Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sminky sada srdce na karte

Nalezeno:    5 produktů

Mikro Trading Sada krásy náhrdelník ve tvaru srdce s náušnicemi a prstenem na kartě

Žádné malé princezně nesmí chybět šperky, se kterými zazáří na každém plese. Sada krásy obsahuje náhrdelník ve tvaru srdce, náušnice a krásný prsten.

Sada gumiček do vlasů srdce, jednorožec

Barevný mix gumiček do vlasů. Tyto gumičky jsou k vlasům šetrné, výborně drží. Jsou vhodné pro všechny typy vlasů. V jedné sadě je 6 gumiček. Vnitřní průměr volně položené gumičky je 4 cm, maximální délka obvodu po roztažení je 20 cm. Gumičky jsou na papírové kartě, která má otvor na zavěšení na prodejní stojan.

Sada gumiček do vlasů puntík, srdce

Barevné gumičky do vlasů s puntíky nebo srdíčky, osvěží účesy slečnám každého věku. Tyto gumičky jsou k vlasům velmi šetrné a výborně drží. Jsou proto vhodné pro všechny typy vlasů. V jedné sadě je 6 gumiček. Vnitřní průměr gumičky je 3 cm, maximální délka obvodu po roztažení je 20 cm. Gumičky jsou připevněné k papírové kartě s otvorem na zavěšení na prodejní stojan.

Sponka do vlasů pukačka srdce

Sada sponek pukaček ve tvaru srdce je ozdobená barevným potiskem. Skvěle oživí účes. Hodí se i do jemných dětských vlásků, udrží i jemný pramínek vlasů. Sponky jsou vyrobené z kvalitního materiálu, který dlouho drží svůj tvar, funkčnost i barvy. Na papírové kartě je 5 párů, celkem tedy 10 ks sponek. Karta má výsek pro zavěšení a vystavení na prodejním stojanu. Šířka: 2,4 cm Délka: 3,9 cm Karta: 10 ks Složení: bižuterní kov s galvanizací

KARNEVAL Set korunka stříbrná + žezlo 2 druhy *KARNEVALOVÝ DOPLNĚK*

Stříbrná krásně zdobená korunka a žezlo z plastu pro všechny malé princezny Lze použít jako doplněk pro holčičky na karneval Sada ve dvou variantách provedení Baleno na kartě Karneval neboli masopust v původním slova smyslu opuštění masa slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare dát pryč maso tedy začátek postního období před Velikonocemi Karnevalový rej začíná 6 ledna a končí na Popeleční středu Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu kdy lidé organizují různé hlučné výstupy zábavy a parády oblékají karnevalové kostýmy Lidově též fašank V současném slova smyslu jde o taneční zábavy hýření lidové zábavy v maskách maškarní bály motýlek srdíčko Připravte se na karnev...