Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Susak na pradlo stendimeglio

Nalezeno:    907 produktů

Meliconi Vertikální sušák na prádlo STENDIMEGLIO 60 MAXI modrý

Vertikální sušák Meliconi STENDIMEGLIO zabere mnohem méně místa než obyčejné sušáky a přitom pojme až dvakrát více prádla. Jeho kapacita vystačí až na tři vyprané pračky a díky odkapávači na vodu se nemusíte bát nechat sušit prádlo i na dřevěné podlaze.

Meliconi Vertikální sušák na prádlo STENDIMEGLIO JUNIOR 33 m modrý

Vertikální sušák Meliconi STENDIMEGLIO zabere mnohem méně místa než obyčejné sušáky a přitom pojme až dvakrát více prádla. Jeho kapacita vystačí na dvě vyprané pračky a díky odkapávači na vodu se nemusíte bát nechat sušit prádlo i na dřevěné podlaze.

Meliconi Vertikální sušák na prádlo STENDIMEGLIO JUNIOR 33 m šedý

Vertikální sušák Meliconi STENDIMEGLIO zabere mnohem méně místa než obyčejné sušáky a přitom pojme až dvakrát více prádla. Jeho kapacita vystačí na dvě vyprané pračky a díky odkapávači na vodu se nemusíte bát nechat sušit prádlo i na dřevěné podlaze.

Sušák na prádlo

Sušák na prádlo se dvěma úrovněmi, je ideální na cesty nebo na sušení prádla doma. Je velmi skladný a přidané kolíky zajišťují větší stabilitu. s plastovými rohy materiál: plast, ocel barva: bílá rozměry (ŠxHxV) 64×50×102 cm velikost balení 64×5×77 cm hmotnost 1,9 kg délka lana 9,3 m

Sušák na prádlo Tower

Plocha na sušení: 26 m. Má kolečka. Obrázek je pouze ilustrativní, avizovaný výrobek je sušák na prádlo.

MAKRO - Sušák na prádlo

MAKRO - Sušák na prádlo\nMateriál: Kombinované\nŠířka: 50.00 cm\nVýška: 90.00 cm\nDélka: 133.00 cm

Sušák na prádlo Tower

Obrázek je pouze ilustrativní, avizovaný výrobek je sušák na prádlo.Plocha na sušení: 35 m. Má 4 úrovně a kolečka. Rozměry skládaného výrobku: 70x5xH165 cm.

Sušák na prádlo FORLIVING

Skládací sušák na prádlo pro zavěšení prádla v domácím prostředí. Sušák stabilní kovové konstrukce menších rozměrů doporučujeme i do menších bytů. Pro úsporu místa jej můžete dokonce umístit například i do vany (rozměr podstavy 63x45cm). Nyní jej nabízíme za zvýhodněnou cenu do vyprodání zásob. Rozměry: šířka 92 cm hloubka 54,5 cm výška 83 cm

Zasunovací sušák na prádlo

Zasunovací sušák. Praktický pomocník pro malé byty a koupelny. Díky zasunovacímu mechanismu šňůru vytáhnete jen tehdy, když ji skutečně potřebujete. A nic vám v koupelně nebo na balkoně nepřekáží. Sušák má 4 šňůry o délce 3,6 m. Dodáváme včetně montážní sady.

Sušák na prádlo Gate

Uvedené rozměry se vztahují na skládaný výrobek. Plocha na sušení: 6m.

Sušák na prádlo Fender

Rozměry skládaného výrobku: 60x9xH104 cm.Plocha na sušení: 13.5 m.Má 4 kolíčky pro nastavení výšky.

Sušák na prádlo Relax 2017

Sušák na prádlo Relax 2017. Sušák na prádlo. Vhodné do koupelny , sprchový kout vaničky, balkon. Tři úrovně sušení. . Lze snadno skladovat ve skříni, pod postelí, nebo na balkoně.. Rozměry v rozloženém stavu: 61 x 60 x 120 cm,ve složeném stavu rozměry: 85 x 60 x 8 cm

-->