Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Svicka aromaticka ve skle 8x7cm

Nalezeno:    32 produktů

Provence Levandule aromatická svíčka ve skle (510g)

Aromatická svíčka Provence ve skle, s vůní levandule.

Provence Vanilka aromatická svíčka ve skle (510g)

Aromatická svíčka Provence s vůní vanilky, ve skle. Objem 510g.

Provence Jablko a skořice aromatická svíčka ve skle (510g)

Aromatická svíčka Provence ve skle, s vůní jablka a skořice.

Provence Vánoční koření aromatická svíčka ve skle (510g)

Aromatická svíčka Provence ve skle, s vůní vánočního koření. Objem 510g.

Toro Svíčka ve skle Levandule 510 g

Aromatická svíčka ve skle 510 g je vhodná nejen k dekoraci a zpříjemnění chvil strávených doma, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým. Vůně – levandule.

Toro Svíčka ve skle Vanilka 510 g

Aromatická svíčka ve skle 510 g je vhodná nejen k dekoraci a zpříjemnění chvil strávených doma, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým. Vůně – vanilka.

Toro Svíčka ve skle Mango 510 g

Aromatická svíčka ve skle 510 g je vhodná nejen k dekoraci a zpříjemnění chvil strávených doma, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým. Vůně – mango.

Toro Svíčka ve skle Jahoda + meloun 510 g

Aromatická svíčka ve skle 510 g je vhodná nejen k dekoraci a zpříjemnění chvil strávených doma, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým. Vůně – jahoda + meloun.

Toro Svíčka ve skle s víčkem - limetka 510 g

Aromatická svíčka ve skle 510 g je vhodná nejen k dekoraci a zpříjemnění chvil strávených doma, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým. Vůně – limetka.

Toro Svíčka ve skle s víčkem - tropické květy 510 g

Aromatická svíčka ve skle 510 g je vhodná nejen k dekoraci a zpříjemnění chvil strávených doma, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým. Vůně – tropické květy.

Toro Svíčka ve skle s víčkem - červený pomeranč 510 g

Aromatická svíčka ve skle 510 g je vhodná nejen k dekoraci a zpříjemnění chvil strávených doma, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým. Vůně – červený pomeranč.

Provence Svíčka ve skle s víčkem 510g, Třešeň (565020)

Svíčka aromatická, doba hoření: 85-95hod, vyrobeno z parafínu Vykouzlete si ve vaší domácnosti příjemnou atmosféru. Aromatická svíčka Toro s vůní třešně vydrží hořet 85 až 95 hodin. Svíčka má elegantní skleněný obal s víčkem, který umožňuje její snadnější uskladnění před opětovným použitím. Svíčka je vyrobena z parafínu, je skvělým dárkem pro každého. Klíčové vlastnosti svíčky Toro třešeň Aromatická svíčka červené barvy ve skleVelmi příjemná vůně třešeň Svíčka Toro je vyrobena z parafínuSkvělý dárek pro každého

Provence Svíčka ve skle s víčkem 510g, Koření (565017)

Svíčka aromatická, doba hoření: 85-95hod, vyrobeno z parafínu Vykouzlete si ve vaší domácnosti příjemnou atmosféru. Aromatická svíčka Toro s vůní koření vydrží hořet 85 až 95 hodin. Svíčka má elegantní skleněný obal s víčkem, který umožňuje její snadnější uskladnění před opětovným použitím. Svíčka je vyrobena z parafínu, je skvělým dárkem pro každého. Klíčové vlastnosti svíčky Toro koření Aromatická svíčka zelené barvy ve skleVelmi příjemná vůně koření Svíčka Toro je vyrobena z parafínuSkvělý dárek pro každého

Provence Svíčka ve skle s víčkem 510g, Limetka (565021)

Svíčka aromatická, doba hoření: 85-95hod, vyrobeno z parafínu Vykouzlete si ve vaší domácnosti příjemnou atmosféru. Aromatická svíčka Toro s vůní limetky vydrží hořet 85 až 95 hodin. Svíčka má elegantní skleněný obal s víčkem, který umožňuje její snadnější uskladnění před opětovným použitím. Svíčka je vyrobena z parafínu, je skvělým dárkem pro každého. Klíčové vlastnosti svíčky Toro limetka Aromatická svíčka zelené barvy ve skleVelmi příjemná vůně limetka Svíčka Toro je vyrobena z parafínuSkvělý dárek pro každého

Provence Svíčka ve skle s víčkem 510g, Mango (565018)

Svíčka aromatická, doba hoření: 85-95hod, vyrobeno z parafínu Vykouzlete si ve vaší domácnosti příjemnou atmosféru. Aromatická svíčka Toro s vůní manga vydrží hořet 85 až 95 hodin. Svíčka má elegantní skleněný obal s víčkem, který umožňuje její snadnější uskladnění před opětovným použitím. Svíčka je vyrobena z parafínu, je skvělým dárkem pro každého. Klíčové vlastnosti svíčky Toro mangoAromatická svíčka oranžové barvy ve skleVelmi příjemná vůně mangoSvíčka Toro je vyrobena z parafínuSkvělý dárek pro každého