Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Smaragdovy zasnubni prsten

Nalezeno:    8 produktů

Smaragdový zásnubní prsten ve žlutém zlatě KLENOTA

Výrazný prsten ze žlutého 14k zlata zdobí centrální kulatý smaragd v typicky zelené barvě, který doplňuje množství drobnějších čirých briliantů. Díky svému designu se skvěle hodí pro žádost o ruku, k výročí nebo jiné speciální příležitosti.

Smaragdový zásnubní prsten v bílém zlatě KLENOTA

Výrazný prsten z bílého 14k zlata zdobí kulatý smaragd v typicky zelené barvě, který doplňuje množství drobnějších čirých briliantů. Díky svému designu se skvěle hodí pro žádost o ruku, ale třeba také jako dárek k výročí či jiné speciální příležitosti.

Eppi Smaragdový halo zásnubní prsten s diamanty Toppy R37167

I barvy k nám dokáží promlouvat. Umí vyvolat emoce a krásné pocity. Miluje vaše vyvolaná barvu lesa, který je pro ni synonymem svobody a volnosti? Požádejte ji o ruku halo zásnubním prstenem, jemuž dominuje zelený smaragd ozdobený diamanty. Barva kamene ji usvědčí o tom, jak dokonale ji znáte. Přírodní smaragdy jsou charakteristické svými inkluzemi, které jim neubírají na hodnotě a na kráse a díky nim je každý smaragd jedinečný.

Smaragdový prsten s diamanty v bílém zlatě KLENOTA

Smaragdový prsten vyrobený z bílého 14k zlata zdobí na obroučce bílé diamanty v briliantovém brusu. Centrální kámen v typicky zelené barvě je v oválném brusu, díky kterému vynikne sytost kamene. Tento nadčasový design se skvěle hodí pro každodenní nošení. Potěší jako zásnubní prsten i jako dárek k jiné mimořádné příležitosti.

Smaragdový prsten s diamanty ve žlutém zlatě KLENOTA

Elegantní prsten ze žlutého 14k zlata zdobí centrálně usazený smaragd v brusu ovál. Obroučka prstenu je potom zdobena bílými diamanty v briliantovém brusu, které prstenu dodávají krásný třpyt. Jedná se o nadčasový šperk, který potěší i jako zásnubní prstýnek.

Smaragdový prsten s brilianty v bílém zlatě KLENOTA

Elegantní prsten vyrobený z bílého 14k zlata je ozdoben zeleným smaragdem a čirými diamanty. Tento klasický zásnubní design, který je oblíbený i v královských rodinách, patří mezi nejpopulárnější v naší nabídce. Prsten může být také mimořádným dárkem k výročí či jiné speciální příležitosti.

Smaragdový prsten s diamanty z bílého zlata KLENOTA

Prsten vyrobený z bílého 14k zlata na první pohled zaujme typicky zeleným smaragdem v oválném brusu. Ten je z každé strany doplněn čirým diamantem, který prstenu dodává luxusní třpyt. Může se jednat o nádherný dárek k výročí či narozeninám, jistě potěší také jako méně tradiční zásnubní prsten.

Eppi Zlatý zásnubní prsten s 1.2ct smaragdem a diamanty Kayce R32064

Smaragdový ovál je vkusně zasazen do korunky zlatého prstenu a okrášlen diamantovým dekorativním obroubením. Zásnubní prsten, který jste vybral pro svou milou, je úžasně elegantní a jeho romantický design skvěle padne osobité kráse ženy, kterou jste se rozhodl požádat o ruku. Přírodní smaragdy jsou charakteristické svými inkluzemi, které jim neubírají na hodnotě a na kráse a díky nim je každý smaragd jedinečný.