Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sweet home vanilka vune do auta 10 ml

Nalezeno:    10 produktů

Sweet Home Vanilka - vůně do auta 10 ml

Přírodní vůně do auta SWEET HOME Vanilka navodí ve vašem autě příjemnou atmosféru. Jemná vůně promění vaše auto na příjemné místo, ve kterém se budete cítit ještě lépe. Vydrží až 60-90 dní.

Sweet Home Vanilka vůně do auta

Osvěžovač vzduchu Sweet Home s vůní vanilky. Rozprašovač s koncentrovanou vůní, která je vyrobena pro interiér vašeho vozu. Dezinfekční účinek, neutralizuje pachy. Použitelné iv domácnosti a jiných interiérech. Obsah: 125 ml.

Sweet Home Levandule - vůně do auta 10 ml

Vůně do auta SWEET HOME Levandule navodí ve vašem autě příjemné aroma. Přenese vás do sluncem zalitého Toskánska. Jemná a nevtíravá květinová vůně. Vydrží až 60-90 dní.

Sweet Home Kokos - vůně do auta 10 ml

Příjemná kokosová vůně do auta SWEET HOME. Vydrží až 60-90 dní. Mnohoúčelové využití - do skříně, šatníku, do prostoru, do auta, kanceláře, na zavěšení, na položení atd. Vůně je uložena ve skleněné lahvičce a uvolňuje se přes dřevěný uzávěr, ve kterém je šňůrka na zavěšení.

Sweet Home Jasmín - vůně do auta 10 ml

Přírodní vůně do auta SWEET HOME Jasmín navodí ve vašem autě příjemnou atmosféru. Jemná vůně promění vaše auto na příjemné místo, ve kterém se budete cítit ještě lépe. Lehká květinová vůně vydrží až 60-90 dní.

Sweet Home Jablko - vůně do auta 10 ml

Přírodní vůně do auta SWEET HOME Jablko navodí ve vašem autě příjemnou atmosféru. Jemná vůně promění vaše auto na příjemné místo, ve kterém se budete cítit ještě lépe. Lehká ovocná vůně vydrží až 60-90 dní.

Sweet Home Mango - vůně do auta 10 ml

Přírodní vůně do auta SWEET HOME Mango navodí ve vašem autě příjemnou atmosféru. Jemná vůně promění vaše auto na příjemné místo, ve kterém se budete cítit ještě lépe. Lehká tropická ovocná vůně vydrží až 60-90 dní.

Sweet Home Lesní ovoce - vůně do auta 10 ml

Přírodní vůně do auta SWEET HOME Lesní ovoce navodí ve vašem autě příjemnou atmosféru. Jemná ovocná vůně promění vaše auto na příjemné místo, ve kterém se budete cítit ještě lépe. Vydrží až 60-90 dní.

Sweet Home Nej žena vůně do auta

Sweet Home vůně do auta Nejlepší žena - je luxusní vůně inspirovaná oblíbeným parfémem Chloe. Vůni zavěsíte v autě na libovolném místě díky praktickému zavěšení. Vhodná je i jako dárek pro každou krásnou ženu! Balení obsahuje až 10 ml, což je více dost v porovnání s podobnými produkty. Vydrží 60-90 dní.

Sweet Home Nej muž vůně do auta

Sweet Home vůně do auta Nejlepší muž - je luxusní vůně inspirovaná oblíbeným parfémem D&G The one for Man. Vůni zavěsíte v autě na libovolném místě díky praktickému zavěšení. Vhodná je i jako dárek pro každého správného muže. Balení obsahuje až 10 ml, což je více dost v porovnání s podobnými produkty. Vydrží 60-90 dní.