Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Solarni lucerna

Nalezeno:    64 produktů

Solární lucerna

Solární lucerna s očkem k zavěšení. Solární panel zachycuje sluneční záření a poté se světlo spustí automaticky po setmění. S vypínačem ON/OFF. Dobíjecí baterie AAA (1,2 V) součástí. Do venkovního prostoru. Solární panel 2 V. Bílé, teplé světlo 1 lumen. V různých barevných provedeních. Z nylonu. Průměr 20x23v cm.

Solární lucerna Lunartec

Solární lucerna disponuje měnícími se barvami nebo bílým světlem. Za soumraku se automaticky zapne. Možnost vypnutí a vložení čajové svíčky. Solární lucerna Lunartec má odolnost proti stříkající vodě IP44.

Solární lucerna Citróny

Čínská lucerna s dekorem citrónů a světlem uvnitř. Určená k zavěšení pomocí očka. Solární panel na horní straně sbírá sluneční záření a rozsvítí lucernu. Z nylonu. Rozměr 25x25v cm.

Solární lucerna Jar

Používá 1 nabíjecí baterii typu AAA NiMH, 1.2V, 200mAhV, zahrnutá.Má 1 LED diodu s konstantním, teplým, bílým světlem.Životnost LED diody: 20000 hodin.Napětí: 1.2V DC.Stupeň ochrany: IP44.Zahrnutá baterie se dobije během dne, a v noci se lucerna zapne automaticky.Celková výška: 24 cm.

Solární lucerna se svíčkou

Solární lucerna s LED svíčkou vytvoří podmanivou atmosféru na terase nebo zahradě. Svíčka s bílým, teplým světlem a plápolavým efektem pro reálný vzhled. Lucernu lze zavěsit. Na dobíjecí baterie AA 1,2 V, jsou součástí. Nabije se zhruba za 6 hodin. Z polypropylenu. Průměr 23x30v cm.

Solární lucerna První láska

Romantická zahradní dekorace a svítilna v jednom. Lucerna s teple bílou LEDkou a soškou z bílého kamene. Soška je patinovaná, stojí na nízkém soklu a drží lucernu na kovové tyči. Integrovaný solární panel na stříšce lucerny. Doplňující rozměry: výška sošky 34cm.

Solární lucerna Lente White

Používá 1 nabíjecí baterii typu AA NiMH, 1.2V, 300mAhV, zahrnutá. Zahrnuje 1 LED diodu s konstantním, teplým, bílým světlem.Životnost LED diod: 50000 hodin.Napětí: 1.2V DC.Stupeň ochrany: IP44.Zahrnutá baterie se dobije během dne, a v noci se lucerna zapne automaticky.Celková výška: 26 cm.Má tlačítko on/off.

Solární lucerna Lente Brown

Používá 1 nabíjecí baterii typu AA NiMH, 1.2V, 300mAhV, zahrnutá. Zahrnuje 1 LED diodu s konstantním, teplým, bílým světlem.Životnost LED diod: 50000 hodin.Napětí: 1.2V DC.Stupeň ochrany: IP44.Zahrnutá baterie se dobije během dne, a v noci se lucerna zapne automaticky.Celková výška: 26 cm.Má tlačítko on/off.

Solární lucerna Flame Grundig

Solární pochodeň s efektem blikajícího plamene z 12 oranžových LED diod. Nabíjí se integrovaným solárním panelem ve dne a večer se rozzáří a svítí 6-8 hodin. Materiál: odolný plast Rozměry: Ø 7,5 x 48 cm

Solární lucerna Pan Green

Používá 1 LED žárovku s konstantním studeným, bílým světlem, zahrnutá. Napětí: 1.2V DC. Životnost LED žárovky: 50000 hodin. Stupeň ochrany: IP44.Používá 1 nabíjecí baterii typu AAA NiMH, 1.2V, 300mAhV, zahrnutá.Má tlačítko on/off.Integrovaná baterie se dobije během dne a večer se lampa zapne automaticky.

ACTIVER solární lucerna černá - plast

Příjemné solární osvětlení pro venkovní prostory jako jsou zahrady, balkony nebo terasy. Díky solárnímu napájení vás nemusí trápit připojení do zásuvky. Solární panel se přes den nabíjí a večer příjemně svítí.Parametry: Patice světelného zdroje: 1 x LED Baterie: 1 x Ni-MH AA 600mAh

Solární zápich Lucerna

Zahradní dekorace s lucernami, které začnou po setmění svítit příjemným světlem. Integrovaný solární panel se postará o napájení LED diod a vy tak nepotřebujete žádnou zástrčku. Dekorace je hezká také přes den, neboť decentní černé lucerny dokonale zapadnou do jakéhokoliv venkovního prostředí. Jednoduše zapíchněte do záhonu, trávníku, nebo květináče na balkóně.

Solární lucerna s efektem plápolajícího ohně

Úžasný solární lucerna připomínající pochodeň, která zářivě svítí, ale nikdy nepopálí! Realistický vzhled plamene, dlouhá výdrž na jedno nabití a pěkný design z něj dělá krásný doplněk každé zahrady či terasy. Nulové provozní náklady - jednoduše ji zatlouknete do země, písku či kamenů a je ihned připravena k použití. Po setmění se solární lampa automaticky zapne, po východu slunce se vypne. Během dne solární panel mění sluneční světlo na elektrickou energii a nabíjí ní akumulátor. Během nabíjení třeba nechat knoflík na těle lampy v poloze ON. Ideální nejen do zahrad, ale na osvětlení chodníků nebo příjezdové cesty do domu.Individuálně nastavitelná délka při skládání min.59 -...

Magnet 3Pagen Solární lucerna s fazetami

Díky propracovanému fazetovému řezu se tato elegantní sluneční světla lesknou jako diamanty. Během dne ukládají energii a večer se rozzáří brilantní hrou světla.

Garthen 300 Zahradní solární LED lucerna

Že romantika a praktičnost nejde dohromady? Tak to jste ještě neviděli naši nabídku krásných zahradních luceren na solární pohon. Dodejte svému exteriéru romantiku a rozestavte krásné lucerny všude tam, kam vaše romantická duše dohlédne. Díky solárnímu napájení vás nemusí trápit účty za elektřinu. Solární panel se přes den nabije a se setměním se vaše zahrada, balkon, terasa rozzáří krásným podmanivým světlem. Samozřejmě je možno lucernu zapínat a vypínat i ručně. UPOZORNĚNÍ! Jedná se o solární osvětlení, před použitím prostudujte návod k obsluze. Technické údaje: celkové rozměry: 14 x 14 x 67,5 cm materiál: železo, plast výška stojanu: cca 67,5 cm rozměry lucerny: 14 x 14 x 23 cm au...