Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Silence sprej proti chrapani

Nalezeno:    10 produktů

Fytofontana Adenol sprej proti chrápání 50ml

Fytofontana Adenol sprej proti chrápání 50ml Sprej do hrdla proti chrápání má dlouhodobý účinek a příjemnou chuť.

Pssst! FORTE ústní sprej proti chrápání 25ml

Pssst! FORTE ústní sprej proti chrápání 25 ml Pssst! FORTE ústní sprej proti chrápání je zdravotnický prostředek proti chápání posílený o bazalku a kadidlovník pilovitý, obsahuje také kombinaci rostlinných extraktů světlíku lékařského, ostropestřce mariánského, chmele otáčivého, panthenolu, šalvějové a eukalyptové silice a mentolu.

Adenol sprej, kapky a lampa proti chrápání

 dárkové balení proti chrápání obsahuje kapky, sprej a aromalampu obsahují pouze výtažky z přírodních látek

Adenol sprej do hrdla proti chrápání 50 ml

Adenol sprej do hrdla proti chrápání.Adenol sprej do hrdla proti chrápání.Má chladnou, svěží mentolovou vůni, působí na žaludek, proti křečím a jako celkový stimulant. Extrakt sojového lecitínu (fosfatidylcholin 35%) - příznivě ovlivňuje činnost mozku v nervových buňkách, slouží jako zdroj energie, účinně podporuje zdraví srdce a cév, podporuje správnou funkci nervového systému.

Pssst! FORTE ústní sprej proti chrápání 25 ml

Pssst! FORTE ústní sprej proti chrápání je zdravotnický prostředek proti chápání posílený o bazalku a kadidlovník pilovitý, obsahuje také kombinaci rostlinných extraktů světlíku lékařského, ostropestřce mariánského, chmele otáčivého, panthenolu, šalvějové a eukalyptové silice a mentolu. Balení obsahuje 25 ml.

Adenol Sprej do krku proti chrápání 50 ml

pomáhá redukovat chrápání složený z přírodních extraktů a rostlinných olejů lehká aplikace

PSSST! Forte ústní sprej proti chrápání 25 ml

Přírodní přípravek pro řešení chrápání.

Simply You Pssst! Forte ústní sprej proti chrápání 25 ml

Pssst! FORTE ústní sprej proti chrápání je NOVÝ, SILNĚJŠÍ přírodní přípravek pro řešení chrápání. Tento doplněk stravy obsahuje unikátní účinnou složku VOLUME CONTROL COMPLEXTM, která působí na měkké části horních cest dýchacích.