Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Skrin inova 120 dub sonoma

Nalezeno:    156 produktů

Skříň dub sonoma bílá 120 cm

Šířka 120 cm, hloubka 61 cm, výška 215 cm. Zrcadlová šatní skříň s posuvnými dveřmi v luxusním designu dub sonoma/bílá. Střed skříně tvoří pruh barevného skla v hnědé barvě. Bytelná konstrukce zaručuje stabilitu, objemný úložný prostor.

Skříň dub sonoma Maina 120 cm

Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Šatní skříň v mladistvém vzhledu s posuvnými dveřmi. Čtvercové zrcadla, dostatečně velké police a šatní tyč na ramínka. Vhodná do prvního společného bydlení.

Falco Skříň Karuba 120 - dub sonoma

Skříň je vyrobena z kvalitního lamina. Díky svému vnitřnímu uspořádání nabízí dostatek úložného prostoru a posuvné dveře šetří prostor. Skříň je vhodná do ložnice, dětského nebo studentského pokoje, do předsíně i kanceláře. Vnitřní uspořádání skříně je vyobrazeno na fotografii. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Šatní skříň dub sonoma 120 cm Braga

Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Praktická skříň na oblečení s posuvnými dveřmi. Šatní skříň do ložnice, studentského pokoje i chodby, vhodná i do dispozičně menších prostor jakou jsou panelákové místnosti, jednoduchý design, dub sonoma dekor.

Šatní skříň dub sonoma 120 cm Bery

Šířka 120 cm, hloubka 61 cm, výška 215 cm. Dub sonoma šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem. Bytelná konstrukce, praktické členění, úložný prostor. Chytré řešení do každé domácnosti.

Šatní skříň dub sonoma Charmon 120 cm

Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Skříň se zrcadlem v dekoru dub sonoma s praktickým úložným prostorem. Vhodná pro jednoho i dva lidi. Posuvný mechanismus otevírání.

Posuvná skříň Linne 120 cm dub sonoma

Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Šatní skříň dub sonoma s posuvným mechanismem otevírání. Moderní zrcadlové pruhy. Praktické vnitřní uspořádání polic a šatní tyče na ramínka.

Šatní skříň dub sonoma 120 cm Almeria

Šířka 120 cm, hloubka 61 cm, výška 215 cm. Hezká šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi. Luxusní vzhled zajišťují svislé pruhy v černé barvě. Přírodní vzhled dub sonoma si oblíbí každý.

MAXIVA Šatní skříň - KARO 120, dub sonoma

Velká šatní skříň KARO 120 s posuvnými dveřmi nabízí díky své velikosti více úložného prostoru než běžné šatní skříně. Lze ji použít samostatně nebo k jakémukoliv nábytku ve stejném dekoru. Konstrukce je vyrobena z kvalitního a odolného lamina v dekoru dřeva. Úchytky jsou plastové ve stříbrné barvě. Vnitřní členění je uvedeno na přidruženém obrázku případně v návodu k montáži. Členění:

MAXIVA Šatní skříň - NERO 120, dub sonoma

Velká šatní skříň NERO 120 s posuvnými dveřmi a zrcadlem nabízí díky své velikosti více úložného prostoru než běžné šatní skříně. Lze ji použít samostatně nebo k jakémukoliv nábytku ve stejném dekoru. Konstrukce je vyrobena z kvalitního a odolného lamina v dekoru dřeva. Úchytky jsou plastové ve stříbrné barvě. Tato praktická skříň NERO 120 se bude skvěle hodit do každé ložnice. Do úložného prostoru za 2 dveřmi s celkem 6 policemi a šatní tyčí uložíte všechny své věci. V designo...

Policová skříň dub sonoma Giorna 120 cm

Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Přírodní dřevěný dekor dub sonoma. Praktické posuvné dveře se zrcadlovými pruhy. Promyšlené vnitřní uspořádání polic a šatní tyče na ramínka.

Kvalitní Šatní Skříň Bergo 120 Dub Sonoma

Prostorná šatní skříň Bergo je vyrobena v moderním designu a nabízí velké množství praktického úložného prostoru (viz obrázek).

Kvalitní Šatní Skříň Pako 120 Dub Sonoma

Prostorná šatní skříň Pako je vyrobena v moderním designu a nabízí velké množství praktického úložného prostoru (viz obrázek).

Kvalitní Šatní Skříň Solit 120 Dub Sonoma

Prostorná šatní skříň Solit je vyrobena v moderním designu a nabízí velké množství praktického úložného prostoru (viz obrázek).

-->