Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Skraboska cerna

Nalezeno:    49 produktů

Škraboška černá

1 ks, material: polyester a plast, maska na oči

RAPPA Škraboška černá

Černá škraboška je natolik univerzální, že ji můžete využít pro jakoukoli příležitost. Nasaďte si ji a určitě vás hned tak někdo nepozná! Ideální doplněk na karneval, ples, party a nebo soukromý večírek pro dva.

ŠKRABOŠKA černá s pery

Tato krásná tajemná černá škraboška v metalické barvě s černými pírky a stříbrným zdobením kolem očí a na pravé straně masky ​​je ideální pro každou maškarní párty, Novoroční párty nebo tématickou oslau S touto černou a velmi elegantní škraboškou s černými pírky budete vítaným hostem na jakékoli maskované párty nebo karnevalu.

Škraboška černá se stříbrnými bodlinami

maska na oči / škraboška černá s kovovými ostny k dámskému karnevalovému kostýmu. material: polyester a plast, kov

Guirca Škraboška - černá s hvězdičkami

Škraboška - černá s hvězdičkami Hledáte masky / škrabošky na karneval či párty? Možná Vás zaujme tato elegantní karnevalová maska ​​/ škraboška, ​​která je jako stvořená na karneval, oslavu, párty nebo bál. Využití masek samozřejmě necháváme ve vaší režii. počet:1 ks

HALLOWEEN ŠKRABOŠKA černá s hroty

Chcete být nespoutanou dračicí a vzbudit pocit tajemné síly právě na Halloween nebo si je tak pohrát na drsnější party? Tahle škraboška v černé barvě a kovovými hroty Vám umožní nabýt sílu a odhodlanost.

ŠKRABOŠKA Persie černá

Zábavy v benátském stylu přitahují ženy i muže. Tam všichni totiž nosí škrabošky a jsou inkognito. A kdo by nezatoužil po troše tajemství a napětí, kdo se za maskou schovává? To je pro každého v závěru zábavy to největší překvapení. Proto si nasaďte i vy tuto elegantní černou škrabošku Persie, která je zlatě zdobená a velmi slušivá. Perská černá maska ​​na oči se třpytivým efektem a vroubkovaným okrajem vás bude velmi elegantně zdobit celý večer.

Škraboška černá s květem a peřím

Černá elegantní škraboška na gumičku je pokryta jemnou krajkou a lemována bílými zářivými kamínky. Na pravé straně je navíc zdobena černým květem a peřím.

RAPPA Černá maska / škraboška černá s pírkem

Černá elegantní škraboška na gumičku pro opravdové tanečnice! Tento parádní kousek je zdoben hebkým peřím, flitrovým lemováním a oslnivým kamínkem.

RAPPA Škraboška černá s květem a peřím

Černá elegantní škraboška na gumičku je pokryta jemnou krajkou a lemována bílými zářivými kamínky. Na pravé straně je navíc zdobena černým květem a peřím.

RAPPA Škraboška černá s květem a peřím

Černá elegantní škraboška na gumičku je pokryta jemnou krajkou a lemována bílými zářivými kamínky. Na pravé straně je navíc zdobena černým květem a peřím.

ŠKRABOŚKA červeno-černá krajková ďábelská

Originální ďábelská škraboška na oči v krajkovém provedení s třpytivými černými kamínky a růžemi vás promění v elegantní čertici. Vhodný doplněk pro ženy na Mikulášskou párty, silvestrovskou oslavu. S touto moderní a stylovou krajkovou škraboškou budete vypadat krásně tajemně a nezůstanete bez povšimnutí. Materiál : 100% polyester

Guirca Škraboška - Elegantní (háčkovaná černá)

Škraboška - Elegantní (háčkovaná černá) Hledáte masky/škrabošky na karneval či párty? Možná Vás zaujme tato elegantní karnevalová maska/škraboška, která je jako stvořená na karneval, oslavu, párty nebo bál. Využití masek samozřejmě necháváme ve vaší režii.

ŠKRABOŠKA dámská luxusní černá krajka

Tato nádherná a vysoce elegantní černá krajková škraboška dobře sedí na obličeji a je velmi komfortní! Masku můžete doplnit celou škálou doplňků nebo kostýmů z naší nabídky. Buďte krásná a inkognito.