Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sklenena misa

Nalezeno:    221 produktů

Skleněná mísa Sunrise

Moderní skleněná dekorace je obohacením vašeho obývacího pokoje a kanceláře, díky světlu mísa ještě více ožije. Mísa má zvlněný okraj a je krásně barevná. Je vyrobená takzvanou technikou fusing – fúzovaného skla.

Skleněná mísa Périgord 50cl

Skleněná mísa Périgord 50clMísa z lisovaného skla s nohou. Typická francouzská mísa s plochým žebrováním po stranách. Sklo je možné vložit do myčky na nádobí. Zabraňte prudkým tepelným šokům. Rozměry: výška 85mm, objem 50cl, váha 535g

Dekorativní skleněná mísa 110057

Masivní miska ze silnostěnného skla zaujme originálním designem. Mísa je zasazena ve zlatém podstavci s ornamenty. Krásný kousek do každé kuchyně.

Dělená skleněná mísa 14-4316

Krásná skleněná mísa z těžkého skla se Vám bude jistě hodit, když přijde návštěva. Do mísy dáte více druhů pochutin, popřípadě i dipů k pochutinám a máte pohoštění přichystáno během chvilky.

Sklenená misa FLORA ružová 32cm

Sklenená misa FLORA ružová 32cm na ovoce, salát a jiné dobroty. Dopřejte si stolování ve velkém stylu! Uvidíte, jak Vám bude lépe chutnat a zážitek z každého oběda dostane zcela jiný rozměr. Ve stejném květinovém designu najdete v nabídce také sklenice, džbánek nebo misky.Rozměry: půrměr 32cm Materiál: recyklované sklo

COUPE Skleněná mísa na stopce

Se skleněnou miskou se stopkou COUPE se Vám podaří hotový dekorační mistrovský kousek: umělé ovoce, šišky, vánoční koule, velikonoční ozdoby a jiné se v ní budou skvěle a dokonale vyjímat.

Skleněná mísa La Rochère Bubble

Křišťálová krása, kvalitní provedení a nestárnoucí vzory a tvary. To je sklo, které povýší každé stolování. La Rochère je francouzská sklárna s historií sahající až do 15. století, jež nechává vzniknout skleněným klenotům, ve kterých se kombinuje čirá praktičnost spolu s uměleckou krásou. Ze skleněného nádobí tak dýchá kouzlo francouzského řemesla, ale zároveň bytelnost a odolnost skla, které je přizpůsobeno do dnešní doby, takže je vhodné do myčky na nádobí.

Simax Skleněná mísa 0,9 l

Skleněná mísa ze silnostěnného čirého skla vhodná pro každodenní praktické využití.

Simax Skleněná mísa 2,5 l

Větší skleněná mísa ze silnostěnného čirého skla pro každodenní praktické využití.

Simax Skleněná mísa 3,5 l

Velká skleněná mísa ze silnostěnného čirého skla pro každodenní praktické využití v domácnosti.

Dekorativní skleněná mísa na stopce 104307

Elegantní skleněná mísa s nepravidelným okrajem, připomínajícím vlnu. Upoutá na první pohled. Mísa je postavena na kovové stopce ve zlaté barvě zdobené nádhernými vzory.

Rona Skleněná mísa AMBIENTE 240 mm

Velká skleněná mísa z foukaného bezolovnatého křišťálového skla na praktické využití i dekorace. Balena v barevné kartonové krabici.

Simax Skleněná mísa 0,5 l

Skleněná miska ze silnostěnného čirého skla pro každodenní praktické využití.