Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tablety do pisoaru prix 1 kg

Nalezeno:    12 produktů

Fixinela tablety do pisoáru 1 kg - oceán

Fixinela tablety do pisoáru 1 kg - oceán - uvolňují příjemnou vůničistí a dezodorují. Omezují tvorbu vodního a močového kamene.Obsahují účinné složky, které odstraňují nečistoty a zabraňují tvorbě usazenin i na špatně přístupných místech.

Tablety do pisoáru Oehme 1 kg EG11234503

Tablety působí dezinfekčně a zabraňují vytváření vápenatých a močových usazenin . Použití: vložit do pisoárů, toaletních kanálů a podobných zařízení, kde chceme vytvořit příjemné prostředí s desinfekčním a deodoračním účinkem. Vajíčka nepoškozují ani neucpávají potrubí, kanály a spotřebují se beze zbytku. Skladovat v chladnu a uzavřené. Obsažné látky: směs 15 až 30 procent anionových a neionových tensidů, barvy, perfému Chemické vlastnosti: pH-hodnota : 8 – 10, skladovat jeden rok.Možné vůně: modrá barva - květinyčervená barva - jahodazelená barva - smrk

Fixinela tablety do pisoárů - oceán - 1 kg

Tuhý dezodorační a čistící prostředek. Čistí a uvolňuje příjemnou vůni. Zamezuje tvorbě vodního a močového kamene..

Tablety kostky do pisoárů 1 kg - dračí mast

Tablety kostky do pisoárů 1 kg - čistící a deodorační přípravek určený pro vkládání do pisoárů. Tablety zabraňují tvorbě usazenin, vodního a močového kamene a slouží k provonění prostor toalet. Tablety uvolňují příjemnou intenzivní vůni dračí masti - navozující pocit čistoty a svěžesti , která neutralizuje nepříjemný zápach močoviny. Dodatečné údaje: EUH 208 Obsahuje beta-Pinenes, Eucalyptol. Může vyvolat alergickou reakci.

Fixinela tablety do pisoáru 1 kg - pine fresh

Fixinela tablety do pisoáru 1 kg - pine fresh - uvolňují příjemnou vůni, čistí a dezodorují. Omezují tvorbu vodního a močového kamene. Obsahují účinné složky, které odstraňují nečistoty a zabraňují tvorbě usazenin i na špatně přístupných místech.

Tatrachema Fixinela tablety do pisoárů Borovice 1 kg

Čisticí prostředek Tatrachema Fixinela Tablety do pisoárů zamezuje tvorbě vodního a močového kamene a to díky účinným tenzidům, které zajišťují vysoký čistící účinek. Dezodorační přípravek uvolňuje příjemnou vůni, odstraňuje nečistoty a zabraňuje tvorbě usazenin. Balení po 1 kg.

Fixinela tablety do pisoárů - pine fresh - 1 kg

Tuhý dezodorační a čistící prostředek. Čistí a uvolňuje příjemnou vůni. Zamezuje tvorbě vodního a močového kamene..

Fixinela WC tablety do pisoáru borovice, 1 kg

Dezodorační a čistící přípravek, čistí a uvolňuje příjemnou vůni, zamezuje tvorbě vodního a močového kamene. Vysoce účinný čistící prostředek obsahující účinné tenzidy. Odstraňuje nečistoty a zabraňuje tvorbě usazenin i na těžko přístupných místech. Uvolňuje

CLEAMEN 320 Deo tablety do pisoáru 1,5 kg

CLEAMEN 320 Deo tablety do pisoáru 1,5 kg - čistící a deodorační přípravek určený pro vkládání do pisoárů. Tablety zabraňují tvorbě usazenin, vodního a močového kamene a slouží k provonění prostor toalet. Tablety uvolňují příjemnou intenzivní vůni, která neutralizuje nepříjemný zápach močoviny. Dodatečné údaje: EUH208 Obsahuje Směs přírodních a syntetických vonných látek. Může vyvolat alergickou reakci.

Cleamen 320 DEO tablety do pisoáru 1,5kg

Čistící a deodorační tablety do pisoáru zabraňují tvorbě usazenin, vodního a močového kamene a uvolňují příjemnou intenzivní vůni, která neutralizuje nepříjemný zápach močoviny. tabletu vložte do sítka a následně do pisoáru dodáváno v plastovém kbelíčku s víčkem slouží k provonění prostor toalet pro používání ve veřejných toaletách a v místech s velkou návštěvností balení obsahuje 48 kusů = 1,5 kg

AllServices Neutralizační kameny, tablety do pisoárů 1 kg, cca 32 ks tablet

Neutralizační kameny do pisoárů 1 kg - tablety do pisoárů, kostky do záchodových mušlí dezinfekční, bez parfemace pouze dezinfekční vůně. Nezanáší záchodové mušle. Bezpečnostní upozornění: H315 Způsobuje poleptání pokožky. H317 Může způsobovat poleptání pokožky. H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

Fixinela WC tablety do pisoáru borovice 1kg

FIXINELA WC TABLETY DO PISOÁRU BOROVICE 1 KG Dezodorační a čistící přípravek, čistí a uvolňuje příjemnou vůni, zamezuje tvorbě vodního a močového kamene.