Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Technaxx fmt100 transmitter mp3

Nalezeno:    14 produktů

Technaxx FMT100 Transmitter+ MP3

FM transmitter + MP3 přehrávač do 12V zásuvky v autě, LCD displej, audio JACK/ USB/SD, otočný kloub, dálkové ovládání

FM Transmitter Technaxx FMT100

transmitér do auta • USB port pro nabíjení • USB port pro přehrávání hudby z externího zařízení • LCD displej • vstup 3,5mm jack • hudební formát MP3 a WMA Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Technaxx FMT100

Typ MP3 příslušenství: FM transmitter FM transmitter Vám umožní přehrávat digitální formáty hudby na jakémkoliv autorádiu s FM tunerem. Stačí ho zasunout do zdířky zapalovače, zapojit zdroj hudby, naladit na autorádiu zvolenou frekvenci a můžete poslouchat. Součástí balení je i audio kabel zprostředkovávající propojení s jakýmkoliv přehrávačem, jenž má výstup na sluchátka. Nebo ho můžete připojit přímo přes USB konektor. Ovládání zpříjemňuje dálkové ovládání. Popis FM transmitter velký světelný LCD displej otočný kloub rozsah FM 88,1 - 108 MHz USB, SD, audio 3,5" jack vstup napájení: cigaretový autoadaptér DC 12V (součástí balení) dálkové ovládání Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.050 Vý...

Technaxx FMT900BT Transmitter

FM Transmitter s Bluetooth, kompatibilní s telefony podporujícími technologii Bluetooth. Jednoduchý způsob jak přehrávat na stávajícím autorádiu populární MP3 hudební soubory nebo přijímat hovory díky vestavěnému mikrofonu.

Technaxx FM transmitter + MP3 přehrávač, LCD display (FMT500) 4483

FM transmiter je určený do zásuvky zapalovače ve vašem autě. Technaxx FM transmitter + MP3 přehrávač 4483 dovoluje ukládat až 202 stanic ve frekvenčním rozmezí 87,6 – 107,9 MHz a vybavený LCD displejem. Nechybí 3,5" audio jack vstup, slot na SD paměťové karty a je kompatibilní s USB flash disky do 32 GB.

Technaxx FM transmitter + MP3 přehrávač + Bluetooth, LCD display (FMT900BT) 4594

FM transmiter je určený do zásuvky zapalovače ve vašem autě. Technaxx FM transmitter + MP3 přehrávač + Bluetooth, LCD display (FMT900BT) 4594 je kompatibilní s jakýmkoliv telefony podporujícími technologii Bluetooth a vybavený LED displejem. Pracuje na frekvenčním rozsahu 87,6 – 107,9 MHz. Nechybí vestavěný mikrofon.

Technaxx FM transmitter + MP3 přehrávač + Bluetooth, LCD display (FMT600BT) 4539

FM transmiter je určený do zásuvky zapalovače ve vašem autě. Technaxx FM transmitter + MP3 přehrávač 4539 je kompatibilní s jakýmkoliv telefony podporujícími technologii Bluetooth a vybavený LCD displejem. Pracuje na frekvenčním rozsahu 87,6 – 107,9 MHz. Nechybí USB a 3,5" audio jack vstup a vestavěný mikrofon.

Technaxx FM transmitter + MP3 přehrávač, LCD display (FMT500) 4483 - rozbaleno

FM transmiter je určený do zásuvky zapalovače ve vašem autě. Technaxx FM transmitter + MP3 přehrávač 4483 dovoluje ukládat až 202 stanic ve frekvenčním rozmezí 87,6 – 107,9 MHz a vybavený LCD displejem. Nechybí 3,5" audio jack vstup, slot na SD paměťové karty a je kompatibilní s USB flash disky do 32 GB.

FM transmitter Technaxx FMT900BT, šedý

Typ MP3 příslušenství: FM transmitter Provedení výrobku: šedá barva FM transmitter Technaxx FMT900BT Ne každý si může dovolit nové auto našlapané technologiemi. Ale ani u staré rachotiny se nemusíte omezovat, pokud byste rádi využili možností například bezdrátového spárování s vaším telefonem. Stačí třeba takovýto jednoduchý FM transmitter a můžete si i na starém autorádiu pustit své oblíbené MP3 soubory z telefonu nebo vyřídit hovor. Zapojení zvládne každý Zapojení je naprosto jednoduché, není třeba složitě rozdělávat palubní desku a něco propojovat. Zařízení jednoduše zastrčíte do zapalovače a můžete jej spárovat s telefonem, zasunout do jednoho ze dvou USB flashdisk nebo dokonce do s...

Technaxx FM transmitter + Nabíjení + MP3 přehrávač + Bluetooth, LCD display (FMT1100BT) TX0386

FM transmiter je určený do zásuvky zapalovače ve vašem autě. Technaxx FM transmitter + Nabíjení + MP3 přehrávač + Bluetooth, LCD display (FMT1100BT) 4676 přenáší na vzdálenost 10 m a je kompatibilní se všemi telefony podporujícími Bluetooth. Pracuje na frekvenčním rozsahu 87,6 – 107,9 MHz a přehrává i soubory typu MP3, WMA, WAV, FLAC.

FM Transmitter Technaxx FMT900BT šedý

FM vysílač do autozapalovače • Bluetooth 2.1 • LCD displej • přenos až na 3 m • přehraje formáty MP3 a WMA • 2× USB vč. nabíjení • slot na micro SD • tlačítko pro příjem hovoru • tlačítka na posun skladeb vpřed/vzad Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

FM Transmitter Technaxx FMT600BT černý

transmitér do auta • propojení přes Bluetooth (4.0) • USB port pro nabíjení • USB port pro přehrávání hudby z externího zařízení (až do velikosti 32 GB) • LCD o velikosti 20 × 25,5 mm • vstup 3,5mm jack • hudební formát MP3 a WMA • hmotnost 45 g • rozměry 7,5 × 10,5 × 3,4 cm Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Technaxx FMT600BT MP3 přehrávač (4539)

FM Transmitter Bluetooth, pro přehrávání digitálních formátů hudby na jakémkoliv autorádiu s FM tunerem Pokročilý transmitter je snadná možnost, jak přehrávat moderní digitální formáty hudby i na stávajícím autorádiu. Je kompatibilní se všemi telefony či tablety pomocí technologie Bluetooth. Napájen je z klasické autozásuvky a navíc je vybaven vystouplým ovládacím panelem s výraznými tlačítky, z čehož nejvýraznější slouží pro okamžitý příjem hovoru. Disponuje také LCD displejem, 3,5 mm AUX vstupem, USB portem pro přehrávání z flash disku a druhým nabíjecím USB výstupem pro nabíjení mobilního zařízení. Dosah zařízení je až 10 metrů a z toho důvodu má transmitter v balení ještě dálko...

Technaxx FMT600BT

Typ MP3 příslušenství: FM transmitter Provedení výrobku: černá barva FM Transmitter s Bluetooth je kompatibilní s telefony podporujícími technologii Bluetooth. Jednoduchý způsob jak přehrávat na stávajícím autorádiu populární MP3 hudební soubory nebo přijímat hovory díky vestavěnému mikrofonu. Přenos hudby přes Bluetooth 4.0 do vzdálenosti cca 10m USB nabíjecí port pro mobilní zařízení a iPad USB port pro přehrávání MP3 skladeb do 32GB Přehrávání hudby z externího audio zařízení (iPod, MP3 přehrávač) Vestavěný mikrofon pro hands-free manipulaci Odpovězte na příchozí hovory zmáčknutím tlačítka Dálkové ovládání pro více pohodlné ovládání Podporuje USB flash disky do 32GB Plug and Play pro...

-->