Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Simba panenka

Nalezeno:    804 produktů

SIMBA - Panenka Látková 33Cm

Látková panenka s copánky. Výška 33 cm.

SIMBA - Panenka Steffi Nevěsta

Panenka Steffi ve svatebních šatech. Výška panenky 29 cm.

SIMBA - Panenka Evička Favourites

Panenka Evička s různými doplňky pro trávení volného času. Výška panenky 12 cm.

SIMBA - Panenka Evička Králíkárna

Panenka Evička má nový domeček pro své dva králíčky. Příslušenství součástí. Velikost panenky 12 cm.

Simba Panenka Evička Králíkárna

Panenka Evička má nový domeček pro své dva králíčky. Příslušenství součástí. Velikost panenky 12 cm.

Simba Panenka Evička Fun

Panenka Evička ve třech různých šatičkách, 3 druhy - s kytarou, fotoaparátem nebo větrníkem. Velikost panenky 12 cm. Display 12 ks.

Simba Panenka Steffi nevěsta

Tento produkt je dodáván ve více variantách a technicky nelze zajistit dodání konkrétní varianty, kterou upřesníte například v poznámce objednávky.Panenka Steffi ve svatebních šatech. Výška panenky 29 cm.

Simba Panenka Steffi Paris

Tento produkt je dodáván ve více variantách a technicky nelze zajistit dodání konkrétní varianty, kterou upřesníte například v poznámce objednávky.Panenka Steffi v ležérním oblečení. Výška panenky 29 cm.

Simba Panenka Evička - Králíkárna

Panenka Evička v krásných šatečkách bude dnes celý den pečovat o své milované králíčky, kteří bydlí v krásné růžové králíkárně. Má k tomu připravené vše, co pro péči o svá zvířátka potřebuje.

Simba Panenka Evička Hobby

Tento produkt je dodáván ve více variantách a technicky nelze zajistit dodání konkrétní varianty, kterou upřesníte například v poznámce objednávky.Panenka Evička s různými doplňky pro trávení volného času. Výška panenky 12 cm.

Simba Panenka Evička Hobby

Panenka Evička Favorites kadeřnice Malá Evička nabízí holčičkám zahrát si na kadeřnici, kdy mohou vlásky panenky upravovat přiloženými kadeřnickým doplňky. Oblečení se může lišit od fotografie. Obsah balení: panenka hřeben, kartáč na vlasy, fén Vyberte holčičkám panenku Evičku! Vhodné pro děti od 3 let Výška panenky: 12 cm

Simba Panenka Evička Potápěčka

Tento produkt je dodáván ve více variantách a technicky nelze zajistit dodání konkrétní varianty, kterou upřesníte například v poznámce objednávky.Panenka Evička jako potápěčka. 3 barevná provedení. Velikost panenky 12 cm. Displej obsahuje 12 ks.

Simba Panenka látková 33cm

Látková panenka s copánky. Výška 33 cm.Věk od: 1 rokUrčení: holkyZemě původu: CNŠířka (cm): 21Výška (cm): 32Hloubka (cm): 8.5

Simba Panenka Steffi nevěsta

Panenka Steffi ve svatebních šatech. Výška panenky 29 cm.Věk od: 3 rokyUrčení: holkyZemě původu: CNŠířka (cm): 18Výška (cm): 32.5Hloubka (cm): 5

Simba Panenka Evička Favourites

Panenka Evička s různými doplňky pro trávení volného času. Výška panenky 12 cm.Věk od: 3 rokyUrčení: holkyZemě původu: CNŠířka (cm): 10Výška (cm): 16Hloubka (cm): 4.5