Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Spona na penize montblanc

Nalezeno:    115 produktů

Spona na peníze CVT0282

Spona je vyrobena z kvalitní chirurgické oceli a je praktickou náhradou peněženky v případech, kdy s sebou nepotřebujete spousty dokladů a karet. Chirurgická ocel je vhodná i pro osoby trpící alergiemi. Všechny nabízené spony jsou k dispozici SKLADEM a díky své oblibě jsou často vyhledávané i jako dárek k narozeninám či jiné příležitosti. Spony na peníze zasíláme v elegantním černém sametovém pytlíčku, jsou tedy ideálním dárkem pro každého moderního muže.

Spona na peníze CML0882

Elegantní spona na bankovky. Spona je vyrobena z kvalitní chirurgické oceli, která odolává oxidaci a proto je ideálním materiálem právě pro výrobu těchto elegantních doplňků.

Spona na peníze CML0200

Elegantní spona na bankovky s lesklou povrchovou úpravou. Spona je vyrobena z chirurgické oceli vysoké kvality, která udržuje svůj lesk a odolává oxidaci a proto je ideálním materiálem právě pro výrobu těchto elegantních doplňků.

Spona na peníze SCY1037

Elegantní spona na bankovky zlaté barvy s matnou povrchovou úpravou. Spona je vyrobena z chirurgické oceli vysoké kvality, která udržuje svůj lesk a odolává oxidaci a proto je ideálním materiálem právě pro výrobu těchto elegantních doplňků.

Spona na peníze CVT0264

Elegantní spona na bankovky stříbrné barvy s lesklou povrchovou úpravou. Spona je vyrobena z chirurgické oceli vysoké kvality, která udržuje svůj lesk a odolává oxidaci a proto je ideálním materiálem právě pro výrobu těchto elegantních doplňků.

Spona na peníze CML0446

Elegantní spona na bankovky stříbrné barvy s lesklou povrchovou úpravou. Spona je vyrobena z chirurgické oceli vysoké kvality, která udržuje svůj lesk a odolává oxidaci a proto je ideálním materiálem právě pro výrobu těchto elegantních doplňků.

Spona na peníze CML0282

Spona na bankovky s lesklou povrchovou úpravou a ozdobnou černou gumičkou. Spona je vyrobena z chirurgické oceli vysoké kvality, která udržuje svůj lesk a odolává oxidaci a proto je ideálním materiálem právě pro výrobu těchto elegantních doplňků.

Spona na peníze CML0255

Spona na bankovky ve tvaru písmene 'V' s lesklou povrchovou úpravou. Spona je vyrobena z chirurgické oceli vysoké kvality, která udržuje svůj lesk a odolává oxidaci a proto je ideálním materiálem právě pro výrobu těchto elegantních doplňků.

Spona na peníze SCY0982

Spona na bankovky ve tvaru písmene 'V' s lesklou povrchovou úpravou. Spona je vyrobena z chirurgické oceli vysoké kvality, která udržuje svůj lesk a odolává oxidaci a proto je ideálním materiálem právě pro výrobu těchto elegantních doplňků.

Spona na peníze SCY1155

Elegantní spona na bankovky ve tvaru kancelářské spony. Spona je vyrobena z kvalitní chirurgické oceli černé barvy, s matnou povrchovou úpravou. Chirurgická ocel 316L odolává oxidaci a proto je ideálním materiálem právě pro výrobu těchto elegantních doplňků.

Spona na peníze CML0355

Elegantní spona na bankovky černé barvy s lesklou povrchovou úpravou s vyobrazením čínského draka. Spona je vyrobena z chirurgické oceli vysoké kvality, která udržuje svůj lesk a odolává oxidaci a proto je ideálním materiálem právě pro výrobu těchto elegantních doplňků.

Spona na peníze CML1128

Elegantní spona na bankovky stříbrné barvy s lesklou povrchovou úpravou s lékařským symbolem. Spona je vyrobena z chirurgické oceli vysoké kvality, která udržuje svůj lesk a odolává oxidaci a proto je ideálním materiálem právě pro výrobu těchto elegantních doplňků.

Spona na peníze SCY1082

Elegantní spona na bankovky ve tvaru kancelářské spony. Spona je vyrobena z kvalitní chirurgické oceli s matnou povrchovou úpravou. Chirurgická ocel 316L odolává oxidaci a proto je ideálním materiálem právě pro výrobu těchto elegantních doplňků.

Spona na peníze CML0773

Elegantní spona na bankovky stříbrné barvy s lesklou povrchovou úpravou s motivem Fleur de lis (heraldický symbol lilie). Spona je vyrobena z chirurgické oceli vysoké kvality, která udržuje svůj lesk a odolává oxidaci a proto je ideálním materiálem právě pro výrobu těchto elegantních doplňků.

Spona na peníze SCY0882

Elegantní spona na bankovky zlaté barvy s lesklou povrchovou úpravou a vyobrazením kříže s motivem Fleur de lis (heraldický symbol lilie). Spona je vyrobena z chirurgické oceli vysoké kvality, která udržuje svůj lesk a odolává oxidaci a proto je ideálním materiálem právě pro výrobu těchto elegantních doplňků.