Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Silikonovy valecek

Nalezeno:    26 produktů

Silikonový váleček

Silikonový váleček Silikonový váleček má nepřilnavý povrch, takže se na něj nelepí těsto a výborně se s ním pracuje. Nebudete potřebovat tolik mouky při vyvalování těsta. Příprava těsta před pečením bude tedy rychlejší a pohodlnější. Rukojeti jsou ergonomické. Snadno se udržuje, lze mýt v myčce. Materiál: plast + silikon Rozměr: průměr 6 cm, délka bez rukojetí 25 cm Na silikonový váleček poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Silikonový váleček 3x19cm - Ibili

Využívejte k válení těsta toho nejjednoduššího nástroje, kterým je praktický silikonový váleček. Moderní doplněk kuchyně.

De Gusto Silikonový váleček

<h2>Silikonový váleček</h2> <p><strong>Silikonový váleček</strong> má nepřilnavý povrch, takže se na něj nelepí těsto a výborně se s ním pracuje. Nebudete potřebovat tolik mouky při vyvalování těsta. Příprava těsta před pečením bude tedy rychlejší a pohodlnější. Rukojeti jsou ergonomické. Snadno se udržuje, lze mýt v myčce.<br /> <br /> Materiál: plast + silikon<br /> Rozměr: průměr 6 cm, délka bez rukojetí 25 cm, celková délka 47 cm</p> <p>Na <strong>silikonový váleček</strong> poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.<br /><br /><img src="/files/certifikat_tuv.png" alt="" width="199...

Silikonový váleček Sabichi Cone

Vpusťte ho do své kuchyně a poznejte, co je radost z vaření. Silikonový váleček britské značky Sabichi je skvělým pomocníkem nejen při pečení koláčů a uvidíte, jak vám s ní půjde práce pěkně od ruky.

Nastavitelný silikonový váleček na těsto

Ať potřebujete silný nebo tenký plát těsta, s tímto válečkem jej rovnoměrně vyválíte. Barevná podložka je umístěna na válečku a tím dosáhnete, že síla těsta je rovnoměrná až do kraje. Se 4 mi vyměnitelnými barevnými vložkami pro různou sílu těsta.

Žlutý silikonový váleček Premier Housewares Zing

Věděli jste, že žlutá barva v lidském těle šíří pocit štěstí a optimismus? Pro ty, kteří mají stejné pocity při řádění v kuchyni, doporučujeme kuchyňské náčiní a pomůcky ve sluníčkové barvě od Premier Housewares. Rozzařte svou kuchyň!

Červený silikonový váleček Premier Housewares Zing

Dokonale uválet těsto není vždy zrovna snadné. Své úspěchy ovšem zvýšíte s vyhovujícím válečkem. Zkuste třeba tento od značky Premier Housewares. Kuchyňské náčiní vyrobené ze silikonu má mnoho výhod. Je lehké, snadno odolává vysokým i nízkým teplotám, je zdravotně nezávadné, a navíc i snadno omyvatelné. To jsou důvody, které z nich v kuchyni dělají ty nejžádanější pomocníky

Silikonový váleček na těsto marcipán skvělé pečení

Váleček na těstoSilikonový Těsto se na něj nelepí.Velice skladný a lehký.Dřevěná rukojet. Neváže na sebe pachy, čímž zaručí skvělé hygienické prostředí.Snadno se čistí. Rozměr 190 X 50 MM Může být v různých barevných provedeních, jejich dostupnost záleží na skladových zásobách.Nelze vybrat barvu.

Limetkové zelený silikonový váleček Premier Housewares Zing

Pomocníci do kuchyně od Premier Housewares vám pomůžou s jakkoliv náročnou výzvou, která vás čeká. Tak si vyhrňte rukávy a pusťte do práce.

STEINEL PROFESSIONAL Přítlačný váleček silikonový Ø35x40mm

*div class="popisny_text"* *p* Umí přitlačit!*/p* *p* Přítlačný silikonový váleček Ø 35 mm / šířka 40mm, jednostranně uložený v kuličkovém ložisku.*/p* *p* Pro přitláčení svaru - folie, plachty, střešní plastové izolace*/p* *p* *iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ZnsHVxbkC2o?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen**/iframe**/p**/div*

Váleček přítlačný LEISTER, 40 mm, silikon

Přítlačný silikonový váleček šírky 40 mm s ložiskem pro lepší přítlak vhodný pro fólie z PVC-P.

Váleček silikon 47x6,5 cm Orion

Silikonový váleček - využívá všech výhod moderního materiálu, jeho povrch je nepřilnavý, takže se téměř nelepí na těsto a výborně se s ním pracuje. Nebudete potřebovat tolik mouky při vyvalování těsta. odolný vůči teplotám -40 °C až +220 °Cnení vhodný do myčky na nádobírozměr: 47/23x6,5 cm.