Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Suchy sampon klorane

Nalezeno:    20 produktů

Klorane Nettle suchý šampon na mastné vlasy 150 ml pro ženy

Klorane Nettle suchý šampon na mastné vlasy 150 ml pro ženy. Nutně si potřebujete umýt vlasy, ale nemáte na to dostatek času? Nevadí. Vyzkoušejte suchý šampon **Klorane Nettle**, který rychle absorbuje přebytečný maz a odstraňuje nečistoty i pachy. Jeho složení reguluje produkci mazu až na 48 hodin

KLORANE Suchý šampon kopřiva 150ml

Klorane Suchý šampon díky jedinečnému spojení výtažku z kopřivy se seboregulační schopností a vysoce absorpčních pudrů absorbuje nadbytečný maz, prodlužuje intervaly mytí klasickým šamponem. Ve 2 minutách dodá vlasům svěžest a lehkost. Hlavní výhody: - myje vlasy bez vody - osvěží vlasy mezi mytím - dodá objem a tvar - méně časté mytí Balení obsahuje 150 ml.

KLORANE Suchý šampon oves 150ml

Klorane suchý šampon díky jedinečnému spojení zjemňujícího ovesného mléka a vysoce absorpčních pudrů myje vlasy bez použití vody, ve 2 minutách jim dodá objem a tvar. Prodlužuje trvanlivost účesu a snižuje četnost mytí vlasů. Je vhodný pro všechny typy vlasů a na časté použití. Hlavní výhody: - rychlý a praktický - navrací objem a tvar - osvěží vlasy mezi mytím - šetří vodu Balení obsahuje 150 ml.

Klorane Suchý šampon máta vodní-detox 150ml

Detox suchý šampon s BIO mátou vodní 150ml Klorane Detox suchý šampon s BIO mátou vodní. Vlasy vystavené znečištěnému ovzduší. Myje vlasy bez použití vody. Okamžitá svěžest. Nezanechává stopy. Kombinace BIO máty vodní, vitaminu E a ultra absorpčních pudrů.

Klorane Suchý šampon kopřiva pro tmavé vlasy 150ml

KLORANE Suchý šampon kopřiva pro tm.vlasy 150ml Je určen pro kaštanové až hnědé vlasy se sklonem k nadměrnému maštění. Obsahuje výtažek z kopřivy a mikronizované pudry, které regulují tvorbu mazu.

KLORANE Ortie Suchý šampon pro mastné vlasy 150ml

KLORANE Ortie dry šamp.150ml suchý pro mastn.vlasy Tento velice praktický seboregulační suchý šampon s výtažkem z kopřivy můžete mít vždy při sobě a použít ho kdykoliv a kdekoliv. Díky němu si nemusíte tak často mýt vlasy klasickým šamponem. Absorbuje nadbytečný maz, vrací vlasům lehkost a objem.

KLORANE Suchý šampon máta vodní-detox 150 ml

Pro všechny typy vlasů. S tímto suchým šamponem budou Vaše vlasy čisté a neuvěřitelně  svěží již za 2 minuty a bez kapky vody

Klorane Nettle suchý šampon na mastné vlasy pro ženy

Klorane Nettle suchý šampon na mastné vlasy pro ženy.

KLORANE Avoine dry Suchý šampon pro normální vlasy 150ml

KLORANE Avoine dry šamp.150ml suchý pro norm.vlasy Klorane suchý šampon s ovesným mlékem je originální přípravek umožňující mytí vlasů bez použití vody. Za své čisticí účinky vděčí originálnímu spojení složek s vysokou absorpční schopností.

KLORANE Suchý šampon máta vodní-detox 150ml

Klorane Suchý šampon máta vodní-detox je suchý šampon pro vlasy vystavené znečistěnému ovzduší. Myje vlasy bez použití vody. Okamžitá svěžest. Nezanechává stopy. Kombinace bio máty vodní, vitaminu E a ultra absorpčních pudrů. Během 2 minut umyje vlasy bez použití vody, odstraní částice znečištění, pomáhá chránit před znečištěným ovzduším a zanechá vlasy svěží. Šetří vodu*: suché složení, myje vlasy bez vody. Balení obsahuje 150 ml. *analýza životního cyklu suchého šamponu Klorane nezávislou specializovanou společností.

KLORANE Suchý šampon kopřiva-tmavé vlasy 150ml

Klorane suchý šampon kopřiva pro tmavé vlasy díky jedinečnému spojení výtažku z kopřivy se seboregulační schopností a vysoce absorpčních pudrů absorbuje nadbytečný maz, prodlužuje intervaly mytí klasickým šamponem. Ve 2 minutách dodá vlasům svěžest a lehkost. Obsahuje pigmenty přírodního původu a je vhodný pro tmavé mastné vlasy. Hlavní výhody: - nezanechává stopy - osvěží vlasy mezi mytím - dodá objem a tvar - méně časté mytí Balení obsahuje 150 ml.

KLORANE Suchý šampon oves-tmavé vlasy 150ml

Klorane Suchý šampon oves pro tmavé vlasy díky jedinečnému spojení zjemňujícího ovesného mléka a vysoce absorpčních pudrů myje vlasy bez použití vody, ve 2 minutách jim dodá objem a tvar. Prodlužuje trvanlivost účesu a snižuje četnost mytí vlasů. Obsahuje pigmenty přírodního původu a je vhodný na časté použití pro tmavé vlasy. Hlavní výhody: - nezanechává stopy - navrací objem a tvar - osvěží vlasy mezi mytím - šetří vodu Balení obsahuje 150 ml.