Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tekute mydlo protex ultra

Nalezeno:    47 produktů

Protex Protex Ultra tekuté mýdlo 300 ml

Tekuté mýdlo Protex Ultra pomáhá chránit vaše ruce před bakteriemi. Mimo jiné obsahuje hydratační složky, díky kterým bude vaše pokožka hebká a zdravá. Ničí až 99,9 % bakterií. Dermatologicky testováno.

Protex Ultra tekuté mýdlo s přirozenou antibakteriální ochranou 700 ml

Protex Ultra tekuté mýdlo s přirozenou antibakteriální ochranou 700 ml Tekuté mýdlo na ruce Protex Ultra s lněným olejem pomáhá přirozeně poskytnout účinnou ochranu před bakteriemi a viry.

Protex Ultra antibakteriální tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml

Odrážkz Chrání před bakteriemi při každém mytí rukou Osahuje zvlhčující látky které pomáhají hydratovat vaši pokožku Dermatologicky testováno a s osvěžující vůní Obal obsahuje o 75 méně plastů Popis Popis Doplňte si vaše tekuté mýdlo Protex Ultra touto náhradní náplní Složení s obsahem přírodní antibakteriální složky pomáhá chránit před bakteriemi při každém mytí rukou Obsahuje lněný olej a je obohaceno o zvlhčující látky které pomáhají udržovat přirozenou hyd...

Protex Ultra Antibakteriální tekuté mýdlo 300ml

Tekuté mýdlo na ruce Protex Ultra pomáhá chránit před bakteriemi a viry mytím rukou.

Protex Protex Ultra, tekuté mýdlo, náhradní náplň, 700 ml

Tekuté mýdlo s antibakteriálními účinky, které zaujme příjemnou vůní. Protex Ultra pomáhá nejen chránit ruce před bakteriemi, ale zároveň udržuje pokožku přirozeně hydratovanou. Praktické balení o objemu 700 ml je určeno jako náhradní náplň do dávkovače mýdla.

Protex Ultra tekuté antibakteriální mýdlo, 300 ml

Tekuté mýdlo, které pomáhá chránit před bakteriemi. Obohaceno o hydratační složky. Pro zdravou pokožku. Účinky Protex Ultra antibakteriální mýdlo: Po použití tekutého mýdla budou vaše ruce dokonale čisté a sametově hebké, perfektně ochráněné před bakteriemi. Použití

Protex Ultra Antibakteriální tekuté mýdlo 300ml

Protex tekuté mýdlo Ultra poskytuje kombinaci antibakteriálního účinku a pocitu okamžité svěžesti díky svému účinnému složení. Jeho pravidelným používáním přispíváte k prevenci infekčních onemocnění, chrání před různými druhy infekce (například při poranění kůže) po dobu až 12 hodin. Balení obsahuje 300 ml.

Protex Protex Cream tekuté mýdlo 300 ml

Tekuté mýdlo Protex Cream obsahuje hydratační a antibakteriální složky, které na pokožce vytváří neviditelný ochranný film a chrání ji před infekčními onemocněními. Ničí až 99,9 % bakterií.

Protex Protex Fresh tekuté mýdlo 300 ml

Tekuté mýdlo Protex Fresh obsahuje hydratační složky, díky kterým bude vaše pokožka hebká a zdravá. Krom toho je také obohaceno o antibakteriální složení, které napomáhají k prevenci infekčních onemocnění. Ničí až 99,9 % bakterií.

Protex Ultra tekuté mýdlo s přírodní antibakteriální složkou 300 ml

Pomáhá chránit před bakteriemi Nové složení obsahuje za studena lisovaný lněný olej Všechny produkty jsou dermatologicky testovány Mýdlo pomáhá chránit proti bakteriím a virům Jemná a krémová vůně Obal tekutého mýdla lze po odstranění pumpičky ze 100 recyklovat Složení je z 97 biologicky rozložitelné Popis Popis Tekuté mýdlo Protex Cream obsahuje hydratační a antibakteriální složky které na pokožce vytváří neviditelný ochranný film a chrání ji před infekčními onemocněními Ničí až 999 bakterií a je obohaceno o hydratační složky Důkladné mytí rukou pomocí vody a mýdla pomáhá chránit vaše zdraví Tekuté antibakteriální mýdlo Protex Cream jemně čistí ruce a odstraňuje z nich vešker...

Protex Herbal Tekuté mýdlo 300ml

Druh balení: Pumpa Standardizovaná značka: Protex

Protex Protex Fresh, tekuté mýdlo, náhradní náplň, 700 ml

Tekuté mýdlo s antibakteriálními účinky, které zaujme příjemnou vůní. Protex Fresh pomáhá nejen chránit ruce před bakteriemi, ale zároveň udržuje pokožku přirozeně hydratovanou. Praktické balení o objemu 700 ml je určeno jako náhradní náplň do dávkovače mýdla.

Protex Protex Cream, tekuté mýdlo, náhradní náplň, 700 ml

Tekuté mýdlo s antibakteriálními účinky, které zaujme příjemnou vůní. Protex Cream pomáhá chránit ruce před bakteriemi a obsahuje bohaté hydratační složky pro zdravou a hebkou pokožku. Praktické balení o objemu 700 ml je určeno jako náhradní náplň do dávkovače mýdla.

Protex Antibakteriální tekuté mýdlo na ruce Ultra (Antibacterial Liquid Hand Wash) 300 ml

Antibakteriální mýdlo na ruce čistí, osvěžuje a vyživuje ruce. Navíc ochrání vaše ruce před bakteriemi a zanechá je hebké a jemné na dotek. Vždy, kdy toužíte po rychlé dezinfekci, očistě a osvěžení, sáhněte po tomto mýdle na ruce.