Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sportovni lahev bidon extrifit 750 ml

Nalezeno:    21 produktů

Extrifit Sportovní láhev bidon 750 ml - oranžová

Sportovní láhev o objemu 750 ml od firmy Extrifit se zajímavým designem zajisté oceníte při Vašich sportovních aktivitách. Je vhodná pro ředění jakýchkoli sportovních nápojů. Láhev dobře padne do ruky.

Extrifit Bidon oranžový 750 ml

Extrifit Bidon oranžový 750ml Sportovní láhev bidon o objemu 750 ml od firmy Extrifit se zajímavým designem. Vhodná pro ředění jakýchkoli sportovních nápojů. Velmi dobře padne do ruky.

Extrifit Bidon 750 ml oranžová

Neonově oranžová s černým víčkem 750 ml Černé šroubovací víčko s oranžovým posuvným náústkem či černou hubicí. Láhev je oranžové barvy, na sobě má logo Extrifit a siluety a podpis Sabiny Plevákové v černém provedení. 

Extrifit Sportovní láhev Bidon 1000 ml - bílá

Extrifit Sportovní láhev Bidon 1000 ml - Sportovní láhev o objemu 1000 ml od firmy Extrifit se zajímavým designem zajisté oceníte při Vašich sportovních aktivitách. Je vhodná pro ředění jakýchkoli sportovních nápojů. Láhev dobře padne do ruky.

Nutrend Bidon sportovní lahev 750 ml transparentní

Nutrend Bidon sportovní lahev 750 ml transparentní - sportovní láhev značky Nutrend o obsahu 1000 ml udržovatelná, s uzávěrem a násavkou.

Sportovní láhev Nutrend Bidon 750 ml transparentní

Sportovní láhev Nutrend Bidon 750 ml je moderní láhev s ergonomickým tvarem a designem. Láhev je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů polypropylenu nejvyšší kvality, splňující nařízení EU o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami. Vrchní část láhve má šroubovací uzávěr, maximální těsnost a náustek z měkkého plastu. Široké hrdlo láhve ulehčuje jednoduché čištění a plnění. Sportovní láhev Nutrend Bidon 750 ml je vhodná pro všechny sporty i jiné outdoorové aktivity.Technický popis: sportovní láhev z kvalitních, odolných a zdravotně nezávadných materiálů splňuje nařízení EU o materiálech určených pro styk s potravinami šroubovací uzávěr těsnění po obvodu náustek z...

Extrifit Bidon šedý 1000 ml

Extrifit Bidon šedý 1000ml Sportovní láhev bidon o objemu 1000 ml od firmy Extrifit se zajímavým designem. Je vhodná pro ředění jakýchkoli sportovních nápojů. Velmi dobře padne do ruky.

Extrifit Bidon šedý 1000 ml

Extrifit Bidon šedý 1l Sportovní lahev, která skvěle padne do ruky, o objemu 1000 ml od firmy Extrifit se zajímavým designem zajisté oceníte při Vašich sportovních aktivitách.

Extrifit Bidon šedý 1000 ml

Extrifit Bidon šedý 1l Sportovní lahev, která skvěle padne do ruky, o objemu 1000 ml od firmy Extrifit se zajímavým designem zajisté oceníte při Vašich sportovních aktivitách.

Penco Bidon 750 ml

Penco Bidon 750ml Nejlepší sportovní lahev na trhu také v barvách Penco. Vyrobená z biodegradabilního plastu. Vymazlený a přesto jednoduchý design zaručí, že již jinou sportovní lahev nebudete chtít.

Nutrend Bidon transparentní 750 ml

Bidon 750 ml transparentní Sportovní láhev se šroubovacím uzávěrem

Extrifit Bidon s hubicí černá 1000 ml

Extrifit Bidon s hubicí černá 1000ml Sportovní láhev bidon o objemu 1000 ml od firmy Extrifit se zajímavým designem. Je vhodná pro ředění jakýchkoli sportovních nápojů. Velmi dobře padne do ruky.

Nutrend Bidon 750 ml (nadSPTnut0309)

Láhev na pití plast Připravujete si na podporu své fyzické aktivity nějaké iontové nápoje, které vám během cvičení doplňují potřebné minerály a vitamíny? Pak se vám jistě bude hodit praktický bidon značky Nutrend s objemem 750 ml. Jde o plastovou láhev na pití se šroubovacím uzávěrem a odměrkou, která se stane vaším společníkem v posilovně, na kole, venku na hřišti, nebo klidně i při rodinných výletech. Láhev na pití Nutrend Bidon má jednoduchý design s logem NUTREND, hodí se tedy pro všechny sportovní nadšence. Klíčové vlastnosti láhve na pití Nutrend BidonPlastová láhev na pití o objemu 750 mlLehká láhev v jednoduchém designu s logem NutrendŠroubovací uz...

Nutrend LÁHEV-BIDON zelený černý modrý růžový 750 ml

Sympatická sportovní láhev ve třech barvách s logem NUTREND a odměrkou. roubovací uzávěr.

Nutrend LÁHEV-BIDON zelený černý modrý modrý 750 ml

Sympatická sportovní láhev ve třech barvách s logem NUTREND a odměrkou. roubovací uzávěr.