Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Solarni lucerna

Nalezeno:    141 produktů

Solární lucerna - 34x48x34cm

Solární lucerna - 34x48x34cm Dekorační lucerna na solární pohon, který se během noci rozzáří teplým bílým leskem. Dokonalá dekorace na zahradu, terasu nebo balkon. Solární osvětlení Rozměry 34x48x34cm MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT : ➤ Zahradní dekorace ➤ Svítící dekorace ➤ Star trading

Solární lucerna Palma

Kovová lucerna vypadá díky barevné kombinaci matné černé a zlaté obzvlášť vznešeně. Když večer začne solární lucerna svítit, vytvoří děrovaný motiv palmových listů skvělý vzor v bezprostředním okolí. Lucerna je vhodná jako venkovní osvětlení.

Solární lucerna Vážky

Solární lucerna s krásným motivem vážky a rákosové trávy. Lucerna na zahradu v rezavém vzhledu poskytuje atmosférické osvětlení ve večerních hodinách. Světlo se rozsvítí automaticky po setmění. Výška včetně rukojeti cca 40 cm.

Solární lucerna Chicago

Solární lampa s velkým vzorem vytváří vzrušující hru světla. Venkovní solární lampa vypadá díky svému černému lesklému exteriéru a zlatému laku uvnitř obzvlášť vznešeně. Je vhodná pro venkovní použití. Umístěte lampu na slunné místo. Po setmění se automaticky rozsvítí. Lampu můžete postavit nebo zavěsit. Výška včetně rukojeti je 40 cm.

Solární lucerna se svíčkou

Solární lucerna s LED svíčkou vytvoří podmanivou atmosféru na terase nebo zahradě. Svíčka s bílým, teplým světlem a plápolavým efektem pro reálný vzhled. Lucernu lze zavěsit. Na dobíjecí baterie AA 1,2 V, jsou součástí. Nabije se zhruba za 6 hodin. Z polypropylenu. Průměr 23x30v cm.

Solární lucerna Michelino, černá

Zahradní solární lucerna po západu slunce vykouzlí romantickou a útulnou atmosféru, kterou si zamilujete. Jednoduchý černý design se hodí do jakéhokoli venkovního prostoru. Krásná lampa je nejen stylová a moderní, ale je také odolná a šetrná k životnímu prostředí. Světlo se nabíjí na slunci během dne a v noci se přeměňuje na atmosférické LED osvětlení.

Solární lucerna Trapani, černá

Solární LED lampa v optice lucerny zaujme svým nadčasovým designem, a proto se stane dokonalým dekorativním a atmosférickým osvětlením Vaší zahrady, terasy nebo balkonu. Lucerna je vyrobena z černého plastu, což dodává lampě praktickou a nízkou hmotnost. Integrovaná LED žárovka imituje hořící svíčku v krémové barvě, která poskytuje příjemné teplé bílé světlo i s efektem blikání. Lucerna je vybavena praktickou rukojetí pro snadné přenášení a solárním panelem.

Solární lucerna První láska

Romantická zahradní dekorace a svítilna v jednom. Lucerna s teple bílou LEDkou a soškou z bílého kamene. Soška je patinovaná, stojí na nízkém soklu a drží lucernu na kovové tyči. Integrovaný solární panel je na stříšce lucerny. Doplňující rozměry: výška sošky 34 cm.

Solární lucerna Outwell Pegasus

Malá, snadno použitelná flexibilní svítilna Lze ji používat zavěšenou, stojící nebo drženou v ruce Solární dobíjení Lze použít jako powerbanku Lucerna a svítilna v jednom Podržením tlačítka ztlumíte světlo Dobíjecí, vstup Micro-USB Nabíjecí kabel USB na Micro-USB je součástí dodávky

Solární lucerna Modica, hnědá

Solární LED lampa v optice lucerny přesvědčí svým přírodním vzhledem a stane se tak všestranným dekoračním předmětem. Lucerna je vyrobena z hnědého kovu, díky kterému působí velmi přirozeně. Lampa je vybavena praktickou provazovou rukojetí pro snadné přenášení a stane se tak flexibilním společníkem do přírody. Četné vzorované mezery umožňují dokonalý průnik světla, které tak vytváří v okolí zajímavé světelné a stínové efekty. Díky vysoce kvalitnímu solárnímu modulu na horní straně lze solární světlo používat bez připojení k elektrické síti, které si během dne samo doplňuje energii, aby mohlo svítit i v noci.

Solární lucerna Turin, mosazná

Solární LED lampa v optice lucerny zaujme svým starožitným designem a stane se dokonalým dekorativním a atmosférickým osvětlením Vaší zahrady, terasy nebo balkonu. Lucerna je vyrobena z kovu v barevném provedení starý mosaz, je vybavena praktickou rukojetí pro snadné přenášení a díky solárnímu modulu se na slunci sama nabije pro večerní osvícení okolí. Integrovaná LED filamentová žárovka vytváří s oválnou konstrukcí velmi zajímavé světelné efekty, které vytváří ideální atmosféru pro strávení útulných večerů ve venkovním prostoru.

Magnet 3Pagen Solární lucerna

Individuálně, nebo jako špalír na zahradní cestičce, terase nebo na balkonu. Tato dekorativní sluneční lucerna přes den šetří světlo a každý večer poskytuje útulné osvětlení.

Magnet 3Pagen Solární lucerna "mozaika"

Tato solární lucerna a její pestré mozaiky vždy upoutají pozornost. Během dne ukládá energii a každý večer fascinuje oslnivou světelnou hrou.

Solární lucerna Gela, černý kov

Solární LED lampa v optice lucerny zaujme svým designem, a proto se stane dokonalým dekorativním osvětlením Vaší zahrady, terasy nebo balkonu. Lucerna je vyrobena z černého kovu, je vybavena praktickým madlem pro snadné přenášení či zavěšení a díky solárnímu modulu se na slunci sama nabije pro večerní svícení. Květinový vzor vykouzlí obzvláště krásný světelný efekt se stínovými vzory v okolí, které vytváří ideální atmosféru pro strávení útulných večerů ve venkovním prostoru.

Magnet 3Pagen Solární lucerna "Plamen"

Lucerna s blikajícími plameny ukládá sluneční energii a večer ve Vaší zahradě navodí atmosféru táboráku. Také pro zavěšení nebo postavení.