Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sklenena misa na babovka

Nalezeno:    103 produktů

COUPE Skleněná mísa na stopce

Se skleněnou miskou se stopkou COUPE se Vám podaří hotový dekorační mistrovský kousek: umělé ovoce, šišky, vánoční koule, velikonoční ozdoby a jiné se v ní budou skvěle a dokonale vyjímat.

Skleněná mísa Périgord 50cl

Skleněná mísa Périgord 50clMísa z lisovaného skla s nohou. Typická francouzská mísa s plochým žebrováním po stranách. Sklo je možné vložit do myčky na nádobí. Zabraňte prudkým tepelným šokům. Rozměry: výška 85mm, objem 50cl, váha 535g

Rona Skleněná mísa na ovoce 240 mm

Originální skleněná mísa na ovoce z bezolovnatého křišťálového skla. Balena v barevné kartonové krabičce.

Mísa skleněná OSAKA 28cm

Mísa skleněná OSAKA 28cmO výrobciJiž více jak 75 let je společnost Kaeming distributorem designových dekorativních předmětů. Škála produktů je opravdu široká a insirace přichází z celého světa. Kaeming nabízí ucelené kolekce vyznačující se rovnováhou mezi tradicí a moderními trendy. Naleznete zde svícny, lampy, vázy, obaly na květiny i džbány různých materiálů a velikostí nebo třeba úžasné miniatury zahradního nábytku, se kterými si každý vytvoří minizahrádku dle svých představ.

SIMAX Forma bábovka skleněná 25 x11,6 cm

Forma na bábovku Simax, vyrobená z tvrdého boritokřemičitého skla, praktický pomocník každé hospodyňky pro přípravu lahodného dobroty. Materiál je velmi odolný (mechanicky i teplotně +300 / -40 °C). Výhodou je dlouhá životnost, hygienická nezávadnost a snadná údržba.

Salátová mísa skleněná Spheres 18cm

Salátová mísa skleněná Spheres 18cm je součástí každé správné kuchyňské výbavy. Běžně ji využíváme na podávání nejenom zeleninových salátů, ale i příloh nebo na chipsy. Skleněná mísa je výrobkem z tradiční francouzské sklárny La Rochere, která má svou dobré jméno vybudované již roky. Kvalitní ručně vyráběné sklo se drží na výsluní stovky let. Rozměry: průměr 18cm Materiál: francouzské sklo

Salátová mísa skleněná Craquele 18cm

Salátová mísa skleněná Craquele 18cm z dílny francouzské sklárny La Rochére. Luxusní francouzské sklo je známé svou dlouhou historií, kvalitou a precizním zpracováním. Salátová mísa najde využití v každé kuchyni - na podávání příloh, salátů nebo jako mísa na ovoce. Použitý design krakelování je velmi efektní.Rozměry: výška 6,9cm - průměr 18,3 (73cl)

-->