Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Stiratelna tabulka maja

Nalezeno:    5 produktů

Stíratelná tabulka Mája 7729 - Centropen

Oboustranně stíratelná tabulka 18 x 24 cm S potiskem linek K nácviku psaní, ale i kreslení 2 značkovače art. 2507 Zakupte produkt Stíratelná tabulka Mája 7729 - Centropen z kategorie Školní potřeby | Stíratelné tabulky od výrobce Centropen za cenu 45 Kč.

Centropen Oboustranně stíratelná tabulka Mája - 7729

Centropen oboustranně stíratelná tabulka Mája + 2 značkovače art. 2507, s potiskem linek, k nácviku psaní, ale i kreslení, rozměr 18 x 24 cm.V balení 20 kusů, cena za ks.

Stíratelná tabulka A5 7729 Mája + 2 značkovače Centropen

Stíratelná tabulka Centropen 7729 MAJA Oboustranně stíratelná tabulka má všestranné využití nejen ve škole, ale i doma. Ve škole je tabulka vítanou pomůckou při učení psaní písmenek. Fixou určenou na tabulku napíšete text a jakmile budete chtít napsat další můžete slova setřít buď houbičku nebo hadříkem. Díky tomu že tabulka je z jedné strany čistá (bez linek) můžete na ní malovat obrázky. Oproti tomu linkovanou stranu můžete využít k psaní vzkazů nebo rozdělování domácích prací....

Stíratelná tabulka Centropen 7729 Maja menší, formát 18 x 24 cm

Oboustranně stíratelná školní tabulka. Speciální povrch s předtištěným rastrem je ideální pomůckou pro nácvik správného psaní. Na přední straně jsou linky, zadní strana tabulky je učena k malování. Sada obsahuje: tabulku 2 značkovače s ERGO držením, které jsou plněny zdravotně nezávadným, za sucha stíratelným inkoustem. Značkovače skladujte ve vodorovné poloze.

Stírací tabulka Mája 7729 se dvěma popisovači

Stírací tabulka Mája 7729 se dvěma popisovači Centropen 7729 Oboustranně stíratelná tabulka je ideální pomůckou pro nácvik správného psaní, ale i pro kreslení. oboustranně stíratelná tabulka s potiskem linek k nácviku psaní, ale i kreslení 2 značkovače Rozměry: 18 x 24 cm