Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Svietidlo celova sigma headled

Nalezeno:    3 produkty

SIGMA HEADLED

SIGMA čelovka HEADLED Svítilna čelová diodová Sigma Headled se 4-mi ks ultrasvítivých diod. Má naklápěcí reflektor. Extrémě lehká(37 g bez baterií), svítivost až do 15 m, možnost volby mezi stálým svícením nebo blikáním.

Sigma HEADLED II USB čelové světlo

SIGMA čelovka HEADLED Svítilna čelová diodová Sigma Headled s 1 ultrasvítivou diodou. Má naklápěcí reflektor. Extrémě lehká(57 g bez baterií), svítivost až do 35 m, možnost volby mezi 4 intezitami svícení. Odnímatelný pásek. Výdrž baterie až 20 hod. Voděodolnost IP44.

Světlo čelové diodové Sigma Headled II 30672

Více energie pro běh a outdoorové aktivityHEADLED II je univerzální pro sport i venku. Ideální pro běhání po práci, kempování nebo trekking ve tmě, čelová svítilna má výkon 120 lumenů, dosah osvětlení 35 metrů a všechny funkce, které potřebujete. Ale to není vše. Režim Boost krátce zvýší výstupní výkon na vysokou hodnotu. Díky snadnému použití a nízké hmotnosti pouhých 57 gramů je HEADLED II, který se pohodlně nosí, dokonalým společníkem pro každodenní činnosti a dovolenou.Vlastnosti:- 5 ks ultrasvítivých diod- Naklápěcí reflektor- Extrémě lehká 56g - Svítivost až do 35 m, - Doba svícení až 20 hodin - Režimy svícení / blikání/boost- Jednod...