Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Suchy sampon alterna

Nalezeno:    5 produktů

Suchý šampon Alterna - Caviar Anti-Aging 34 g

Suchý šampon **Alterna Caviar Anti-Aging Sheer Dry Shampoo** přináší vlasům svěžest a vzdušný objem v době, kdy si je nemůžete nebo nestíháte umýt a potřebujete je mít zase rychle v kondici. ### Jak Caviar Anti-Aging Sheer Dry Shampoo působí na vlasy? * osvěžuje vlasy mezi mytím, * absorbuje mastnotu a nečostoty, * zanechává vlasy svěží a vzdušné, * ve vlasech je šampon neviditelný, * vhodný pro všechny typy vlasů. ### Které látky jsou v šamponu obsažené? * výtažek z kaviáru - hydratuje a zvyšuje pružnost a lesk vlasů, * Age-Control Complex - chrání vlasy proti předčasnému stárnutí, * kaolin, tapiokový a kukuřičný škrob - absorbují přebytečný maz a nečistoty. ### Jak suchý šampon aplik...

Alterna My Hair My Canvas Another Day suchý šampon s kaviárem 142 g

Alterna My Hair My Canvas Another Day, 142 g, Suché šampony pro ženy, Suchý šampon Alterna My Hair My Canvas vrátí vašemu účesu objem a svěží vzhled. Užijte si pocit čistých vlasů i bez nutnosti jejich umytí.Vlastnosti:pohlcuje přebytečnou mastnotudodává vlasům energii a leskvytváří bohatý a vzdušný objemzanechává vlasy provoněnéJak používat:Nádobu před použitím důkladně protřepejte. Nastříkejte zejména ke kořínkům vlasů ze vzdálenosti 20–30 cm od hlavy. Prsty jemně vmasírujte do jednotlivých pramenů a poté důkladně vyčešte.

Alterna Caviar Anti-Aging suchý šampon pro absorpci přebytečného mazu a pro osvěžení vlasů 34 g

Alterna Caviar Anti-Aging, 34 g, Suché šampony pro ženy, Suchý šampon Alterna Caviar Anti-Aging vrátí vašemu účesu objem a svěží vzhled. Užijte si pocit čistých vlasů i bez nutnosti jejich umytí.Vlastnosti:pohlcuje přebytečnou mastnotuosvěžuje a provzdušňujeprodlužuje efekt umytých vlasůJak používat:Nádobu před použitím důkladně protřepejte. Nastříkejte zejména ke kořínkům vlasů ze vzdálenosti 20–30 cm od hlavy. Prsty jemně vmasírujte do jednotlivých pramenů a poté důkladně vyčešte.

Alterna Caviar Professional Styling Sheer Dry Shampoo – suchý šampon 34 g

Zaspali jste, pokračujete ze cvičení na večírek nebo prostě jen nestíháte? I když nemáte čas si zrovna umýt vlasy, mohou vypadat skvěle. Vyzkoušejte suchý šampon Caviar Styling. Okamžitě je osvěží, zbaví mazu a zbytků stylingu a navíc jim dodá strukturu a objem. Bez zbytků.