Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tekute mydlo lothantique citrus 500 ml

Nalezeno:    18 produktů

Tekuté mýdlo Lothantique CITRUS, 500 ml

Tekuté mýdlo rostlinného původu vyrobené podle tradiční marseillské receptury s vůní citrusů, grapefruitu a citronové trávy.

Tekuté mýdlo Lothantique OLIVE, 500 ml

Tekuté mýdlo rostlinného původu vyrobené podle tradiční marseillské receptury je vhodným dárkem.

Tekuté mýdlo Lothantique ARGAN, 500 ml

Tekuté mýdlo rostlinného původu vyrobené podle tradiční marseillské receptury s arganovým olejem.

Tekuté mýdlo Levandule Lothantique, 500 ml

Tekuté mýdlo rostlinného původu vyrobené podle tradiční marseillské receptury s jemnou vůní Levandule.

Tekuté mýdlo Lilie Lothantique, 500 ml

Tekuté mýdlo rostlinného původu vyrobené podle tradiční marseillské receptury s jemnou vůní Lilie.

Tekuté mýdlo Růže Lothantique, 500 ml

Tekuté mýdlo rostlinného původu vyrobené podle tradiční marseillské receptury s jemnou vůní Růže.

Tekuté mýdlo Lothantique SWEET ALMOND, 500 ml

Tekuté mýdlo rostlinného původu vyrobené podle tradiční marseillské receptury s jemnou mandlovou vůní.

Tekuté mýdlo Lothantique ALOE VERA, 500 ml

Tekuté mýdlo rostlinného původu vyrobené podle tradiční marseillské receptury s jemnou vůní aloe vera.

Tekuté mýdlo Lothantique LE JARDIN, 500 ml

Tekuté mýdlo rostlinného původu vyrobené podle tradiční marseillské receptury s jemnou vůní bílého pižma.

Lothantique Tekuté mýdlo Jean de Florette 500 ml, béžová barva, plast

Lothantique Tekuté mýdlo Jean de Florette 500 ml, béžová barva, plast. Dopřejte svému tělu prvotřídní voňavou péči s pomocí tekutého mýdla Jean de Florette s obsahem esenciálních olejů! Toto mýdlo je přirozeně bohaté na glycerin a je vhodné ke každodennímu použití na celé tělo. Pyšní se tajemnou vůní středomořských polokeřů, jako jsou tymián, šalvěj, rozmarýn nebo levandule. Tato svěží vůně jemně připomínající pánský parfém je inspirována dílem francouzského spisovatele Marcela Pagnola, které se odehrává právě v kouzelné Provence. Vaši pokožku tedy mýdlo nezanechá jen čistou a hebkou, ale také nádherně voňavou. Vyrobeno ve Francii. Mýdlo je dodáváno v čiré plastové lahvičce s pumpičkou. Neo...

Lothantique Tekuté mýdlo Les Secrets D'Antoine 500 ml, černá barva, plast

Lothantique Tekuté mýdlo Les Secrets D'Antoine 500 ml, černá barva, plast. Luxusní tekuté mýdlo s krásnou jemnou pánskou vůní se směsi citrusů a koření a esenciálními oleji pro každodenní použití. Výborné je, že nevysušuje pokožku. Je v plastovém designovém zásobníku s pumpičkou. Vyrobeno ve Francii. Obsah 500 ml. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Lothantique Tekuté mýdlo Le Jardin d'Elisa 500 ml, bílá barva, plast

Lothantique Tekuté mýdlo Le Jardin d'Elisa 500 ml, bílá barva, plast. Dopřejte svému tělu prvotřídní voňavou péči s pomocí tekutého mýdla Elisina zahrada s obsahem esenciálních olejů! Toto mýdlo je přirozeně bohaté na glycerin a je vhodné ke každodennímu použití na celé tělo. Jeho čistá květinovo-pudrová vůně bílého pižma vám bude evokovat romantickou noční procházku rozkvetlou zahradou na jihu Francie. Vaši pokožku tedy nezanechá jen čistou a hebkou, ale také nádherně voňavou. Vyrobeno ve Francii. Mýdlo je dodáváno v bílé plastové lahvičce s pumpičkou. Neobsahuje barviva, parabeny, BHT ani EDTA. Není testováno na zvířatech. Objem 500 ml. za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Lothantique Tekuté mýdlo na ruce Chemin de Roses 500 ml, čirá barva, plast

Lothantique Tekuté mýdlo na ruce Chemin de Roses 500 ml, čirá barva, plast. Tekuté mýdlo na ruce s přídavkem esenciálních olejů od značky Lothantique si velmi snadno zamilujete díky jeho podmanivé květinové vůni. Velký objem a praktická pumpička z něj dělají opravdového pomocníka v každé domácnosti. Lehká a nevtíravě pudrová vůně rozkvetlých růží učaruje romantickým duším, které ocení snové letní tóny. Objem 500 ml. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Lothantique Tekuté mýdlo na ruce Le Bouquet de Lili 500 ml, čirá barva, plast

Lothantique Tekuté mýdlo na ruce Le Bouquet de Lili 500 ml, čirá barva, plast. Tekuté mýdlo na ruce s přídavkem esenciálních olejů od značky Lothantique si velmi snadno zamilujete díky jeho podmanivé květinové vůni. Velký objem a praktická pumpička z něj dělají opravdového pomocníka v každé domácnosti. Lehká a nevtíravá vůně rozkvetlých lilií učaruje romantickým duším, které ocení svěží a šťavnaté tóny. Objem 500 ml. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

-->