem stavu baterie. Součástí je odnímatelná a pratelná čelenka. Sigma světlo Headled II. se nabíjí pomocí microUSB, které je součástí balení.

Sigma světlo Headled II. - zánovní

Čelovka disponuje voděodolností IPX4 a indikátorem stavu baterie. Součástí je odnímatelná a pratelná čelenka. Sigma světlo Headled II. se nabíjí pomocí microUSB, které je součástí balení.

SIGMA světlo přední HEADLED II. 18850

Čelovka, až 180 lumenů, dosvit 35 metrů, viditelnost 400 metrů, 5 světelných režimů, indikátor stavu baterie a nabíjení, integrované microUSB dobíjení, voděodolnost IPX4, hmotnost 57g.

Sigma HEADLED II USB čelové světlo

SIGMA čelovka HEADLED Svítilna čelová diodová Sigma Headled s 1 ultrasvítivou diodou. Má naklápěcí reflektor. Extrémě lehká(57 g bez baterií), svítivost až do 35 m, možnost volby mezi 4 intezitami svícení. Odnímatelný pásek. Výdrž baterie až 20 hod. Voděodolnost IP44.

Světlo čelové diodové Sigma Headled II 30672

Více energie pro běh a outdoorové aktivityHEADLED II je univerzální pro sport i venku. Ideální pro běhání po práci, kempování nebo trekking ve tmě, čelová svítilna má výkon 120 lumenů, dosah osvětlení 35 metrů a všechny funkce, které potřebujete. Ale to není vše. Režim Boost krátce zvýší výstupní výkon na vysokou hodnotu. Díky snadnému použití a nízké hmotnosti pouhých 57 gramů je HEADLED II, který se pohodlně nosí, dokonalým společníkem pro každodenní činnosti a dovolenou.Vlastnosti:- 5 ks ultrasvítivých diod- Naklápěcí reflektor- Extrémě lehká 56g - Svítivost až do 35 m, - Doba svícení až 20 hodin - Režimy svícení / blikání/boost- Jednod...

Sigma světlo Aura 60 USB + Nugget II.

Světlo na kolo disponuje voděodolností IPX4. Součástí je nastavitelný držák, LED indikátor stavu baterie a USB nabíječka. Přední nabízí dosvit až 70 metrů a zadní 400 metrů. Sigma světlo Aura 60 USB + Nugget II. je vhodné na všechny kola.

Sigma světlo Aura 35 USB + Nugget II.

Světlo na kolo disponuje voděodolností IPX4. Součástí je nastavitelný držák, LED indikátor stavu baterie a USB nabíječka. Přední nabízí dosvit až 45 metrů a zadní 400 metrů. Sigma světlo Aura 35 USB + Nugget II. je vhodné na všechny kola.

Sigma světlo Buster 100 + Nugget II. Flash

Světlo na kolo disponuje voděodolností IPX4. Součástí je nastavitelný držák, LED indikátor stavu baterie a microUSB nabíječka. Přední nabízí dosvit až 35 metrů a zadní 400 metrů. Sigma světlo Buster 100 + Nugget II. Flash je vhodné na všechny typy kol.

Sigma světlo Buster 300 + Nugget II.Flash

Světlo na kolo disponuje voděodolností IPX4. Součástí je nastavitelný držák, LED indikátor stavu baterie a microUSB nabíječka. Přední nabízí dosvit až 35 metrů a zadní 400 metrů. Sigma světlo Buster 300 + Nugget II. Flash je vhodné na všechny typy kol.

SIGMA světlo zadní NUGGET II. FLASH 15051

Světlo na kolo zadní, 0.5W High Power Led dioda, viditelnost 400 metrů, 3 světelné režimy, indikátor stavu baterie a nabíjení, integrované microUSB dobíjení, voděodolnost IPX4, hmotnost 24g.

Sigma světlo na kolo BUSTER 100 + NUGGET II.

SIGMA BUSTER 100 + NUGGET II.Přední světlo BUSTER 100:Malé, ale výkonné světlo Malé, lehké, ale výkonné světlo, vážící pouhých 62 gramů. Se svítivostí 120 lumenů vám Buster 100 přinese vynikající světelný výkon a bude dokonalým společníkem pro vaše vyjížďky ve tmě. Funkce světlaMaximální světlený tok: 120 lumenůDosvit: 35 m6 světelných režimů: intenzivní 120 lm / standardní 60 lm / ekonomický 30 lm / blikání / rychlé blikání / SOS zábleskyDoba svícení: 2 h intenzivní režim / 4 h standardní / 8 h ekonomický / 9 h blikání / 9 h rychlé blikání / 10 hSOS zábleskyDoba nabíjení: 2 hIndikátor stavu baterie a nabíjeníHorizontálně nastavitelný držákOchrana proti neúmyslnému zapnutí: dvojité stisknu...

Sigma Cuberider II

Zadní světlo Sigma Cuberider II na kolo Vám zaručí větší bezpečnost na silnici. Nabízí dva módy svícení: permanentní svit a blikání.

Světlo přední a zadní Sigma Aura 35 + Nugget II 36037

Sada osvětlení pro každodenní použití.AURA 35Svítilna Sigma Aura 35 nabízí bezpečnou jízdu během nočních projížděk. Tato svítilna má dosvit 45 metrů. Má široký kužel, který zajišťuje větší bezpečnost a viditelnost. Neoslňuje protijedoucí řidiče.- dosvit 45 m- svítivost 35 lux- doba svícení 5 H standard / 12 H ECO- doba nabíjení 2,8 HDvojité kliknutí pro zapnutí.NUGGET II FLASHModerní zadní světlo/blikačka ukrytá v kompaktním těle o váze pouhých 24 gramů. Bezpečí a skvělou viditelnost zaručuje 0,5 W High Power LED dioda. Tu napájí integrovaná Li-ion baterie, kterou lze nabít přes microUSB. Nechybí ani indikátor stavu baterie a nabíjení.Díky Fresnelově čočce a její prstencové struktuře je svě...