Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sit do zavazadloveho prostoru

Nalezeno:    7290 produktů

Síť do zavazadlového prostoru 30x30

Síť do zavazadlového prostoru pružná. Rozměry: (v) 30-30 cm.

Síť do zavazadlového prostoru 95x95

Při přepravě nákladu je povinností řidiče zabezpečit náklad tak, aby nedošlo k jeho poškození a zároveň, aby neohrožoval pasažéry nebo ostatní účastníky silničního provozu. Zesílená síť do zavazadlového prostoru spolehlivě zabezpečí náklad v kufru proti posouvání. Po obvodu je umístěno 12 háků pro maximální variabilitu při upevňování sítě. Rozměr 95x95cm.

Síť do zavazadlového prostoru auta

Síť na připevnění jakéhokoliv nákladu větších i menších velikostí. Síťka je vybavena háčky po obvodu, díky nímž ji jednoduše připevníte do zavazadlového prostoru. Vhodná nejen k zachycení nákupu, ale také například sportovního vybavení a dalších věcí.   Vlastnosti: Barva: černá Materiál: 100 % polyamid Rozměry sítě: 80 x 80 cm Vhodné do: kufru auta Uchycení: pomocí plastových háčků

Síť do zavazadlového prostoru Ford

Úchytná síť do zavazadlového prostoru se čtyřmi úchyty na podlaze zavazadlového prostoru, zabraňuje v pohybu menším předmětům v zavazadlovém prostoru. Pro montáž je nutné objednat uchycení 1748617  

Úchytná sít' do zavazadlového prostoru

Úchytná sít' do zavazadlového prostoru pro uchycení za 1. nebo 2. řadu sedadel.

Úchytná sít' do zavazadlového prostoru

Úchytná sít' do zavazadlového prostoru pro uchycení za 1. nebo 2. řadu sedadel.

Úchytná sít' do zavazadlového prostoru

Úchytná sít' do zavazadlového prostoru pro kombi, roletový systém pro upevnění vzadu.

Úchytná sít' do zavazadlového prostoru

Úchytná sít' do zavazadlového prostoru - poloviční výška pro upevnění za zadní sedadla.

Síť do zavazadlového prostoru Ford

90 x 107 cm pro karoserii combi Se 4 úchyty na podlaze zavazadlového prostoru, zabraňuje v pohybu menším předmětům v zavazadlovém prostoru.

Síť do zavazadlového prostoru Ford

90 x 57 cm pro karosérii sedan Se 4 úchyty na podlaze zavazadlového prostoru, zabraňuje v pohybu menším předmětům v zavazadlovém prostoru.

Úchytná síť do zavazadlového prostoru

Černý polyester, pro upevnění za 2. řadu sedadel

Síť do zavazadlového prostoru 90x70 cm

Síť do kufru o rozměrech 90x70 cm. Praktická síť pro uložení všech potřeb automobilu. Montážní sada obsahuje 4 kotevní body se dvěma možnostmi montáže: lepicí páska nebo šrouby.

Síť do zavazadlového prostoru Ford Focus

Záchytná síť do zavazadlového prostoru pro upevnění na dno zavazadlového prostoru, zajišťuje drobné předměty. Pro vozidla vyrobená od 15/8/1998.

Síť do zavazadlového prostoru Ford Ka

Úchytná síť do zavazadlového prostoru, upevnění dvěma plastovými háky v zavazadlovém prostoru, vhodné pro lehké předměty. Obrázek slouží pouze pro ilustraci.