Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sweet home skorice aromaticka svicka 220g

Nalezeno:    6 produktů

Sweet Home Skořice aromatická svíčka (220g)

Aromatická vonná svíčka Sweet Home s vůní skořice. Barva: hnědá. Hmotnost: 220g. Přírodní vůně skořice s jemně pikantním nádechem anýzu, ideální kombinace na dlouhé podzimní a zimní večery. Krásné balení rustikální svíčky Sweet Home vytvoří tu pravou romantickou domácí atmosféru. Hoření až cca. 32 hodin.

Sweet Home Pomeranč-skořice aromatická svíčka (220g)

Aromatická vonná svíčka Sweet Home s vůní pomeranče a skořice. Dokonalá vánoční aroma. Barva: oranžová. Hmotnost: 220 g. Krásná vonná svíčka Sweet Home s rustikálním nádechem se spojuje s intenzivní vůní pomeranče se skořicí. Jiskřivý nádech tropického ovoce spolu s teplou skořicí vytváří příjemnou atmosféru nejen na dlouhé zimní večery. Hoření cca. 32 hodin přináší intenzivní a dlouhotrvající zážitek.

Sweet Home Vanilka aromatická svíčka (220g)

Aromatická vonná svíčka Sweet Home s vůní vanilky. Barva: žlutá. Hmotnost: 220g. Rustikální vonná svíčka Sweet Home s oblíbenou vůní čisté vanilky, sladké, jemné, decentní. Na každou příležitost, zaručený recept na dobrou náladu. Hoření cca. 32 hodin.

Sweet Home Levandule aromatická svíčka (220g)

Aromatická vonná svíčka Sweet Home s vůní levandule. Barva: fialová. Hmotnost: 220 g. Vůně léta a Provence, v krásném balení vonné svíčky Sweet Home s nádechem rustikálnosti. Přírodní vůně levandule povzbudí vaše smysly. Exkluzivní nádech podpoří její dlouhotrvající hoření cca. 32 hodin.

Sweet Home Lesní ovoce aromatická svíčka (220g)

Aromatická vonná svíčka Sweet Home s aroma lesních plodů. Barva: červená. Hmotnost: 220 g. To najlepsie z čerstvého bobulovin sklizených do krásné vonné svíčky Sweet Home, v rustikálním provedení. Úžasná lehkost, pronikavé tóny jahod, višní, borůvek a lesních Malín ve vás vyvolá emotivní vzpomínky na Všechny bezstarostné zážitky z dětství a vykouzlí úsměv na rtech. Hořením cca. 32 hodin nabídka dlouhotrvající a Nezapomenutelná zážitek.

Sweet Home Pomeranč-skořice aromatická svíčka (400g)

Aromatická vonná svíčka Sweet Home s vůní pomeranče a skořice. Barva: oranžová. Hmotnost: 400g. Krásná vonná svíčka Sweet Home s rustikálním nádechem se spojuje s intenzivní vůní pomeranče se skořicí. Jiskřivý nádech tropického ovoce spolu s teplou skořicí vytváří příjemnou atmosféru nejen na dlouhé zimní večery. Hoření cca. 60 hodin přináší intenzivní a dlouhotrvající zážitek.

Podobné fráze: