Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tatra oranzova

Nalezeno:    70 produktů

Lopatka Tatra oranžová 48cm

Každý král pískoviště potřebuje to pravé žezlo Tím může být velká oranžová lopatka Tatra která báječně ladí s legendárním náklaďákem Plastová rukojeť i kovová násada umožňují pořádně se opřít do sbírání nákladu i zlehka poplácávat pískové bábovky

Dino Lopatka Tatra oranžová

Bytelná lopatka pro malé stavitele. Lopatka na písek ve velikosti 43 cm v ilustrovaným motivem Tatry 148.

DINO Toys Lopatka Tatra oranžová 48cm

Každý král pískoviště potřebuje to pravé žezlo. Tím může být velká oranžová lopatka Tatra, která báječně ladí s legendárním náklaďákem. Plastová rukojeť i kovová násada umožňují pořádně se opřít do sbírání nákladu i zlehka poplácávat pískové bábovky.

DINO Toys Lopatka Tatra oranžová 48cm

Každý král pískoviště potřebuje to pravé žezlo. Tím může být velká oranžová lopatka Tatra, která báječně ladí s legendárním náklaďákem. Plastová rukojeť i kovová násada umožňují pořádně se opřít do sbírání nákladu i zlehka poplácávat pískové bábovky.

Dino Tatra oranžová velká s Tatra míčem + DÁREK

Velké plastové sklápěcí auto, hračka která zaujme malé i starší děti. Sklápěčka je opatřena pojistkou proti nežádoucímu vyklopení. Legendární plastový náklaďák, který už po několik desetiletí milují nejen děti, ale i jejich tatínci. Bytelná hračka je sice určená původně na písek, ale jezdit s ní můžete úplně kdekoli. Spolehlivě uveze jak náklad z pískoviště, tak malého stavitele. Nový model má navíc praktické madlo nad kabinou.

Dino Tatra 148 oranžová

Plastová Tatra 148 na rozvoz nákladů pro děti od 1 roku.

Tatra 148 oranžová - Dino

<p>Legendární plastový náklaďák, který už po několik desetiletí milují nejen děti, ale i jejich tatínci. Bytelná hračka je sice určená původně na písek, ale jezdit s ní můžete úplně kdekoli. Spolehlivě uveze jak náklad z pískoviště, tak malého stavitele. Nový model má navíc praktické madlo nad kabinou.</p> <p>Vyrobeno v Liberci.</p>

Dino Tatra T148 oranžová

Legendární hračka na písek. Korba je opatřena aretací, aby se nesklápěla, když nechcete.Pro kluky od 3 let.Maximální nosnost 100 kg. Velmi kvalitní a pevný plast.Nejlepší novinka roku 2014 - absolutní vítěz - vyhlášeno na veletrhu For Toys 2014.

Tatra 148 oranžová velká

Legendární plastový náklaďák, který už po několik desetiletí milují nejen děti, ale i jejich tatínci. Bytelná hračka je sice určená původně na písek, ale jezdit s ní můžete úplně kdekoli. Spolehlivě uveze jak náklad z pískoviště, tak malého stavitele. Nový model má navíc praktické madlo nad kabinou. Vyrobeno v Liberci. Stokilovou nosnost a další parametry tatrovky otestoval server iDnes.cz.

Tatra 148 oranžová 73 cm

Plastová Tatra 148 na rozvoz nákladů pro děti od 1 roku

Dino Tatra 148 Oranžová Velká

Každý znáte legendární československý nákladní automobil Tatra 148, kterého se v letech 1972 - 1982 vyrobilo 113 647 kusů pod označením T148 v mnoha modifikacích.Tatra T148 je velké robustní plastové auto s širokou korbou a pojistkou proti nežádoucímu vyklopení. Postavena je podvozku 6 x 6 s nostností 100 kg v provedení jednostranný sklápěč.Specifikace produktu:Materiál : plastNostnost : 100 kgHmotnost : 2,75 kgDélka 72 cmBaleno v kartonu 32,5 x 28 x 73,5 cmVěk 1+

TATRA 148 oranžová velká 73cm

Náklaďák snů Tatra je zpátky a v plné parádě. Moderní verze oblíbené hračky má madlo nad kabinou, nehrozí jí ulamování volantu a na projížďku v ní můžete poslat jak náklad z dětského hřiště, tak samotné děti.