Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sonax nemrznouci kapalina 5l smes

Nalezeno:    7 produktů

Sonax Nemrznoucí kapalina 5L směs

Nemrznoucí kapalina do ostřikovačů - čistí, chrání před mrazem, odstraňuje olej, saze, sůl a další zimní nečištění ze skel. Rychlý účinek. Zabraňuje zamrzání trysek a přimrzání stěračů. Neleptá lak, chrom, pryž a plasty. Při použití zabraňuje opětovné námraze. S vůní citronu.

Sonax Nemrznoucí kapalina 5L koncentrát

Zimní nemrznoucí kapalina do ostřikovačů spolehlivě čistí a chrání před mrazem. Odstraňuje olej, saze, sůl a další typická zimní znečištění ze skel. Se skvělým čistícím účinkem pro rychlejší odstranění šmouh. Zabraňuje zamrzání trysek, přimrzání a poškození stěračů. Nepoškozuje lak, chrom, pryž a plasty. Při použití zabraňuje opětovné námraze. Se svěží vůní citronu.

Den Braven Nemrznoucí kapalina 5L do ostřikovačů -20°C TA00062 # 219301280

Den Braven Nemrznoucí kapalina 5L do ostřikovačů -20°C TA00062 Je zimní směs do ostřikovačů s bodem mrazu -20°C. Lze použít jako koncentrát nebo ji ředit s vodou na požadovanou nižší mrazuvzdornost. Má výborné čisticí vlastnosti, nenarušuje polykarbonáty a lak karoserie.

Maxigel chladící kapalina, 5L (Antifreeze )

Maxigel chladící kapalina (5l - stáčeno balení IK-OIL) Nemrznoucí směs – náplň do chladičů. Do chladicích systémů spalovacích motorů. Chladicí kapalina na bázi ethylenglykolu s organickými inhibitory koroze. Speciálně pro motory Renault a IVECO. Splňuje požadavky normy AFNOR NFR 15601. Výrobce: Elf Ředí se s vodou: Maxigel Voda Do teploty 1 1 - 36°C 1 2 - 18°C Technický list: Maxigel_Antifreeze_technick.pdf

Zimní směs ROX do ostřikovačů (-20°C, 5l, stojací sáček)

Zimní směs do ostřikovačů Carlson je nemrznoucí kapalina, která rozpouští námrazu a zabraňuje zamrzání skel. Má výborné čistící a rozpouštěcí účinky, nenarušuje lak automobilu, plasty, pryže aní polykarbonáty. Je velmi příjemně parfemovná. Nemrznoucí směs je plně mísitelná se všemi ostatními zimními kapalinami do ostřikovačů vyrobených na lihové bázi. Směs je v praktickém stojacím sáčku. Velmi snadno se dolévá a při uskladnění má menší nároky na prostor než klasické kanystry.

IVAR CS spol. s.r.o. Ivar Nemrznoucí směs pro topné a solární systémy THERMOL 5l IVA.005.TH IVA.005.TH

Ivar Nemrznoucí směs - pro topné a solární systémy THERMOL 5l IVA.005.TH nemrznoucí netoxická kapalina určená pro topná zařízení, na bázi propylenglykolu - bez inhibitoru Poznámka: mísicí poměr se řídí návodem na štítku přípravku

-->