Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Somatologie ivan dylevsky e kniha

Nalezeno:    6 produktů

Obecná kineziologie - Ivan Dylevský e-kniha

Tato zcela nově pojatá učebnice známého pedagoga, odborníka a autora plně odpovídá modernímu pojetí oboru. Barevná kniha je bohatě ilustrována originálními barevnými i černobílými kresbami.

Funkční anatomie - Ivan Dylevský e-kniha

Publikace je koncipována jako moderní základní interdisciplinární morfologický text určený pro široký okruh studentů několika fakult a dalších škol.

Speciální kineziologie - Ivan Dylevský e-kniha

Speciální kineziologie je základem pro studium speciálních disciplín rehabilitačního lékařství, fyzioterapie, ortopedie a dalších medicínských oborů zabývajících se pohybem lidského těla.

Somatologie. pro předmět Základy anatomie a fyziologie člověka, 3., přepracované a doplněné vydání - Ivan Dylevský e-kniha

Základní učebnice předmětu Základy anatomie a fyziologie člověka od renomovaného autora učebnic a skript a přednášejícího somatologie, anatomie a kineziologie. Publikace je doplněna téměř dvěma sty obrázky, které doplňují a ilustrují text.

Biomedicínská ergonomie - Ivan Dylevský

Text knihy je koncipován jako komplex údajů o konstituci, kognici a komunikaci. Člověk je určen a limitován svými fyzickými parametry – fyzická ergonomie, možnostmi kognice, tj. kapacitou získávání a rychlostí zpracování informací – kognitivní ergonomie, a vlastnostmi organizačních struktur a procesů stojících na základech komunikace – komunikační ergonomie. Kniha poskytuje úvodní, především biologické a evoluční základy ergonomie. Text je maximálně srozumitelný i pro nebiologické studijní obory. Předpokládá základní znalosti přírodních věd, včetně somatologie, a schopnost dohledávat chyběj Biomedicínská ergonomie - Ivan Dylevský od authora Ivan Dylevský a nakladatelství za skvělé ceny na ...