Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Stabilizator kamery

Nalezeno:    79 produktů

FEIYU TECH WG2X stabilizátor pro akční kamery

Feiyu WG2X je nositelný tříosý stabilizátor bez standardní rukojeti pro akční kamery. Je navržen tak, aby podporoval GoPro HERO8/7/6/5/4/ Xiaomi YI 4K / SJCAM/AEE atd. Důležitým parametrem je maximální zatížení 135gramů. Podporuje také GoPro HERO Session prostřednictvím přiloženého adaptéru a Sony RX0 přes volitelný RX0 adaptér. WG2X navazuje na WG2, ale je vybaven úhlovým ramenem motoru, které nechává displej kamery odkrytý, má nižší váhu a má k dispozici tlačítko spouště a tlačítko režimu na základně vedle spínače ON/OFF. WG2X je odolný proti stříkající vodě.

FEIYU TECH Vimble 2A stabilizátor pro akční kamery

EIYU TECH Vimble 2A poskytuje motorizované otáčení, naklánění a roll kontrolu pohybu pro GoPro HERO7 / 6/5, a celou řadu jiných akčních kamer disponuje funkcí teleskopické selfie tyče 7.2" .To umožní zachytit selfie videa stejně jako snímat z různých tvůrčích úhly. Vimble 2A je dodáván s montážní sponou, která podporuje HERO7 / 6/5 (všechny tři verze HERO7 jsou podporovány). Gimbal také umožňuje přímé ovládání těchto kamer z gimbal tlačítek tím, že je synchronizuje s doprovodnou aplikací Feiyu ON iOS / Android.

Rollei Steady Butler Action/ Elektronický stabilizátor pro akční kamery - 22687

3osý elektronický stabilizátor určený pro akční kamery GoPro Hero 6/5/4/3 a jiné akční kamery. Stabilizátor se ovládá joystickem a je vybaven baterií s kapacitou 4 000 mAh, která kromě energie pro stabilizátor funguje i jako powerbanka pro další zařízení. Napájení USB. Rozměry 244 x 82 x 76 mm. Hmotnost 566 g. Součástí balení praktické ochranné pouzdro.

Feiyu Tech AK2000S Advanced, stabilizátor pro kamery, DSLR i malé fotoaparáty, černá - FTE2000A

Výkonný ruční 3osý stabilizátor pro zrcadlové a DSLR fotoaparáty, plynulý provoz, rychlá odezva, algoritmus W6 (rozpětí chyby libovolného úhlu menší než 0,05°), zabudovaný dotykový LCD displej, 360° otáčení, naklonění až 360°. Rukojeť z leštěného růžového dřeva se dobře drží a neklouže. Rozhraní USB-C. Výdrž baterie až 12 hodin. Nosnost až 2,2 kg. Hmotnost 1,1 kg.

Feiyu Tech AK2000S standard, stabilizátor pro kamery, DSLR i malé fotoaparáty, černá - FTE2000S

Výkonný ruční 3osý stabilizátor pro zrcadlové a DSLR fotoaparáty, plynulý provoz, rychlá odezva, algoritmus W6 (rozpětí chyby libovolného úhlu menší než 0,05°), zabudovaný dotykový LCD displej, 360° otáčení, naklonění až 360°. Rukojeť z leštěného růžového dřeva se dobře drží a neklouže. Rozhraní USB-C. Výdrž baterie až 12 hodin. Nosnost až 2,2 kg. Hmotnost 1,1 kg.

Feiyu Tech G6 Max voděodolný stabilizátor pro foto, kamery a smartphony, černá - FTEG6M

Výkonný voděodolný stabilizátor pro fotoaparáty, sportovní kamery a smartphony nabízí celou řadu funkcí. Wifi a Bluetooth, výdrž 9h, nosnost 1,2kg, 2x USB-C konektory, 360° otáčení, 5 stabilizačních režimů.

Feiyu Tech Vimble 2a stabilizátor s 3osou stabilizací pro akční kamery, černá - FTEV2A

Teleskopický ruční stabilizátor pro akční kamery. 3osá stabilizace obrazu, možnost teleskopického prodloužení o 18 cm, váha 277g, snadná aplikace díky systému rychlého uvolňování, připojení WiFi, rychlé přepínání mezi režimy, lehká a velmi odolná konstrukce, ergonomické zpracování, zabudovaná baterie s kapacitou 1300 mAh a výdrží až 10 hodin.

Rollei Steady Stabilizátor elektronický pro akční kamery - 22687

Rollei Steady Butler Action – pro dokonalá akční videa, točená z ruky Rollei Steady Butler Action představuje kompaktní a odolný stabilizátor, speciálně navržen pro akční kamery. Pokročilý 3osý systém reaguje na jakýkoli pohyb a vyhladí malé i výrazné zakolísání obrazu. Díky tomu se postará o precizní stabilitu záběrů při natáčení akčních scén a dynamicky se odvíjejících videí přímo z ruky, ze všech úhlů. Nikdo nepozná, že jste natáčeli v náročných podmínkách nebo v pohybu. Umožní vám získat unikátní záběry při sportu, na dovolené, párty nebo třeba hudebních festivalech a dalších dobrodružstvích. Stabilizátor Rollei Steady Butler Action přináší nové možnosti díky 3 režim...

Stabilizátor 3-osý NICEBOY GYRO pro akční kamery

Niceboy GYRO je vynikající a inteligentní 3-osy gimbal-nabízející vše v jednom. Využívá vysoce výkonné střídavé motory s přesnou řídící technikou a efektivně eliminuje chvění kamery při pohybu, čímž zajišťuje stabilní obraz. Proč koupit NICEBOY GYRO pořizujte dokonalé záběry bez otřesů a chvění tento stabilizátor se stará o stabilizaci obrazu během pořizování všech vašich záběrů dokonale eliminuje chvění a otřesy, ke kterým při natáčení běžně dochází výsledné snímky budou výjimečné a profesionální Niceboy GYRO se velmi snadno používá. Tlačítko umožňuje snadné přepínání mezi jednotlivými režimy naklápění nebo s ním můžete jednoduše přepínat zapínání Gimbalu. Gimbal tak...

FEIYU TECH G5 GS stabilizátor pro SONY akční kamery

Tříosý ruční stabilizátor je dokonale kompatibilní s kamerami řady Sony AS50/FDR-X3000 a akčními kamerami podobných rozměrů. Vedle velmi odlehčeného designu a lehkosti nabízí neuvěřitelnou kapacitu a širokou škálu režimů a možností inspirující tvůrce videa. Víceúčelový společník, jako stvořený pro profesionální tvorbu.

Feiyu Tech AK2000 stabilizátor pro kamery, DSLR i malé foťáky s nosností od 250 g do 2,8 kg, černá - PFY-084

3osý ruční stabilizátor s novým anti-vibračním algoritmem, zabudovaným dotykovým OLED displejem a s otáčecím funkčním kolečkem. Gimbal podporuje Wi-Fi a Bluetooth, režim time-lapse a režim sledování. Gimbal má rukojeť se silikonovým povlakem, takže se dobře drží a neklouže. Výdrž baterie až 12 hodin. Nosnost až 2,8 kg. Hmotnost 1252 g.

Feiyu Tech stabilizátor G360 s 3osou stabilizací pro 360° kamery - FTEG360

Feiyu Tech 3osý stabilizátor G360 s vertikálním systémem protizávaží určený pro 360° kamery, je kompatibilní se Samsung gear 360, Kodak pixpro sp360, Sony FDR-X3000 a malými kompaktním fotoaparáty. Precizní vyvažovací systém, aplilkace pro ovládání, 360° neomezená panoramatická osa, rychloupínací destička, 6 hodin provozního času, panorama jedním stisknutím tlačítka.

FEIYU TECH G6 MAX stabilizátor pro telefony, akční kamery a fotoaparáty do 1200g

FEIYU TECH G6 MAX e gimbal s celou řadou pokročilých funkcí a nosností až 1,2 kg. Takže je možné namontovat kamery jako A7S, přesto sám váží jen 660g, což umožňuje snadnější manévrování. K dispozici je posuvná rychloupínací deska pro efektivní připevnění fotoaparátu a součástí je také adaptér akční kamery a adaptér smartphonu.

-->