Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Svitidla venkovni

Nalezeno:    7976 produktů

Diabla designová venkovní svítidla Cubes

Designová venkovní svítidla Cubes vypadají jako improvizovaná sestava krabic. Španělská Diabla zvolila ležérní styl s využitím základního geometrického tvaru, mírně natočené kostky. Tato venkovní lampa o výšce 146 cm je vyrobena ze 100% recyklovatelného polyethylenu. Skvěle vám poslouží nejen venku, ale i uvnitř vašeho domova, a to nejen jako osvětlení, ale v režimu vypnutí i jako designový doplněk.

Diabla designová venkovní svítidla Pyramid

Designová venkovní svítidla Pyramid jsou elegantní a se svoji výškou téměř 181 cm velice působivými lampami. Vyrobeny jsou ze 100% recyklovatelného polyethylenu a díky své lehkosti se dají snadno přenést z venkovního prostředí do vnitřního. S jejich 3,5m dlouhým kabelem bude přemístění hračka. Nechte se okouzlit jejich příjemným světlem, které navodí harmonickou atmosféru vaší domácnosti.

Diabla designová venkovní svítidla Spheres

Designová venkovní svítidla Spheres jsou díky svému zaoblenému a úhlednému designu, jako by byly z balónků, jednou z oblíbených venkovních lamp. Jedinečný světelný prvek, který okouzlí svojí jiskrou každého, dokonale splyne s vaším prostředím. Spheres je přenosná venkovní lampa, takže ji s jejím 3,5m dlouhým kabelem můžete také snadno umístit jak ve venkovním prostoru, tak i vnitřním. S její výškou 101 cm a materiálem ze 100% recyklovatelného polyethylenu bude krásně šířit světlo vaším domovem.

-->