Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Stredy kol mini cooper

Nalezeno:    5 produktů

Welly Mini Cooper 1300 UK, White 1:34-39

Kovový model auta Mini Cooper 1300 UK v bílé barvě a měřítku 1:34/39 značky Welly. Model autíčka má kovové osy kol a detailní zpracování karoserie včetně interiéru automobilu. Na modelu se otvírají přední dveře.

Welly Mini Cooper 1300 UK, Red 1:34-39

Kovový model auta Mini Cooper 1300 UK v červené barvě a měřítku 1:34/39 značky Welly. Model autíčka má kovové osy kol a detailní zpracování karoserie včetně interiéru automobilu. Na modelu se otvírají přední dveře.

Welly Mini Cooper 1300 with Surf, Red 1:34-39

Kovový model auta Mini Cooper 1300 with Surf v červené barvě a měřítku 1:34/39 značky Welly. Model autíčka má kovové osy kol a detailní zpracování karoserie včetně interiéru automobilu. Na modelu se otvírají přední dveře.

Red Bull X-raid Buggy 1:16, 2WD, licencováno, plně odpruženo

X-raid MINI John Cooper Works Buggy Red Bull 1:16, 2WD, licencováno jak MINI BMW AG tak Red Bull, plně odpruženo ZAŽIJTE SE SVÝMI RATOLESTMI ATMOSFÉRU RALLYE DAKAR NA VLASTNÍ KŮŽI S LICENCOVANÝM MODELEM LEGENDÁRNÍHO X-raid MINI JCW BUGGY RED BULL. 2 WD * RYCHLOST AŽ 10 KM/H * PLNĚ ODPRUŽENO * KAROSERIE Z LEXANU * LICENCOVÁNO Ideální volba pro Vaše nejmenší závodníky má jméno X-raid MINI JCW Buggy Red Bull. Hlavní předností tohoto modelu je licence nejen od MINI BMW AG, ale také od Red Bullu. Díky tomu má auto přesně stejný design jako jeho slavný vzor, který závodí na proslulém Rallye Dakar. Model má pohon přední nápra...

Agent bez minulosti (DVD)

Akcí nabitý thriller s Mattem Damonem (Dannyho parťaci) a Frankou Potente (Lola běží o život) je přiběhem založeným na mezinarodním bestselleru Roberta Ludluma. Po úniku smrti s dvěma kulkami v zádech, Jason Bourne (Damon) utrpí úplnou ztrátu paměti. Brzy zjišťuje, že pro záchranu života musí zjistit, kdo vlastně je. V patách má vrahy a bojuje s časem - navíc je mu brzo jasné, že také umí zabíjet... Kombinace děje, který se odehrává v několika zemích, akčních scén, šilene honičky aut po Pařiži a skvělých kaskadérských a bojových výkonů ve filmu Agent bez minulosti Vám vezme dech! V českém znění: Filip Jančík - Matt Damon (Jason Bourne), Miriam Chytilov&aa...