Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Simba tramvaj 46 cm

Nalezeno:    9 produktů

Tramvaj 46 cm

velikost 46 cm, bez světelných a zvukových efektů

Sparkys Tramvaj 46 cm

Zahrej si na řidiče tramvaje a doprav cestující kam potřebují! Tramvaj má otevírací dveře a je vyrobena z plastu. Velikost hračky je 46 cm. Bude se tak hezky vyjímat v každém dětském pokojíku. Vhodné pro děti od 3 let.

Tramvaj 46 cm, HM studio, W001523

Zahrej si na řidiče tramvaje a doprav cestující kam potřebují! Tramvaj má otevírací dveře a je vyrobena z plastu. Velikost: 46 cm Doporučený věk: od 3 let

SIMBA Autobus City Express 46 cm

Tento produkt je dodáván ve více variantách a technicky nelze zajistit dodání konkrétní varianty, kterou upřesníte například v poznámce objednávky.Kloubový autobus na setrvačník, otevírací dveře. Délka 46 cm. 2 barevná provedení.

Autobus City Express 46 cm, 2 druhy

Autobus City Express 46 cm, 2 druhy Cena za 1 ks hračky.

Autobus City Express 46 cm, 2 druhy

Kloubový autobus na setrvačník má otevírací dveře a jeho délka je 46 cm 2 barevná provedení

Dickie Tramvaj 46cm

Tento produkt je dodáván ve více variantách a technicky nelze zajistit dodání konkrétní varianty, kterou upřesníte například v poznámce objednávky.Tramvaj na volnoběh, otevírací dveře, interiér. Délka 46 cm. 2 barevná provedení: modrá nebo červená.

Simba BN Kolébka s nebesy pro panenky

Kolébka pro panenky z řady Baby Nurse s nebesy. Vhodné pro panenky do velikosti 42 cm. Panenka není součástí balení. - Rozměry: 46,9 × 27,2 × 68,7 cm. - Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Eichhorn Color Třídicí deska

Podrobnosti o produktu: Věk: od 12 měsíců Třídicí puzzle od společnosti Eichhorn podporuje jemnou motoriku a pomáhá dětem poznávat různé tvary a barvy. Pět barevných stavebních bloků musí být umístěno do odpovídajících dřevěných prohlubní na desce. Rozměry a hmotnost: Rozměry (délka x šířka): 22,5 x 18 cm Hmotnost: 0,46 kg Materiál a péče: Materiál: vápenná překližka, MDF a BSK. Součástí dodávky je: Obsah: 6 dílů Varování a bezpečnostní pokyny: Upozornění : Nevhodné pro děti do jednoho roku. Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení!