Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Silikonova forma na orechy banquet

Nalezeno:    56 produktů

Forma na ořechy Banquet Culinaria, silikonová

Forma na ořechy Banquet Culinaria, silikonová Rádi pečete a zároveň doma postrádáte různé praktické formy? Pak by u vás v kuchyni určitě neměla chybět forma ze silikonu. Právě silikon si v posledních letech našel široké využití v kuchyni, kdy z něj jsou vyráběny nejen formy, ale i vály nebo další kuchyňské pomůcky. Tato silikonová forma je určena pro přípravu čtyřiceti pochutin současně, lehce je vyklopíte a snadná je i její údržba, kdy ji po pečení jednoduše můžete vložit do myčky nádobí.

Banquet Forma na ořechy silikonová CULINARIA červená

Se silikonovou formou Banquet upečete naráz 40 kusů ořechů. Materiál, ze kterého je forma vyrobená, odolá i velmi vysokým teplotám a je vhodný do myčky nádobí. Neváže chutě ani pachy pokrmů.

Banquet Forma na ořechy silikonová CULINARIA hnědá

Se silikonovou formou Banquet upečete naráz 40 kusů ořechů. Materiál, ze kterého je forma vyrobená, odolá i velmi vysokým teplotám a je vhodný do myčky nádobí. Neváže chutě ani pachy pokrmů.

Silikonová forma na ořechy Orion

Konec pracnému vyklepávání z kovových formiček. Silikonová forma na ořechy od značky Orion vám umožní snadno připravit a upéct oblíbené cukroví, bez pracného vyklápění jednotlivých formiček. Naráz upečete 20 ks pečiva. Využijete ji ale i k přípravě čokoládových dobrot. Při pečení se vám těsto nepřipálí, sladkosti snadno vyklopíte. Rozměr jedné ořechové formičky: 4,3 x 4,3 cm.

Orion Silikonová forma na ořechy

Silikonová forma na vánoční cukroví - ořechy Silikonová forma na pečení vánočního cukroví ve tvaru ořechů. Upečete najednou 20 ořechů o rozměru 4,1 x 3,1 cm. Rozměr: 27,5 x 18,5 cm Materiál: silikon (odolný teplotě -40°C až +230°C)  

Silikonová forma na cukroví BANQUET

Forma na 32 kusů cukroví různého tvaru je vyrobená z velmi kvalitního silikonu.

Banquet Forma na koláč silikonová Culinaria Red

Červená silikonová forma na koláč značky Banquet má průměr 27 cm a odolá i velmi vysokým teplotám až 240°C. Kromě klasické trouby ji lze použít i v mikrovlnné troubě. Snadno se udržuje díky možnosti mytí v myčce nádobí.

Forma na pečení BANQUET Culinaria Ořechy silikon hnědá

\n\n Silikonová foma CULINARIA Red na 40 ks ořechů o rozměru formy 34 x 26 x 1,4 cm.Forma je odolná vysokým teplotám (do 240 st. C) a neváže chutě ani pachy pokrmů. Cukroví se k formě nelep

Banquet Forma na rohlíčky silikonová CULINARIA červená

Se silikonovou formou Banquet upečete naráz 30 malých rohlíčků. Materiál, ze kterého je forma vyrobená, odolá i velmi vysokým teplotám a je vhodný do myčky nádobí. Neváže chutě ani pachy pokrmů.

Banquet Forma na rohlíčky silikonová CULINARIA hnědá

Se silikonovou formou Banquet upečete naráz 30 malých rohlíčků. Materiál, ze kterého je forma vyrobená, odolá i velmi vysokým teplotám a je vhodný do myčky nádobí. Neváže chutě ani pachy pokrmů.

Banquet Silikonová forma na chléb Culinaria Red

Se silikonovou formou na chléb značky Banquet budete chtít péct domácí chleba každý den! Materiál je odolný až do 240°C, neváže chutě ani pachy pokrmů a díky možnosti mytí v myčce nádobí se velmi snadno udržuje.

Orion Silikonová forma OŘECHY 40

Silikonová forma na ořechy vám umožní snadno připravit a upéct oblíbené cukroví, bez pracného vyklápění jednotlivých formiček. Naráz upečete 40 ks pečiva. Využijete ji ale i k přípravě čokoládových dobrot. Silikonové formy jsou lehké a nepřilnavé, těsto se v nich nepřipéká, nepohlcují pachy z potravin. Odolné teplotám od -40 °C do +220 °C. Snadné mytí v myčce nádobí, jsou velmi skladné. Velikost jednoho ořechu 4,2 x 3 cm. Nabízíme v hnědé a oranžové barvě bez možnosti výběru.

Forma na chléb Banquet Culinaria Red, silikonová, 33cm

Forma na chléb Banquet Culinaria, silikonová Rádi pečete a zároveň doma postrádáte různé praktické formy? Pak by u vás určitě neměla chybět forma na chléb ze silikonu. Právě silikon si v posledních letech našel široké využití v kuchyni, kdy z něj jsou vyráběny nejen formy, ale i vály nebo další kuchyňské pomůcky. Tato silikonová forma je určena pro přípravu chleba, lehce ho vyklopíte a snadná je i následná údržba formy, kdy ji po pečení jednoduše můžete vložit do myčky nádobí.

BANQUET forma na rohlíčky silikonová CULINARIA 35x25 (A16220)

Pečící forma rozměr 35x25x1.3cm, hmotnost netto 0.165kg, červená barva, myčka ano, mikrovlnka ano, trouba ano, červená Velice užitečná forma na pečení, která vám usnadní pečení nejen vánočního cukroví. Pečící forma BANQUET CULINARIA Red je vyrobena z pružného silikonu a vejde se na ni celkem 30 kusů drobného cukroví ve tvaru rohlíčku. Výhodou silikonu je snadná údržba a nepřilnavost, cukroví tak snadno vyklopíte a navíc se k formě nepřipálí. Forma na pečení je vhodná do mikrovlnky, do myčky a do trouby až do 240 °C. Klíčové vlastnosti formy BANQUET CULINARIA Red na rohlíčkySilikonová forma červené barvy na drobné cukrovíSilikonový plát obsahuje 30 stejných vanilkový...

Banquet Silikonová forma na biskupský chlebíček Culinaria Red

Upečte si vlastní biskupský chlebíček, kdykoliv si vzpomenete! S pomocí formy značky Banquet to zvládne úplně každý. Je vyrobená z oblíbeného silikonu, který je odolný i velmi vysokým teplotám, lze jej mýt v myčce a nepřipaluje se.