Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Stresni bitumenovy tmel

Nalezeno:    8 produktů

Podobné fráze:

Soudal střešní bitumenový tmel, černý, 300 ml

Bitumenový tmel střešní ideální pro těsnění a opravy na střechách. Vhodný pro těsnění spojů nebo opravy trhlin asfaltových střešních krytin, tmelení spojů mezi odvodňovacími a střešními prvky. Střešní tmel vhodný pro všechny typy podkladů, přilne i na mokré povrchy. Charakteristika bitumenového tmelu: snadná aplikace velmi dobrá přilnavost na bitumenové materiály výborná přilnavost na většinu střešních krytin přilne i na mokré povrchy vynikající odolnost proti stékání vysoká životnost Příklady použití bitumenového tmelu: spoje s pohybem do 10 % bitumenové (asfaltové) materiály a všechny obvyklé stavební povrchy, tmelení střešních spár, mezer a puklin tm...

Střešní bitumenový tmel DenBit Roofplast 310 ml

Pro drobné opravy a lepení živičných střešních krytin (šindelů) za studena, utěsňování zakončovacích plechů, oplechování komínů, atik. Dotmelování parapetových a štítových krytin, průchodů okapových svodů a přechodů střech. Nouzové opravy střech, okapů, tzv. přeplátováním. Podtmelování hřebenových krytin. Mrazuvzdorný s antikorozní ochranou. Výborná odolnost při deformaci podkladu. Trvale plastický i při velkých tepelných rozdílech. Odolný UV záření. Technický list:

tmel strešní bitumenový 310ml

Střešní bitumenový tmel 310 ml DEN BRAVEN se používá pro drobné opravy a lepení živičných střešních krytin (šindelů) za studena, utěsňování zakončovacích plechů, oplechování komínů, atik a nouzové opravy střech, okapů, tzv. přeplátováním nebo podtmelování hřebenových krytin.

tmel střešní bitumenový 310ml ČER SILVER LINE

Střešní bitumenový tmel SILVER LINE 310 ml DEN BRAVEN se používá pro drobné opravy a lepení živičných střešních krytin (šindelů) za studena, utěsňování zakončovacích plechů, oplechování komínů, atik a nouzové opravy střech, okapů, tzv. přeplátováním nebo podtmelování hřebenových krytin.

tmel strešní bitumenový 310ml

přídržnost k podkladu po 14 dnech: » 0,15 MPa (na asfaltový pás a ocelový plech)

tmel střešní bitumenový 310ml ČER SILVER LINE

přídržnost k podkladu po 14 dnech: » 0,15 MPa (na asfaltový pás a ocelový plech)

SOUDAL střešní tmel 300 ml

SOUDAL střešní tmel 300 ml je bitumenový (asfaltový) tmel ideální pro těsnění a opravy na střechách.Vhodný pro všechny podklady.

-->