Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Susene veprove usi

Nalezeno:    13 produktů

NATURECA pochoutka Vepřové uši sušené 10ks

100% přírodní sušená pochoutka čistě SUŠENÉ VEPŘOVÉ UŠI 10ks pro Vašeho pejska - PŘÍRODNÍ PRODUKT BEZ KONZERVANTŮ, DOCHUCOVADEL A BARVIV.

NATURECA pochoutka Vepřové uši sušené 10ks

100% přírodní sušená pochoutka čistě SUŠENÉ VEPŘOVÉ UŠI 10ks pro Vašeho pejska - PŘÍRODNÍ PRODUKT BEZ KONZERVANTŮ, DOCHUCOVADEL A BARVIV.

NATURECA pochoutka Vepřové uši sušené 10ks

100% přírodní sušená pochoutka čistě SUŠENÉ VEPŘOVÉ UŠI 10ks pro Vašeho pejska - PŘÍRODNÍ PRODUKT BEZ KONZERVANTŮ, DOCHUCOVADEL A BARVIV.

NATURECA pochoutka Vepřové uši sušené 10ks

100% přírodní sušená pochoutka čistě SUŠENÉ VEPŘOVÉ UŠI 10ks pro Vašeho pejska - PŘÍRODNÍ PRODUKT BEZ KONZERVANTŮ, DOCHUCOVADEL A BARVIV.Obsahují vápník, elastinu a fosforu. Jsou zdrojem kolagenu a proteinu, které jsou potřebné pro vývoj chrupavek, vaziva a kloubů. Vepřové ucho je výživově vysoce hodnotný pamlsek, proto doporučujeme podávat postupně.Tenhle chutný, křupavý a oblíbený pamlsek psovi také čistí chrup a posiluje žvýkací svaly.Složení: vlhkost 4,41 %, proteiny 65,5 %, tuky 27,5 %, popel 2,1 %.Trvanlivost viz obal.Skladovat v suchu.Krajina původu Holandsko.Není určeno k lidské spotřebě.Pamlsky NATURECA jsou sušené moderní technologií při teplotě 90 stupnů celzia, což umožňuje zach...

NATURECA pochoutka Vepřové uši sušené 10ks

100% přírodní sušená pochoutka čistě SUŠENÉ VEPŘOVÉ UŠI 10ks pro Vašeho pejska - PŘÍRODNÍ PRODUKT BEZ KONZERVANTŮ, DOCHUCOVADEL A BARVIV. Obsahují vápník, elastinu a fosforu. Jsou zdrojem kolagenu a proteinu, které jsou potřebné pro vývoj chrupavek, vaziva a kloubů. Vepřové ucho je výživově vysoce hodnotný pamlsek, proto doporučujeme podávat postupně. Tenhle chutný, křupavý a oblíbený pamlsek psovi také čistí chrup a posiluje žvýkací svaly. Složení: vlhkost 4,41 %, proteiny 65,5 %, tuky 27,5 %, popel 2,1 %. Trvanlivost viz obal. Skladovat v suchu. Krajina původu Holandsko. Není určeno k lidské spotřebě. Pamlsky NATURECA jsou sušené moderní technologií při ...

Suš. ucho - vepřové balené 10 ks

Popis:Přírodní sušená pochoutka pro psy, která čistí zuby, posiluje dásně a příznivě působí na střevní flóru. Balení obsahuje 10 ks.Složení:Sušené vepřové uši.

Grand Vepřové ucho - kousky sušené 100 g (8594029441446)

Pamlsky pro psy - pro čištění zubů, pro posílení žvýkacích svalů a výcvikové, pro všechna plemena s normální aktivitou, vepřová příchuť, tuky 23% Žvýkací pamlsek Vepřové ucho - kousky sušené od značky Grand je stoprocentně přírodní, neobsahuje žádné chemické konzervanty, posiluje žvýkací svaly a přispívá k dentální hygieně. Sušené kousky uší jsou skvělé k podpoře zažívání, protože vyrovnávají hladinu žaludečních šťáv a podporují průchodnost střev. Díky zipovému sáčku vepřové sušené uši Grand nevysychají. Klíčové vlastnosti Grand vepřové ucho, 100 gKvalitní 100% přírodní krmná surovina pro psyGrand kousky vepřových uší neobsahují žádné chemické konzervantySušený pa...

Grand Vepřové ucho sušené 2 ks, zip (8594029441750)

Pamlsky pro psy pro všechna plemena s normální aktivitou, vepřová příchuť, tuky 23% Žvýkací pamlsek Vepřové ucho od značky Grand je stoprocentně přírodní, neobsahuje žádné chemické konzervanty, posiluje žvýkací svaly a přispívá k dentální hygieně. Sušené uši jsou skvělé k podpoře zažívání, protože vyrovnávají hladinu žaludečních šťáv a podporují průchodnost střev. Kvalitním způsobem sušení jsou minerály a vitamíny zachovány. Díky zipovému sáčku s možností vícenásobného otevření a zavření vepřové sušené uši Grand nevysychají. Klíčové vlastnosti pamlsků pro psy Grand Vepřové ucho sušené, 2 ksKvalitní 100% přírodní krmná surovina pro psyGrand Vepřové ucho neobsahuje ž...

VEPŘOVÉ UCHO 100ks VÝBĚR!

VEPŘOVĚ UCHO JE KLASIKA!- neodolatelná vůně a chuť- nádherná velikost !- dlouhá výdrž- vhodné ke žvýkání, posiluje dásně a chrup - akce na multipack Jedná se o vepřové ucho velikosti až 20 cm k dlouhému žvýkání. Tyto uši jsou důkladně tříděny a proto se jedná jen o kousky prvotřídní kvality.Tuto suchou klasiku - vepřevé slechy pro nás suší český výrobce s mnohaletými zkušenostmi, jehož výroba podléhá přísnému veterinárnímu dohledu. My sami máme sušené pamlsky velmi rádi, jelikož vždy víme co kupujeme. Je to pamlsek, který se nedá ničím ošidit, ani nastavit, pamlsek stoprocentně přírodní kvality.

VÝBĚROVÉ VEPŘOVÉ UCHO PRO PSY 1ks

VEPŘOVĚ UCHO JE KLASIKA!- neodolatelná vůně a chuť- nádherná velikost !- dlouhá výdrž- vhodné ke žvýkání, posiluje dásně a chrupJedná se o vepřové ucho velikosti až 20 cm k dlouhému žvýkání. Tyto uši jsou důkladně tříděny a proto se jedná jen o kousky prvotřídní kvality.Tuto suchou klasiku pro nás suší český výrobce s mnohaletými zkušenostmi, jehož výroba podléhá přísnému veterinárnímu dohledu. My sami máme sušené pamlsky velmi rádi, jelikož vždy víme co kupujeme. Je to pamlsek, který se nedá ničím ošidit, ani nastavit, pamlsek stoprocentně přírodní kvality.