Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Simax forma na babovka sklenena

Nalezeno:    11 produktů

SIMAX Forma bábovka skleněná 25 x11,6 cm

Forma na bábovku Simax, vyrobená z tvrdého boritokřemičitého skla, praktický pomocník každé hospodyňky pro přípravu lahodného dobroty. Materiál je velmi odolný (mechanicky i teplotně +300 / -40 °C). Výhodou je dlouhá životnost, hygienická nezávadnost a snadná údržba.

Simax Skleněná forma na bábovku Objem formy: 2 l

Skleněná forma na bábovku z českého skla Simax. Dodávána v barevné kartonové krabici. 

Simax Skleněná forma na bábovku Objem formy: 1,3 l

Skleněná forma na bábovku z českého skla Simax. Dodávána v barevné kartonové krabici. 

SIMAX Forma na bábovku velká 25cm (00350410000)

Pečící forma vyrobena z vysoce kvalitní a tepelně odolné skloviny SIMAX, která odolává teplotám od -40°C až do + 300°C, skleněná forma pozvolna uvolňuje teplo a bábovka se tak ideálně propeče, je vhodná do všech typů trub, její údržba je velice snadná - lze mýt v myčce, schváleno pro styk s potravinami v domácnostech i profesionálních provozech, vyrobeno z recyklovatelné skloviny bez kadmia a olova, dodržujte zásadu pozvolného ochlazování, myjte jemnými mycími prostředky, které sklo nepoškrábou Pečící forma Simax o průměru 25 cm je určena pečení bábovky. Je vyrobena z kvalitní skloviny bez kadmia a olova, která odolá velmi vysokým teplotám. Netradiční skleněné provedení zajišťuje p...

Simax Forma na pizzu 32 cm

Skleněná forma na pizzu určená k pečení a servírování pizzy. Dodávána samostatně bez krabičky. 

Simax Forma na pečení FRANKFURTSKÝ KRUH 2 l

Skleněná forma z českého skla Simax na frankfurtskou bábovku. Dodávána v barevné kartonové krabici. 

Simax Forma na pečení KOLÁČ 1,7 l

Skleněná forma o rozměrech 280 x 40 mm na slaný či sladký koláč. Vyrobena z kvalitní skloviny Simax. Dodávána samostatně bez krabičky.

Simax Forma na pečení KOLÁČ 2,1 l

Skleněná forma o rozměrech 260 x 58 mm na slaný i sladký koláč. Vyrobena z kvalitní skloviny Simax. Dodávána samostatně bez krabičky.

Simax Forma na pečení SUFFLE 1,9 l

Skleněná forma o průměru 200 mm na sufflé, slané i sladké nákypy. Vyrobena z kvalitní skloviny Simax. Dodávána samostatně bez krabičky.

Simax Forma na pečení BISKUPSKÝ CHLEBÍČEK 1,5 l

Skleněná forma Biskupský chlebíček neboli Srnčí hřbet. Vyrobena z kvalitní skloviny Simax. Dodávána samostatně bez krabičky.

Forma sklo BÁBOVKA pr. 21 cm ORION

Bábovka klasického tvaru. Materiál: borosilikátové sklo - odolné teplotám od -40°C do +300°C. Sklo je vysoce hygienický materiál, neobsahuje olovo ani kadmium. Skleněná forma navíc pozvolna uvolňuje teplo a bábovka se tak ideálně propeče. Bábovku klasicky vymažte a vysypte moukou a skvěle ji pak z formy vyklopíte. Vhodná do elektrické, plynové i horkovzdušné trouby. Lze mýt v myčce na nádobí. Dodržujte zásadu pozvolného ochlazování. Rozměry: pr. 21 cm, v. 10,5 cm.

-->