Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Stiratelna tabulka maja

Nalezeno:    6 produktů

STÍRATELNÁ TABULKA A5 - MÁJA

Mazatelná školní tabulka, formát A5.

stiratelná tabulka Mája 7729 + 2 popisovače 2507

tabulka malá formát cca b5 tabulka NEVHODNÁ pro školní použití...oboustranně stíratelná tabulka s potiskem linek K nácviku prvního psaní, ale i kreslení. Speciální povrch s předtištěným vzorem je ideální pomůckou pro nácvik správného psaní. Linky na přední straně slouží pro nácvik správných písmen. Zadní strana tabulky je určena k malování. Sada obsahuje dva značkovače s ergonomickým držením úchopové části. Jsou plněny zdravotně nezávadným, za sucha stíratelným inkoustem. Značkovače skladujte ve vodorovné poloze, ventilační chránítko, po použití uzavřít. Rozměr: 17,5 x 23,5cm

Stíratelná tabulka Centropen 7729 Maja menší, formát 18 x 24 cm

Oboustranně stíratelná školní tabulka. Speciální povrch s předtištěným rastrem je ideální pomůckou pro nácvik správného psaní. Na přední straně jsou linky, zadní strana tabulky je učena k malování.

Oboustranně stíratelná tabulka 18 x24 cm MÁJA 7729

s potiskem linek k nácviku psaní, ale i kreslení 2 značkovače art. 2507

Arka Tabulka stíratelná A5 7729 a 2ks značkovače 2507 MÁJA

Oboustranná stíratelná tabulka, jedna strana na kreslení, druhá na psaní, otvor na zavěšení. Společně s tabulkou jsou dodávány 2 ks stíratelného značkovače 2509.

Centropen Tabulka Mája 7729 + 2 popisovače

Za sucha stíratelná tabulka A5 , potažená speciální folií. Vhodná pro prvňáčky pro nácvik psaní. Za suchá stíratelná tabulka potažená fólií. Je vhodná pro prvňáčky k nácviku psaní. Velikost: A5 Součástí balení jsou i dva ks značkovače Centropen 2507 v barvách modrá a černá Jedna strana je určena na kreslení, druhá na psaní. Na tabulce je praktický otvor pro zavěšení na zeď.

-->