Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sito na noky nerez

Nalezeno:    113 produktů

Síto na halušky a noky UH

Síto k výrobě halušek, játrové i drožďové zavářky a noků do polévek. Zpracované těsto protlačujte stěrkou přes síto do vařící vody nebo polévky. Bezpečné upevnění na hrnce od pr. 21,5 cm do 26 cm. Balení obsahuje síto a stěrku.

Síto na halušky a noky UH ORION

Síto k výrobě halušek, játrové i drožďové zavářky a noků do polévek. Zpracované těsto protlačujeme stěrkou přes síto do vařící vody nebo polévky. Bezpečné upevnění na hrnce od pr. 21,5 cm do 26 cm. Materiál: plast. Rozměry: š. 31 cm, v. 3,5 cm, pr. otvorů 0,5 cm.

cedník na noky 17cm nerez, plastová rukojeť

Cedník se používá na noky, domácí halušky či zavářku do polévek.

Struhadlo na noky nerez BLAUMAN BL-3447

- materiál: nerezová ocel - vhodné na noky, halušky,.. - průměr: 18 cm - jednoduchá údržba, vhodné do myčky nádobí

Westmark Lis na brambory, noky nerez "Quadro"

Lis na brambory WESTMARK se čtyřmi různými nástavci. Tento celonerezový nástroj dokáže vyrobit šťouchané brambory, bramborové pyré, špecle, zmrzlinové špagety atd. Lis je ergonomicky tvarovaný pro pevné držení a je opatřen opěrkou na hrnec se dvěma drážkami pro různé velikosti hrnců.

síto na halušky 18cm nerez

Velkou předností síta je pevné dlouhé držadlo, které zaručuje perfektní manipulaci.

Cedník na noky nerez pr. 18 cm ORION

Cedník na halušky, k výrobě noků, játrové a jiné zavářky do polévek.Materiál: kvalitní nerez.Rozměry: průměr 18 cm, výška 3,5 cm, délka držadla 16 cm, velikost otvorů pr. 1,1 cm.

Síto na mouku, nerez ocel IDEALISK

Zprostředkuji nákup. Průměr: 10.5 cm Výška: 9.5 cm. Lze mýt v myčce. nerez ocel.

cedník na noky 18cm nerez, plastová rukojeť - mix barev

Cedník, který je určený na noky, domácí halušky nebo zavářku do polévek.

Síto na halušky nerez+stěrka UH ORION

Síto k výrobě halušek, játrové i drožďové zavářky a noků do polévek. Zpracované těsto protlačujeme stěrkou přes síto do vařící vody nebo polévky. Bezpečné upevnění na hrnce od pr. 23,5 cm do 26,5 cm. Materiál: nerez, stěrka plast. Rozměry: pr. 27 cm, š. 32,5 cm, v. 1,5 cm, pr. otvorů 0,7 cm.

Cedník na noky nerez/UH pr. 18 cm ASS ORION

Cedník na noky, domácí halušky, zavářku do polévek. Stěrkou protlačíte těsto do vroucí vody. Materiál: nerez/plast. Možnost zavěšení. Dobře drží na hrnci. Rozměry: pr. 18 cm, v. 4,5 cm, d. 33,5 cm, pr. otvorů 0,5 cm.

Síto na mouku nerez pr. 19 cm ORION

Síto na mouku přesije mouku nebo cukr a zbaví je hrubých částí. Vynikající pomocník při pečení. Materiál: kvalitní nerez. Takže lze mýt v myčce na nádobí. Rozměry: pr. 19 cm, v. 5,5 cm.

-->