Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Singing rock versa xs m

Nalezeno:    4 produkty

Lezecký úvazek Singing Rock Versa Černá XS/M

Velmi variabilní a univerzální úvazek. Díky konstrukci pasu a nohaviček zaručuje maximální komfort. Vhodný pro všechny lezecké aktivity, zejména pro začátečníky, lezecké kurzy a stěny.

Lezecký set Singing Rock Gym Černá XS/M

Ideální set pro ty, co chtějí začít s lezením na stěně nebo venku na skalách. Součástí setu je univerzální sedací úvazek VERSA II, oválná duralová karabina OXY se šroubovací pojistkou, poloautomatické jistítko RAMA, pytlík na magnézium LARGE, opasek pro pytlík na magnézium a MAGNUM kouli (35 g).

Sedací úvazek Singing Rock Top Rental XS-M

nerozebíratelné spony usnadní oblékání úvazku nastavitelné, odepínatelné gumičky na nohavičkách jedno materiálové poutko s nosností 10 kN (1 tuna) pro zvýšenou bezpečnost v případě špatného navázání popisovatelná část pod materiálovým poutkem umožňuje libovolné označení úvazku 2 velikosti úvazku (XS–M; L–XXL) pro širokou škálu uživatelů vnitřní síťovaný materiál výborně vstřebává pot a zároveň rychle schne ve vlhkých podmínkách barevně zvýrazněné navazovací oko (bílé = vel. XS-M; červené = vel. L-XXL) pro rychlou orientaci při výběru velikosti

Celotělový úvazek Singing Rock Tarzan Červená XS/M

Plně nastavitelný celotělový úvazek určený především pro lanové kurzy a zábavní parky. Pro zvýšení komfortu spojuje ramenní popruh s bederním pásem spona speed.